Sme v prístavnom meste Marseille, kde pôsobí svojský „majster rýchlosti“, taxikár Daniel (Samy Naceri), ktorý sa tentoraz priplietol k veľkému kriminálnemu prípadu a pomáha svojmu priateľovi, policajtovi Emilovi (Frédéric Diefenthal), večnému smoliarovi, v boji proti zločincom. Japonská Jakuza uniesla japonského ministra obrany, ktorého chce pomocou hypnózy dokonca donútiť k tomu, aby spáchal atentát na francúzskeho prezidenta. Gangstri dokonca uniesli aj Emilovu priateľku a kolegyňu Petru (Emma Sjöbergová). Bez Danielovej pomoci a jeho šoférskeho umenia na skvostne upravenom Peugeote 406 (pripomenie nám bondovské autá) by celá polícia na čele so šéfinšpektorom Gilbertom (Bernard Farcy) bola absolútne bezmocná! A tak Daniel zachráni život ministra, Petry a dokonca aj prezidenta Francúzskej republiky. (TV JOJ)

Obivan

Tenhle díl série Taxi jsem viděl jako první a hned mě nadchnul. Protože sranda je to neskutečná! Podařené gagy a super hlášky dělají z tohoto filmu skvělou záležitost. Další pro mě velký plus je vynikající hudba... Rozhodně nejlepší díl celé série. Jen jsem zvědav, čeho se dočkáme v dalších pokračováních. ()

OughJay

Na francouzskej humor musí bejt správná nálada, protože fakt nesedne pokaždý. Hlavně komisař Gibert mi lez často na nervy. Takhle vypatlaný postavy prostě nemám rád. Čeho je moc, toho je příliš no. Ostatní herci jsou ale celkem sympatický a na to taxi se fakt dobře kouká... :) Připomíná mi to časy Knight Ridera. :)) No, jednička byla lepší, tohle je za 3*, ale pořád to dokáže pobavit. ()

kenkaku

2x taxi v názvu, 2x víc zábavy oproti prvnímu dílu. Ano, souhlas. Prakticky vše tam funguje stejně dobře jako v prvním dílů a díky svižnějšímu tempu člověk nemá pocit "jednou vyvařeného" i když jde prakticky o to samé... Jen tentokrát to není Francie vs Německo, ale Francie vs Japonsko. Což je opět (jako v případě prvního Taxi) u mě sůl v očích, protože být výrobce snad nejhorší značky v Evropě (Peugeot) a vytahovat se na nejstarší automobilku automobilového království a symbolu preciznosti a pokroku Japonska (Mitsubishi) je doslova drzost. Nicméně opět... to je jen můj osobní nanicovatý problém který prostý divák užívající si pohodou zábavu řešit nebude. Nechávám proto původní čtyři. ()

JADIM

Proste jedná veľká, šialená a rýchla jazda autom. Mohlo to byť viac, mohlo to byť menej, ale vtipy boli fajn, takže priemer :) ()

Jiří K.

Francouzi už dlouho nenatočili normální film o životě, přirozeně, civilně, realisticky, bez pachu krve, násilí, únosů, kde do toho nejsou zapleteny drogy, vraždy prostitutek, prezidentů, kde nevystupujou agenti /ky, špióni a mimozemštané. O americké produkci už vůbec nemluvím. ()

PALINO

Taxi 2 sa až príliš podobá na svojho predchodcu, len namiesto Nemcov sú nepriateľmi japonská Yakuza a miestami sa z filmu stáva klasická francúzska bláznivá komédia. Kvality prvého dielu Taxi 2 nedosahuje. ()

bruceman7

Je to někde na hraně mezi dvěmi a třemi hvězdami. Přijde mi to dost strojené a povětšinou ne nijak zvlášť vtipné, ale samozřejmě se i tady dá něčemu zasmát. Takovej osobitej francouzskej styl. Dle mého názoru slabší než jednička. ()

Herráček

Kvalita taxi si u obou prvních dílů udržela vcelku vysokou úroveň... Pravda, nic moc náročného to nikdy nebylo, ale proto se na to lidi nekoukají... A stylová jízdá to je pořád... ()

Zagros

Dvojka už bohužel nemá ten překvapivý drajf jedničky. I když na druhou stranu, není ani o moc horší. Obsazení je stejné, jen je opět vidět snaha být o něco akčnější, vtipnější a mít překombinovanější příběh. Nakonec dávám o jednu hvězdu méně. Ucházející zábava to sice je, ale na rozdíl od jedničky jsem si druhý díl už nikdy nepustil znovu. ()

Junglista

Klasika mé počáteční puberty. Alé alé ninja ninjaaaaaaaaa :-))) A jak nesnášim hip hop, tak soundtrack je tu výborně padnoucí - inu výjimka potvrzuje pravidlo. Nejlepší díl série, další dvě pokračování raději nehodnotit... ()