James Bond, agent 007, skončil aktívnu službu a užíva si zaslúžený oddych na Jamajke. Pokoj však nemá dlhé trvanie – objaví sa totiž jeho starý priateľ Felix Leiter z CIA a požiada ho o pomoc. Misia na záchranu uneseného vedca sa ukáže byť oveľa zradnejšou, ako spočiatku vyzerala. Bond sa počas nej dostane na stopu nevyzpytateľného zločinca, ktorý disponuje nebezpečnou a veľmi ničivou novou technológiou. (Forum Film SK)

Zaks

Azda jeden z najcivilnejších Bondov z celej série. Niekomu však táto zmena nemusí vyhovovať, tiež som s ňou mal dosť problém a diery v logike v Bondových filmoch? Hm. Úvodné titulky a silný záver však vytiahli celý film hore. Na bezmála 3 hodinový dej mi nedostatok kvalitnej akcie ale hodne chýbal... ()

s173nc3r

Zdlouhavé, ukecané, ubrečené, nudné. Všechno, co od filmu s Jamesem Bondem neočekávám. Záblesk ve tmě byla část, ve které byla na scéně Ana de Armas. Bohužel to byla jen chvilka. ()

Drslw

Okrem toho, že je to znova slaboduchá blbosť ako väčšina bondoviek, je to ešte aj strašná nuda. Špeciálne keď kecajú a špeciálne keď kecá Rami Malek, ktorého obzvlášť nenávidím za Pacifik a Freddieho. Jediné, čo v celom tom spektákli stálo za pozornosť, bola Ana De Armas - ktorá sa, dúfam, stane novým 007! (tú černošku si strčte do sochy a strhnite si ju z podstavca) ()

Fibonacci

Úvod naložený jak uhorky, 🥒no postupne až k záveru sa to dokopalo k priemernemu bondovi, aj ked s trocha prekvapivou koncovkou. chames nestráca na humore avšak po toľkých bondovkach uz trocha zamrzí toho akčného klišé.. nevadí, ved stale vieme do čoho ideme✌️ malek a waltz su moji obľúbenci, preto mam pocit neúplnosti, lebo viem, že s nimi sa z toho dalo vytrieskať omnoho viac.. došla para no čo. tešim sa na ďalšieho🍸🍿 ()

Sedro

No... Něco mezi 3 a 4. Od finále jedné éry jsem čekal rozhodně více, než rodinné melodrama a snad nejméně výrazného záporáka všech 5 dílů. Scénář má tolik děr, že ani přepálené akční scény ve stylu Serbuan Maut to rozhodně zachránit nemůžou. Jsem zvědav, s čím přijde nový (nová ) 00 příště . ()

Mykie

Daniel Craig a prvni James Bond pro treti tisicileti se s nami louci ve velkem stylu a jedna se o nejlepsi film roku 2021. Oproti sterilnimu Spectre, ktere ma ale take sve kvality, se No time to die profiluje jako o dost vyspelejsi Bondovka, ktera potvrzuje jedinecnost Craigovy pentalogie. ()

oleg121

Posledný Craigov zárez do bondovskej ságy sa od tých predošlých odlišuje najmä svojou ľudskosťou, citom, nie je skrátka taký chladný a strohý. Pasuje sem aj humor a odľahčené scény. Fungujú aj odkazy na predchádzajúce časti a sú fajn spestrením. Ostatné postavy sú celkom fajn a v podstate mám z filmu veľmi dobrý dojem. Len je škoda veľmi fádneho záporáka a myslím, že aj tá veľkoleposť by mohla byť v rámci deja predsa len o niečo väčšia. ()

Pimburger

Musím uznat, že se jednalo o nejlepší Craigovu bondovku. Důvody: 1. Je OPRAVDU poslední s CRAIGEM, což je OPRAVDU skvělá zpráva! :-D 2. Chování postav nedává smysl a padouchův způsob zničení světa je naprosto idiotsky nepochopitelný, čímž se tato bondovka konečně přibližuje klasickým bondovkám! 3. Daniel Craig tu coby James Bond prohodí asi jeden uštěpačný vtípek ve stylu pravého Jamese Bonda, čímž ostatní díly překoná přesně o jeden uštěpačný vtípek ve stylu pravého Jamese Bonda. 4. Stejně je to i s akcí, která svou přepáleností konečně alespoň trošku připomíná pravou bondovku, i když zde Daniel Craig místo dámských skalpů sbírá dětské hračky. 5. SPOILER: Zabili Felixe, Blofelda a nakonec i Bonda, což znamená, že pokud nepřijdou s nějakým prequelem (ne, nebojím se, kontroloval jsem to a Daniel Craig snad opravdu nemá mladšího bratra), tak v dalším díle bude místo Jamese Bonda nová Jenny Bondová, která se tak ale nebude moci jmenovat, protože i tak rasově nepředpojatému divákovi, jako jsem já, musí být jasné, že tihle dva příbuzní asi nebyli, a tím pádem bude další díl jen přepáleným špionážním thrillerem s černoškou v hlavní roli a já už tím pádem nebudu muset trpět tím, jak Daniel Craig a autoři scénáře plivou na odkaz pravého Jamese Bonda. Je to nádherný a osvobozující pocit. Jen nevím, jak se to do budoucna bude líbit sponzorům, o kterých byl James Bond vždy především. Sám jsem zvědavý, jak přimějí zlého bílého bohatého muže, aby se identifikoval s tím, že bude nosit stejné hodinky, mobil a plesové šaty jako hlavní emancipovaná černošská hrdinka a vedle všech těchto věcí koupil i uhlíkově neutrální elektromobil, v němž nová agentka Jenny zrychlí jen za tím účelem, aby si mohla co nejdříve promluvit o enviromentálních problémech lidstva se svojí partnerkou, s níž žije v harmonickém antišovinistickém  a hlavně 100% monogamním vztahu. Sečteno a podtrženo, skutečně škoda je jen hlavního padoucha Zahradníka, protože ten mohl v dalších pokračováních napáchat ještě mnoho klimatických zločinů! Za nejlepšího Craigova Bonda dávám Kalouskovu jedničku a jednu hvězdičku * ! ()

lineker

No. Asi jsem měl mít na konci slzy v očích. Ale neměl. Z Jamese se nám totiž stal milující rozumbrada, který toho za poslední díl napovídá víc než za všechny čtyři dohromady. Jednoduše by se dalo říci, vraťte nám starou nula, nula sedmičku. Ani se mne moc nechce, to co jsem právě dokoukal rozebírat. Na moje emoce daleko více Bond zaútočil ve Skyfall, jenž nadále považuji za nejlepší "Craig" bondovku. ()

Silverstone

Moje očekávání se bohužel minula s realitou. Bondovky vždy byly o střetnutí šarmantního gentlemena  s geniálním padouchem, který se pokoušel změnit chod dějin. Vždy na pozadí lepší společnosti s decentním humorem, strhující akcí a smyslem pro drama. Craiga jsem v jeho prvních bondovkách sice moc neuznával - působil trochu hrubě, moc brutálně a společensky neobratně. Čas ale dokázal divy a myslím si, že se konečně po těch letech dokázal se svou rolí pořádně zžít a docela věrohodně ji podat. Vytknul bych ale možná až příliš přehnané akční scény, které působí dojmem více jako Mission Impossible než jako klasická bondovka. Aby nebylo mého stesku málo, tak by stálo za zmínku, že se klasický formát začíná pomalu ale jistě rozpadat a troufnu odhadnout, že se jedná o poslední bondovku ve smokingu s motýlkem. Nemám nic proti moderním společenským trendům - ale bylo by mi líto, kdyby se ze značky 007 stala akční "komiksová" franšíza, která by už neměla koule. ()

Wendkos

Snímek balancuje se dvěma závažími. Já bych radši, kdyby se zaměřil na jedno z nich. Fukunagu nicméně budu sledovat bedlivě. ()

Konev

Tohle už není James plný šarmu, elegance, jemného humoru a testosteronu, ale jen zabiják, který střílí skoro na každého, kdo se pohne. ()

mrakeno

Sľubné intro. Zvyšok filmu sklamanie. Absolútne nevyužitý potenciál. Taktiež koniec by si zaslúžil viac vybičovanú atmosféru a nejaké to napätie. Najhoršia Bondovka s Craigom. ()

doom.cz

Co jsem to zas viděl? Jako jo, pár pěkných akčních záběrů tam bylo, ale jinak jsem zíval jak krokodýl, filmeček ukňouraný a utahaný jak úvodní plísnička, spousta pěkných záběrů do krajinky s ambientním záměrem, laciná zápletka. Zlatý ženatý Lazenby. Takhle pokazit legendu o starém seladonovi a prasákovi. ()

Verdolin

No, musím to sem napsat hned, jak přešly závěrečné titulky, protože pak už bych vychladla a tvůrcům i sem tam něco odpustila. Mám opravdu velkou chuť dát dvě hvězdy. Takhle zprzněnou bondovku jsem asi ještě neviděla, a to mi lezly na nervy některé s Moorem a i Lasenby, teď už mi tak špatné nepřijdou. Už jenom to, že film začne někde uprostřed nějakého příběhu, který si půl filmu musí divák dávát dohromady, tím je rozptýlen a mezitím minuty plynou. SPOILER. Nejen, že bond u agentury nedělá, ale byl nahrazen a ještě k tomu nějakou něznámou nulou, která se k tomu dostala jak? Asi aby tvůrci předvedli, co jsme ještě neviděli, protože jinak film vybírá kde co může, ale originalita nikde, nasadili do filmu Bondovo dítě, to bych ještě odpustila, s ženskou, která vůbec neměla svůj příběh, nakonec ho tam trochu vecpali, aby se neřeklo, přičemž v Bondově životě se objevila kdovíjak, ale byl z ní hrozně udělanej, to určitě. Přiběh nemastný neslaný, několikát se rozvětvuje na samostatné větve, které ale nikam nevedou, jen aby ve filmu něco bylo. Závěr, kdy opět přibude něco, co ještě v bondovkách nebylo, mě opravdu naštval. ZÁVĚR. o ničem, za obsazení nakonec dám aspoň tři hvězdy, ale kdo za tenhle brak mohl dát pět, to nechápu. Ještě musím dodat, že zlosin je tam úplně vedlejší role bez nápadu a objevuje se skoro až v samém závěru filmu. Hlavní pomahač zlosina (dříve v bondovkách třeba ZUB) je zde úplně o ničem, zbytečná role. Opravdu hrozné zklamání, co s tím nadělali a nakonec je z toho úplná slátanina o ničem. ()

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

Aaron Taylor-Johnson je údajně krůček od Bonda

19.03.2024

Hollywoodem občas kolují fámy, které nejsou nikým potvrzené, ale mluví o nich tolik lidí, že se považují takřka za pravdu. Nejinak je tomu při šíření skazek o tom, kdo by si měl zahrát příštího… (viac)

Seriálové rebooty na cestě

21.01.2023

Blade našel nového režiséra

Blade našel nového režiséra

22.11.2022

Po pečlivém zvažování a hledání vhodných kandidátů na režii nového Bladea nakonec šéf studia Marvel Kevin Feige přece jen našel. Po odchodu Bassama Tariqa (Mogul Mauglí) a odkladu produkce tak práci… (viac)