Sme v prístavnom meste Marseille, kde pôsobí svojský „majster rýchlosti“, taxikár Daniel (Samy Naceri), ktorý sa tentoraz priplietol k veľkému kriminálnemu prípadu a pomáha svojmu priateľovi, policajtovi Emilovi (Frédéric Diefenthal), večnému smoliarovi, v boji proti zločincom. Japonská Jakuza uniesla japonského ministra obrany, ktorého chce pomocou hypnózy dokonca donútiť k tomu, aby spáchal atentát na francúzskeho prezidenta. Gangstri dokonca uniesli aj Emilovu priateľku a kolegyňu Petru (Emma Sjöbergová). Bez Danielovej pomoci a jeho šoférskeho umenia na skvostne upravenom Peugeote 406 (pripomenie nám bondovské autá) by celá polícia na čele so šéfinšpektorom Gilbertom (Bernard Farcy) bola absolútne bezmocná! A tak Daniel zachráni život ministra, Petry a dokonca aj prezidenta Francúzskej republiky. (TV JOJ)

Hunys

Jeden z mích nejoblíbenějších francouzských filmů. Druhý díl filmu taxi odehrávajícího se na francouzských silnicích v Marseil. Vychytávky na taxíku jsou neskutečné oproti jedničce. Je to taxík anebo letadlo. Stejnak nemá řidičák ani pilotní průkaz. Přijíždí japonský ministr podepsat nějaké smlouvy. Vztahy mezi Marseil a Paříží jsou na bodu mrazu. A přesto náš taxikář zase všechno zachrání. ()

DansteR

Dost dobré pokračování, Naceri se vrací do role drsného taxikáře...opět pěkná podívaná plná akce, pěkných kousku s auty a dobrých hlášek. Překvapivě si to celkem udržuje laťku původního filmu. ()

wdc

Fakt zábavné a nápaditě vtipné. Super český překlad i dabing. Jsou tam slabá místa, ale celkově nadprůměrná akční komedie. ()

PTuranyi

Obstojná francúzska komédia stavajúca na klasikách francúzskeho humoru z policajného prostredia. Základom je komisár Clouseau, ktorého alter egom je komisár Gibert. Spestrujúcim prvkom je svojský taxikár Daniel, ktorý vďaka svojmu pretekárskemu štýlu zachráni nejednu krkolomnú situáciu čo vytvára priestor pre množstvo vtipov. Herecky to však nie je žiadna sláva, ale hlavne sa produkcii nepodarilo scény spojiť dostatočne tesne, takže pôsobia často ako séria voľne nadväzujúcich gagov. 65% ()

charles3

Oproti "jedničce" mě zklamala hromadná bouračka v poslední čtvrtině (IMHO samoúčelná) a opětovné použití skladby Mizirlou, shodou okolností právě v této scéně. Za nejvtipnější scénu zde považuji únos Petry z WC... ()

panic25

nejlepší díl ze série o taxikaři, který pomáhá policii, aby si odpracoval svůj prohřešek, vynikající hudba , která dokonale pasuje k filmu ()

adamm90

Stejně tak jako u ostatních dílů tohoto filmu musím dát 3*. Francouzské komedie rozhodně patří (alespoň pro mě) k těm nejlepším a Taxi sice nepatří mezi ty nejlepší, ale rozhodně stojí za shlédnutí. Stejně tak jako u ostatních dílů tohoto filmu musím dát 3*. ()

Sajaman

Příjemné překvapení, nevídá se často, aby pokračování komedie překonalo originál. Ale na 5 hvězdiček to bohužel nemá. NINJA! ()

P@\/EL

Výborná komedie, která dokonale skloubila humor s akcí pěkně po francouzsku. Najde se tu dostatek povedených scének a stejně dobrých hlášek, které ručí za skvělou zábavu. Akční scény, zejména ty z taxíku, opět vynikající a to díky dobré práci kamery. Jednotlivé postavy nemají chybu, každá z nich vyniká v tom svojem. Slušná zápletka, japonská mafie a skvělé honičky tvoří dohromady jeden celek, který se nese v pekelně svižném tempu plném prvotřídní akce a humoru. ()

gizi

Ojedinělá výjimka mezi filmy navazujícími na úspěšné povedené filmy, a to platí i pro Taxi 3. Člověk se dobře baví, někdy se i za břicho popadá. Je to odreagování, nic náročného. 85%. ()

pirate

Dost dobrá komedie. Ještě svižnější a vtipnější, než jednička. A samozřejmě rychlý taxík, který obstarává slušné honičky. ()

Mr.Lordi

Druhý film, kde opět musí taxikář zachraňovat zadní část těla svému kamarádovi policistovi. Ve filmu se seznámíme i s otcem partnerky taxikáře, zapáleným toť vojákem. film překypuje hláškami nutícími neustále čistit obrazovku ("neměl by jste po ruce pár tanků?"). Závěrečné měření kalibrů tomu vévodí. Konec filmu je useknutý uprostřed děje... Přesto mě pobavil více než první díl. 70% ()

pan_buh

Jednoduchá francouzská blbina která bohužel tak moc trapná až ani není vtipná. Jestli chcete pohled na svět kde běloši jsou pitomci a černoši jsou "sví" ale je to OK, tak se na to podívejte. Procentruelně to tak odpovídá aktuálnímu složení obyvatelstva kdy díl od dílu negrů přibývá... ()