Sme v prístavnom meste Marseille, kde pôsobí svojský „majster rýchlosti“, taxikár Daniel (Samy Naceri), ktorý sa tentoraz priplietol k veľkému kriminálnemu prípadu a pomáha svojmu priateľovi, policajtovi Emilovi (Frédéric Diefenthal), večnému smoliarovi, v boji proti zločincom. Japonská Jakuza uniesla japonského ministra obrany, ktorého chce pomocou hypnózy dokonca donútiť k tomu, aby spáchal atentát na francúzskeho prezidenta. Gangstri dokonca uniesli aj Emilovu priateľku a kolegyňu Petru (Emma Sjöbergová). Bez Danielovej pomoci a jeho šoférskeho umenia na skvostne upravenom Peugeote 406 (pripomenie nám bondovské autá) by celá polícia na čele so šéfinšpektorom Gilbertom (Bernard Farcy) bola absolútne bezmocná! A tak Daniel zachráni život ministra, Petry a dokonca aj prezidenta Francúzskej republiky. (TV JOJ)

Abdul

S neuvěřitelným nadhledem a vtipem ztvárněný úvod a jízda (či spíše let) na letiště. Dialogové mezihry postrádají švih a jsou ještě průhlednější a násilnější než v jedničce. Závěrečná honička s (narozdíl od prvního dílu) mnohem jednoduššími a méně charizmatičtějšími protivníky pak divákovi nepředá tak finálovitý efekt jako první díl. "Debilní" postavy jsou ještě debilnější, což je ovšem jen na škodu. I tak výborně odlehčující podívaná. ()

KdG

Opět nářez komedie, i když místama už to scénaristicky přeháněj. Pořád je to ale hodně vtipný a dobrý pokoukání. ()

snek888

Podle mě nejlepší díl ze zatím 4 natočených. Můj první film, který jsem si nahrál na kazetu VHS. A jediný film, na který jsem se podíval 2x za den, protože jsem se ho prostě nemohl nabažit. ()

L3G1ON4R

Shlédnutelně vydařené pokračování Taximagořiny s parádní ukázkou policejního šrotu přímo v ulicích Francie. A z celé kvadrologie Taxi je pouze v tomto filmu komisař Gibert poměrně inteligentním četníkem. =o) ()

HarveyDent

Nejlepší Taxi za všech. Sice je to lacinná vyplachovačka s neuvěřitelně lacinně vyhlížející akcí, ale Francouzi jsou v zesměšňování sebe sama nejlepší. 75% ()

lord Ball

Již sem byl trochu zklamán, více všeho, více rychlosti, více udělátek v autě, více nelogičností, zatímco v prvém díle byly veškery vychytávky s autem a jeho jízda v rámci určité reality, tady už je to sem tam horší, viz let s padáky, či přelet tanků... na druhous tranu oproti Taxi 3 je to stále dobrá komedie s řadou velmi vtipných prvků. ()

Dinsberg

Určitý posun od Bessonovské (přece jen) psychologizace Daniela jakožto lumpa z přesvědčení, pomáhajícího policií jen z donucení, k bláznivé komedii týkající se rychlé jízdy a nahánění Yakuzy. Jako celek to ale stále funguje. ()

donnovann

Scéna na začátku byla super těšil jsem se co přijde dál, ovšem poté se ke mě doplazila neskutečná nuda, akční komedie? Tak tu jsi představuju úplně jinak. ()

sniperjozef

Jednička je jednička. Ale pořád to má šmrnc. Samy Naceri (francouzský Adam Sandler) výbornej výkon. Hlášky na jedničku, Emma Wiklund a Frédéric Diefenthal a jejich skvělá chemie nechemie a hlavně! To auto! Když jsem to viděl poprvé, mohl jsem na něm nechat oči! Vždyť takové vychytávky neměl ani Pierce Brosnan jako James Bond! Paráda... ()

Eruzione

Přesně takovou si představuji francouzskou komedii. "Rychlá", poměrně krátká a vtipná. Výkony herců ani nemusí být nějak kvalitní, musí hlavně bavit! A taky to tak je u Taxi, taxi. ()

kubilov

Druhý díl francouzské komedie o ďábelsky rychlém taxikáři je podle mě dokonce snad ještě lepší než díl první. Hlavně tím, že dostává více prostoru komisař Gilbert a má tak možnost naházet tuny vtipných hlášek, takže když jak Daniel, tak Emil neztrácejí nic z jedničky, můžeme i díky lepší zápletce sledovat opravdu povedenou a nenáročnou akční komedii. Ta Marion je tak krásná! ()

marek29

Část mého dětství :) Daniel, Emil, Lily, Soňa komisař Gilbert, prdel z policajtů.. prostě akce jak má být a navrch ty Peugeoty! Super - 5 z 5. ()

kaktusacek13

Film, který pobaví, opět úžasné nápady tvůrců, ještě lepší než v jedničce. Samy Naceri vás proveze ve svém taxíku nejen přístavem Marseille, ale i krásnou Paříží. ()

Brano

Slabší ako prvý diel, ale stále pozerateľný a miestami aj zábavný. Príbehovo takmer totožné, akurát nemecký gang nahradili Japonci. Nájde sa aj tu zopár vtipných scén, ale pomenej. Celkovo ma jednotka bavila viac./65%/ ()