Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 4

(séria)
USA, (2016–2017), 16 h 3 min (Minutáž: 43–44 min)

Hudba:

Bear McCreary

Chloe Bennet, Clark Gregg, Ming-Na Wen, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge, Henry Simmons, Gabriel Luna, Devon Libran, Parminder Nagra (viac)

Spiker01

Nejlepší seriál, co se dá sledovat přes hlavní seriálovou sezónu a tohle je snad navíc ta vůbec nejlepší řada s temnějším podtónem! Občas se stává, že pokud seriál na začátku drhne a vyšvihne se až ke konci, tak mám tendenci si pamatovat jen to lepší a u Agentů zrovna poslední akt s Konstrukcí je to nejsuprovější, co jsme vůbec mohli kdy v takto natáhnutém seriálu sledovat. Tvůrci udělali fakt dobře, že rozdělují přespříliš dlouhou sérii na tři poměrně různé linky a představují 3 sub-příběhy, takže frustrace při správném dávkování vymizí a prostě se je pořád na co koukat. To je přesně případ Coulsona a jeho týmu, u něhož jsem se skutečně po přečtení dojmů u jednotlivých dílů skvěle bavil prakticky nepřetržitě...tedy až na ty hrozitánské pauzy. Jsem strašně rád, že seroš obnovili na další sérii, ale škoda, že si počkáme až do ledna. Snad to bude k přežití. Aida aka Madame Hydra nastavila laťku proklatě vysoko. Nejlepší momenty : 1)QUAKE 2)QUAKE 3)Prostě Agnes! a jakékoliv její scény 4) Spoiler! Návrat Warda 5) Ghost Rider byl fajn, ale prostě zbytek party je bombovej ()

OG_Swifty

Ve svetle oznameni, ze Agents of Shield uz nejsou kanonickym serialem pro MCU, se dostavilo urcite zklamani. Uvod sezony byl takovej meh, ale hodne rychle se to pretavilo v prvni skutecne dobrou sezonu diky prekvapivemu predstaveni Ghost Ridera a sexy hlavni zaporacce, ktera davala smysl. Pokud ma nekdo rad serii Assassin's Creed, tak je tady neco jako Animus a Radcliffe nakonec dopadne jako Clay Kaczmarek.. ()

VanTom

Agenti drží nastolené tempo i kvalitu, jenom zpočátku jakoby honí příliš zajíců naráz: nové vedení agentury, veřejnost proti Inhumans, zběhlá Daisy (která neví, co chce), vztah Fitze a Simmonsové. Na největší hrozbu, mocnou magickou knihu Darkhold a skupinku smrtících "duchů" vědců, již si s ní zahrávali, se pak zdánlivě tolik nesoustředí. Což zamrzí nejvíce kvůli nepříliš využitému Ghost Riderovi. Poté se ještě uhne k nebezpečné Aidě a mně vůbec ne oblíbené zápletce: nahrazování členů týmu robotickými kopiemi LMD. Naopak úchvatné "what if" zřízení ve virtuální Konstrukci, v níž fašistickou rukou vládne Madam Hydra (víceméně v trojroli po celou sezónu excelující Mallory Jansen) a vrací se několik starých známých (v často překvapujících souvislostech), přináší pár možná dosud nejlepších epizod celého seriálu. ()

Shakers

4. Séria - 75% Pre mňa o niečo slabšie ako predošlá séria. Úvod je síce zaujímavý, pretože prichádza na scénu Ghost Rider, no napriek tomu v prvej polke nie každý diel dokáže zaujať a zbytočne je to rozťahané. Od polky série, keď sa seriál zmení na Agents of H.Y.D.R.A. je to skutočne zaujímavé a zábavne sledovať čo bude ďalej. ()

• Robbie (Gabriel Luna) hovorí „ten druhý“ v súvislosti so svojou osobnosťou - Ghost Rider, čo je tiež fráza, ktorú Bruce Banner používa v súvislosti s osobnosťou Hulka. (Pat.Ko)