Agenti S.H.I.E.L.D.

• Česko Agenti S.H.I.E.L.D. (viac)
USA, (2013–2020), 97 h 8 min (Minutáž: 41–45 min)

Predloha:

Stan Lee (komiks), Jack Kirby (komiks)

Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Elizabeth Henstridge, Iain De Caestecker, Brett Dalton, Nick Blood, Henry Simmons, Adrianne Palicki, Luke Mitchell (viac)

Existence superhrdinů a mimozemšťanů se stala veřejně známou a svět se snaží vyrovnat s touto novou realitou. Pod vedením agenta Phila Coulsona tak vzniká nový tým specializovaných mužů tajné organizace S.H.I.E.L.D, kteří se s touto realitou musí utkat. (TV Nova)

Lokitre

Skvěle odvedená práce. Na to, že je to seriál tu můžeme najít skvělé herecké výkony (no na seriál), graficky velmi povedené prvky (obrazovky jako z Ironmena a podobné holografické věci) a co je důležité - Coulson ŽIJE !!! A je skvělé, že neztratil ani kousek ze svého humoru a vůbec celý seriál je vkusně vtipný. Složení týmu je velmi povedené, od fyzikálního šprta přes vtipnou hackerku po pohledného agenta typu hawkeye ( na originál to ale nemá :)). Doufám, že tomuto kousku postupně nedojde šťáva, protože zatím nasadili laťku velmi vysoko. Parádní. ()

v0jt1s3k

Po prvním dílě zklamání. Fórky, narážky atd všechno funguje, ale ten zbytek...brrr. Mám z toho pocit jako z nového Knight Ridera. Možná pro mladší ročníky akorát, také jsem kdysi žral Viper v televizi :) ()

agent_barton

Ve stínu všech Iron Manů, Avengers a Thora se jedná o pouhý průměr a výplň mezi IM 3 a dalšími Marvelovskými filmy. Zároveň má tento seriál rozhodně potenciál, který bude snad naplněn v dalších dílech. Proto po shlédnutí pilotu hodnotím prozatím ***... ke konci 1. série **** - seriál je důstojným elementem stávajícího marvelovského filmového universa a výborně působí jako spojovací a dovysvětlující prvek k ostatním filmům. ()

pepca72

Po pilotu jsem příjemně překvapen, a nadšen. Jednu hvězdu nechávám mimo hru, a uvidíme, jak se to povede dále. Koncepce od Marvelu je pro mně kultovní a takový hraný seriál, tu chyběl. Režisérův um známe, a doufám, že se na tom nebude šetřit, a že to nesprasej jako Lost. DOPLNĚK 11.11.2013 : měním ze 4 na 1 *, po 6. dílu končím, dopadlo to ještě hůře než Lost, od pilotu, díl od dílu větší blbina. Zklamání, kvalita celého seriálu spadla až na dno.Moje zatím největší seriálové zklamání. ()

Allein4

Hodnocení po pilotu. Ok, je možné, že to hodnocení do budoucna ještě trochu změním, ale momentálně po prvním díle cítím spíše určitou pachuť nenaplněných očekávání. Chybí víc Marvelu, chybí tajemno, chybí hlubší linie (tu nastíněnou s Coulsenem neberu, stejně je naprosto jasné, o co jde). Co se mi rozhodně nelíbí, je absolutní snaha o propojení s Avengers, která je ale doprovázena jen slovně a nějakými fotkami ze zmíněného filmu. Jinak to je ale své vlastní. A to mi působí od scénáristů dosti schizofreně - tak se sakra snad rozhodnu, jestli tohle je pokračování Avengers, nebo ne. Tenhle paskvil "na půli cesty" mě nepřesvědčil. Plusem je obsazení Ming-Na Wen z SG:U, mínusem kostrbaté, až umělé hraní některých postav. Zatím 15% ____________________________________________________ Po celé první sérii zvedám hodnocení na tři hvězdy. Závěr (a hlavně nekolik zvratů) byl luxusní. Jen doufám, že jim tohle vydrží i do další série, a že tam nebudou zase tak šílené kvalitativní výkyvy... ()

Marlo

Avangers nepovažuji za kdovíjak luxusní comicsárnu a tvorby J. Whedona my moc nikdy moc nesedla ( vážně se někomu líbila ta srač.. Buffy ??? ) a už od ukázek bylo jasné že tohle taky nebude můj šálek kávy. Přesto jsem dal pilotu šanci a doufal v menší zázrak, ale bohuželstalo se tak jak jsem očekával. Kde bych mohl začít.... tak třeba u agenta Coulsona který mi nepříjde vůbec jako dobrý herec a spíš parodie na všechny agenty filmového plátna, celkový casting nevydařený..postavy jsou trapné a vůbec se nehodí do tohoto universa ze světa marvelu, efekty hrůza...hudbu jsem nepostřehl a takhle bych mohl pokračovat...ti jenž jsou fanoušky comicsů at radši zůstanou u papírové verze tohle se vážně nevydařilo!!!! ()

macoslavek

akční výplach.. občas pochybuju, jestli je joss vážně až takový boss - seriál není špatný, ale po avengers asi všichni čekali něco víc.. ale co čekat od ABC. ()

Terminator666

Osobně myslím, že tento seriál hřeší na dobré jméno zrovna populárních Avengers. Jinak toho moc nenabízí, hlavní hrdinové jsou po většinou nezajímavý lidé. Jedinou vyjímkou je agent Olson, který je napsán dobře. Herecké obsazení seriálu také za moc nestojí. Děj seriálu je po většinou velice nudný, nenabízí divákovi tolik, jak by se podle názvu dalo čekat. Já osobně se raději podívám na Warehouse 13 než na tento seriál. ()

mangler

Po prvních 2 dílech..super. sympatické postavy, agent Coulson úžasný a hlavně - je to strašně vtipný! ★★★ Šestá epizoda šestihvězdičková! Vážně moc hezké, skvěle vybalancovaná hranice mezi tragickou a komickou rovinou, krásné lovestory Fitz-Simmons, aniž by třeba někdo řekl aspoň Mám tě rád a pak ten úsměvně-dojemný příběh agenta Coulsona.. Moc povedené. ()

MakinaB

Ze začátku jsem byla lehce rozpačitá a nevěděla jestli se mi to líbí nebo ne, ale vydržela jsem a jsem ráda, protože je to díl od dílu větší nářez a já si to užívám na 100% Pokud jste fanoušci marvelovek, tak tam prostě tenhle seriál nemůže chybět. Seriál se mi hodně líbí a udržuje mě pořád v napětí. Co jsem dostala od filmů, dostávám i od seriálu, nic víc nic míň. Nemůžete čekat druhou hru o trůny nebo něco podobného. je to seriál s vtipem a napětím a akcí a mě to baví. Nezklamal ()

Krystian

Nevím s čím mají lidé v tomhle seriálu problém. Sleduju ho od úplného začátku a těším se na každou novou epizodu. Fascinuje mě fakt, že úzce souvysí s filmy, které od Marvelu vycházejí (vyšel nový Thor a hned další epizoda navazuje, vyšel nový Capitan America a v seriálu se to promítne). Navís Sky je extrémě charismatická herečka, díky které mi stojí za to seriál sledovat. A když pominu její krásný úsměv, je tam taky výborně zahraný agent Colson a duo Fitz-Simmons, kteří se mi výborně hodí do celého seriálu. Má to spád, je to zábavné, vtipné a příběh má hlavu a patu. Ano, je to "pohádka". Hlavní postavy jsou a budou nesmrtelné a vše vždycky dobře dopadne, ale to je přesně to, co já po blbém dnu v práci sledovat chci. :) ()

looo

Na jednu stranu zcela pochopitelné, že méně vytrvalí jedinci seriál hnedka zavrhnou. Na stranu druhou velmi zábavná hříčka, která pro milovníky Marvelu pomrkává úplně všude kde se dá, postavy sympatický a svojí hloubku ukazujou s každým dílem o trochu víc. Příběh taky neustále se prohlubující, víc a víc se to zamotává.. na začátku regulérní dětská hříčka, ale to asi jen proto že Whedon potřeboval vystavět půdu pro svůj tým v tak neuvěřitelně OBROVSKYM vesmíru jako je ten Marvelovskej. Seriál co chce trošku tý trpělivosti a za to se Vám odvděčí čím dál lepší jízdou. Aneb HAIL HYDRA! To co na začátku vypadalo jako klišovitá parta hezkejch lidiček se v aktuálních dílech (20.) posunulo do úplně jiný sféry. Jen tak dál, víc víc! VÍC!!! akorát teda trestuhodně málo Nicka Furyho:D ()

Olafa

U začátku Whedon udělal stejnou chybu jako u Dollhouse: epizody představující jednotlivé postavy, jejich práci a zákonitosti univerza jsou možná do budoucna užitečné, ale strašně nudné! První 2-3 díly dokonce vyloženě nezvládnuté. Zhruba od půlky první série je však už jasné, že postavy jsou ve stylu Whedona vtipné, komplexní a fungují, a v tomto momentě předchozí díly už dávají dohromady větší příběh, který už baví víc. Je škoda, že v momentě, kdy seriál začíná být dobrý a skvěle doplňuje Marvelovské celovečeráky, to už většina diváků asi vzdala, já však doufám, že diváci se vrátí a seriál přežije. ()

Harroc

Po pár sériích musím změnit názor. Seriál se od 1. série obrátil o 360 stupňů. Inhumans, Hydra, Ghostrider. Chybí tomu jen pořádné napojení na filmy. ()

kiler1983

videl som asi malo stoho aby som to mohol ospevovat ako podaktori tu. podla mna urobili velku chybu ze sa pustili timto smerom nakolko je to strasna hovadina. verim ze casom si to oblubim ale zatial po 4 dieloch davam 2* lebo to je zatial zabity cas pre mna a radsej som mohol pozerat nieco viacej zmysluplne... :) ()

everything

5 hvězd, ze začátku jsem to sledoval jen povinně, kvůli lásce k marvelu, ale druhá půlka série je přímo kulervoucí! Osobně si myslím, že se hodnocení seriálu zvedne minimálně na 75% ()

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

Druhý ročník Comic-Conu Prague se blíží!

18.09.2021

Nick Fury dostane vlastní seriál

Nick Fury dostane vlastní seriál

29.09.2020

Samuel L. Jackson je připraven vrátit se ve vlastním seriálu na streamovací službě Disney+. Jeho postava Nicka Furyho by se měla dočkat nového seriálu, který napíše Kyle Bradstreet (Mr. Robot). Zatím… (viac)

Marvel TV žije dál

Marvel TV žije dál

15.08.2019

Když se řekne Marvel, spoustu lidí okamžitě napadne Kevin Feige, šéf filmové divize. Jenže pak je tu i Marvel TV, mladší bratříček, který má na svědomí například Agenti S.H.I.E.L.D., nebo všechny… (viac)

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

Jak seriály změní marvelovské univerzum?

30.06.2019

Šéf Marvel Studios Kevin Feige stále dává rozhovory v rámci PR kolečka před novým Spider-Man: Daleko od domova a jeden z nich se teď stočil i směrem k blížícím se seriálům na streamovací službě… (viac)