Agenti S.H.I.E.L.D.

• Česko Agenti S.H.I.E.L.D. (viac)
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Predloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell (viac)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Filip7410

Od mladých a nezkušených agentů a vědců, kteří se připojí ke Coulsonovi, kterého oživili po incidentu z prvních Avengerů, se z nich stávají nejlepší agenti vůbec. Jejich hlavní úkolem je zachránit lidstvo před vším nebezpečným. Nejen před předměty, které se dají využívat jako zbraň, ale také před lidmi a jinými bytostmi, kteří nepochází ze Země. Agents of S.H.I.E.L.D. mě uchvátil už u první série, kde započali takovými, na rozjezd "klidnými" díly. Pak to však vyvrcholilo objevením se HYDRY. HYDRA se ukáže v každé sérii, dokonce i v nejnovější páté. Tento seriál má perfektní efekty, souboje, vtipné scénáře, scénky a mnoho dalšího. Neskutečné je, že každou sérii dokázali udělat v jiném žánru. Od Země po Virtuální realitu až po Vesmír a budoucnost. V každé sérii také čeká díl nebo díly, u kterých dokážete si i zabrečet, protože nějaká z hlavních i vámi oblíbených postav zradí (viz. 1. série), nebo zemře. Po těchto i po dalších spoustu důvodech je to můj jeden z nejoblíbenějších seriálů. Za mě 100% 5 hvězdiček. ()

Doffy

Je opravdu obdivuhodné, že s rostoucím počtem dílů se kvalita seriálu nesnižuje. Právě naopak. A to je opravdu vzácná vlastnost. V každém dílu (doslova v každém) dojde k nějakému nečekanému zvratu, originální zápletce a dechberoucímu napětí. Tohle je naprosto nedoceněný seriál, na který jsem opravdu vděčný, že jsem narazil. ()

bicekz

Jsem rozpačitý. První a druhá série se mi moc nelíbila. Ve třetí se konečně něco začalo dít. Nicméně furt bych od tak prestižního názvu čekal mnohem kvalitnější seriál. Třetí sérií jsem skončil, podle google neexistuje dále dabing. Bez dabingu znám mnohem lepší seriály. ()

Kyushonaku odpad!

Celý díl jsem kroutil hlavou nad scénářem, hereckými výkony a tím kdo dělal casting. Rozhodoval jsem se mezi jednou až dvěmi hvězdami, za triky které jsou dnes již v každém průměrném seriálu, ale závěrečný pokus o vtipnou cool scénu s létajícím autem mě pesvědčil o odpadu, Pro mne s podzimní scény nových seriálů největší zklamání. ()

Onlajn

Po shlédnutí několika dílů jsem byl velmi zklamaný. Čekal jsem něco mnohem více fantasy nebo sci-fi. Tento seriál je obyčejný jako spousta dalších. ()

damic

Ačkoli jsem k věcem od Marvelu nerad záporný a vždycky se snažím najít něco, co ty kladné body přidá, tak teď to asi nedokážu. Na Agenty jsem se těšil, ale po skvělých seriálech Arrow a Bates Motel, na které jsem se nedávno dodíval nemohu dát více než 60%. Příběh mě nějak nenadchl a až na pár momentů jsem spíše zíval. Doufám ale, že postupem času seriál nabere grády a budu moct své hodnocení změnit! ()

miroslav750

Po zhliadnutí pilotu musím povedať, že mám ďalší obľúbený seriál. Hneď pilotný diel vás vtrhne do diania a tí ktorí videli avengers sa nestratia, ostatní myslím že tiež rýchlo nabehnú na dejovú líniu. Pokiaľ nepoľavia tak má tento seriál potenciál na viac než len jednu sériu ;) ()

LUCCKE odpad!

Keď som pozeral prvý diel hovoril som si, že to bude zrejme môj nový obľúbený seriál no asi som bol príliš zaslepený obľubov tematiky AVENGERS. Keď som totižto videl druhý diel....bola to katastrofa. Mal som pocit akoby som pozeral animák od Walt Disneyho, ktorý má mať na konci krásne ponaučenie pre detičky. O predvídateľnosti celého deja ani radšej nehovorím! ODPAD! ()

milicka1

Na tenhle seriál jsem se velmi těšil ale bohužel přišlo velké zklamání. Jedním slovem děs ... až na Clarka Gregga jsou všichni herci totální průměr, scénář je jeden z nejslabších co jsem v poslední době viděl, v některých scénách jsou takové díry v logice že je to na facepalm a kamera přímo otřesná roztřepaná (bože co je to v dnešní době za módu?!) ... myslel jsem že to bude průměr ale je to podprůměr ... a tak to vypadalo slibně ... /cry ()

Cihlator odpad!

Na seriál jsem byl vcelku zvědavý. Marvel mám rád, ale tohle snad nemyslí vážně. Celou dobu jsem se během pilotu i dalšího dílu nudil a to neskutečně. Vše bylo příliš předvídatelné a americké... Nechápu kdo na tom co vidí. Vysoké hodnocení mi přijde jako špatný vtip. Dle mého názoru pokud lze jeden díl shrnout jednou až dvěma větami, nelze mluvit o kvalitě. Zkusím ještě jeden díl, ale pak s tímto odpadem definitivně skoncuji. ()

ASSteroid

První 3 epizody a musím říct vzhledem k tomu, že se jedná o seriál od MARVELu, který není animovaný, skvělá práce. Je to akční, člověk si rychle oblíbí postavy a udrží ho to u obrazovky. Bohužel není to nic moc pro ty, kteří neviděli Avengers a Iron-man 3, protože ti se asi nebudou moc chytat. Ale mě osobně to dost oslovilo a potěšil mě i Nick Fury ("Got a bar! Really nice bar..") ()

Rodrigo999

Pilot vypadal celkem slibně, ale po dvou dalších dílech je celkem jasné, že to žádný vítr nebude. Postavy celkem zaměnitelné, semtam vytáhnou nějakou hračku, kterou použijí jednou za díl a nemá to žádnou návaznost mezi sebou. Paralela s Xenou se nabízí sama. ()

Avras.ell

Od nových lednových dílů masakr a ten dnešní to s ohledem na dění v Captain America - Winter Soldier, rozjíždí ještě víc! Stojí to za to! ()

EL_lofasso

Výborná práce,skvělý nápad.Jde vidět,že Marvel si v dnešním filmovým světě může dělat co chce.Není nad to umět vydělat prachy :) ()

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Nick Fury dostane vlastní seriál

Nick Fury dostane vlastní seriál

29.09.2020

Samuel L. Jackson je připraven vrátit se ve vlastním seriálu na streamovací službě Disney+. Jeho postava Nicka Furyho by se měla dočkat nového seriálu, který napíše Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Zatím… (viac)

Marvel TV žije dál

Marvel TV žije dál

15.08.2019

Když se řekne Marvel, spoustu lidí okamžitě napadne Kevin Feige, šéf filmové divize. Jenže pak je tu i Marvel TV, mladší bratříček, který má na svědomí například Agenti S.H.I.E.L.D., nebo všechny… (viac)

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

30.06.2019

Šéf Marvel Studios Kevin Feige stále dává rozhovory v rámci PR kolečka před novým Spider-Man: Daleko od domova a jeden z nich se teď stočil i směrem k blížícím se seriálům na streamovací službě… (viac)