David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

MáŠa

Vtipná komedie. Někdy je to zbytečně takové ohledně sexu, až se to tam nehodí (např. scéna, kdy tam slušňácká panička vypráví něco o těsnosti svých rodidýlek). Jinak za shlédnutí určitě stojí. Mezi komediemi to patří mezi to lepší, i když to vůbec nijak nevystupuje ze standardní šablony: Někdo je trochu zmrd, ale procitne a pak se mají všichni rádi. ()

mm13

U Sudeikisa sa charizmy nedokopeš, ale zvyšné trio hlavných postáv, spolu s ostaným obsadením, jeho nevýraznosť bohato vyvážia. Anistonka potom doslova vyráža dych. Síce stále hrá iba samú seba, ale konečne bez pretvárky - pridala pár drsnejších odtieňov a hneď je z toho výkon na pohľadanie. Najpodstatnejšie však je, že nech sú Millerovci akí chcú sprostí až vulgárni, nechýba tomu srdce, o ktoré sa postaralo hlavne "súrodenecké" duo. Prvý Hangover bude asi pamätnejší, ale Millerovci tiež fajn! [70%] ()

Earl_23

Po dlouhé době výborná komedie, která drží skvěle rovnováhu mezi opravdu vtipným humorem (který divák chce) a ulítlostí americké komedie (kterou já obvykle nechci). Palec nahoru. ()

luka4615

Výborně namixovaný koktejl gagů, scén a hereckých výkonů, k němuž se vždy rád vracím. „I just got ear-fucked in a tent. What do you want from me?“ ()

Coleator

Slušná americká komedie, kterou ale, jak už to tak bývá, sráží neskutečně hloupý konec. Až na Eda Helmse nemám k výběru herců žádné připomínky, obzvlášť Millerovi se vážně povedli. Fanoušky Přátel jistě potěší titulková scéna :) ()

Lucasion

We are the Millers a nebo hezky česky Millerovi na tripu. Tak na tuhle komedii mě doslova navnadil trailer. Naštěstí se nejedná o snímky, kdy ty nejlepší scény a hlášky jsou v něm. Millerovi je netradiční rodinka, která mě dokázala skvěle pobavit. Zaručeně jsem neviděl tolik narážek na ostatní filmy v jednom snímku. (Dexter - igelit, Bane - maska a na závěr hudební znělka z Přátel) Abych řekl pravdu u těhle narážek jsem doslova řval smíchy. Jennifer nám omládla opět o 20 let a tančí ostošest. Není vůbec divné, že pánské publikum v kině jen tiše sedělo. Zatímco Aniston se svlíká do spodního prádla a přitom na sebe leje vodu. Millerovi mají vcelku jednoduchou zápletku, ale občasné hlášky vše vyrovnávají. Místy se hlášky trefují přesně tam, kam mají, takže film nesklouzává do průměru a udržuje si humornou atmosféru. / Hergot, ta Emma Roberts je ale kočka! (78 %) ()

Morholt

Konečně komedie nacpaná vtipem, která přitom nepůsobila jako teenagerská taškařice nebo přisprostlá parodie. Millerovi sice dodržují zakotvená schémata a jsou předvídatelní, ale na druhou stranu falešná rodina převážející drogy tady v takovémhle podání ještě nebyla a už vůbec s takovou kadencí ironických hlášek. Sudeikisovu objednávku u holiče se asi naučim nazpaměť a "Black cock down!" v podání Jennifer Aniston mě také uzemnilo. Ostatně herci byli, bez výjimky, další silnou stránkou. Prostě paráda. 90% ()

MonaSax

Překvapilo mě to a bavilo, nečetla jsem si pořádně o čem to je a zkoukla jen nějaké fotky z filmu, tohle přesně je důkaz, že se z toho nic nepozná, protože jsem byla hrozně překvapená. Úplně jiný než jsem čekala a fakt dobrý, bavila jsem se, příjemná komedie. ()

Handle

Hlavní důvod, proč tato komedie tak dobře funguje, je herecké obsazení, které je sehrané, charismatické, no prostě dokonalé. Scénář sice není nijak extra nápaditý, ale i tak se jedná o nesmírně zábavný film - upřímně si ani nepamatuju, kdy jsem se takto u komedie pobavil. Prostě tomu nejde nefandit, i když má snímek opravdu rušící momenty. Proto plný počet dát bohužel nemůžu, ačkoli mám podobným originálním komediím většinou tendenci nadržovat. Rozhodně však příjemné překvapení, červenou barvu jsem nečekal. // Závěrečný odkaz na Přátelé je boží... :) ()

Grran

Příjemné překvapení po vlně nekoukatelných takto zaměřených filmů. Člověk by očekával, že film bude plný trapného špatného amerického humoru, rapových scén a bude se chtít přiblížit pornofilmům jak je u těchto filmů obvyklé. ALE Millerovi naštěstí ne. Opravdu se jedná o povedenou komedii, která je trošku ostřejší, ale vše v mezích, herci nepřehrávají a celý příběh není přehnaný, nebo přiblblý, ale tak akorát na příjemnou skoro dvouhodinovou zábavu. ()

Kamca_

Upřímně jsem to čekala horší než to ve skutečnosti bylo. K filmu jsem ze začátku byla hodně skeptická. Pořád jsem říkala, že se mi nebude líbit. Ale realita je jiná. Celé dvě hodiny utekly jako voda a vůbec jsem se nenudila. Film byl zábavný, oddychový a měl supr spád. Herci se k sobě taky hodně hodili, takže skoro není co vytknout. Jen snad pár trapných momentů tam bylo, ale to se dá prominout. 70%. ()

ScarPoul

Komediálna lahôdka. Minulý rok to boli Horrible Bosses, tento je to We´re the Millers. Film má pre mňa len jednu jedinú chybu a to, že aj napriek skoro dvoj hodinovej dĺžke nedokáže film nechať scénu doznieť. atmosféru začať pôsobiť a možno pokúsiť sa vytvoriť inú igredienciu finálneho stretu. Mimo to sa jedná ale o zábavnú jazdu. Ústredná štvorica je skvelá a neuveriteľne som sa na ich eskapádach bavil. Fantastické incestné bozkávanie, alebo striptíz Jennifer Aniston za zvuku Sweet Emotion od Aerosmith, podporené ešte Sudeikisovím scudzovákom. Úplne dokonalé. Bohužiaľ je to predsa len komédia, ktorá dopadá na logickosti a rodinných hodnotách. Chýba jej niečo skutočné a zároveň niečo nové a kultové. Teda niečo čo tu ešte nebolo. Chémia medzi postavami, je to čo film zachraňuje. A krásna Molly Quinn(Castleová dcéra), ktorá bola ako obvykle očarujúca. Film ku ktorému sa vždy rád vrátim a ktorý ma vlastne nadchol, len si nie som úplne istý, že by som to mal stopercentne priznávať. ()

Genero

Filmů, ve kterých se Jennifer Aniston kroutí v tangách u tyče a Luis Guzmán se dožaduje orálního sexu od muže, není právě nadbytek. Proto si važme každého dalšího. Millerovi na tripu jsou příjemným cesta-filmem, který nám neotřele nastiňuje, jaké nečekané útrapy a vrtochy osudu musí snášet v rámci profese dealer, než nám dodá našeho tolik milovaného ranního špeka. Příběh provázejí velice třeskuté a skvěle vypointované humory. Je veliká škoda, že úvahou, zda chlap dobře vykouří chlapovi, když si ho představí jako pěknou dívku s čurákem, je laťka nastavena tak vysoko, že se ji v celém dalším průběhu nepodaří přeskočit, jen těsně podlézt a v těch nejlepších momentech trochu líznout. Ale abych svůj rozbor zkrátil... Jestli mě pobaví vtipy o mělké vagině nebo o nateklých koulích? No samozřejmě! Za čtyři. ()

maseer2

tady nemá smysl se moc vykecávat, to se musí vidět.. jednoznačně jedna z nejlepších komedií posledních let.. P.S.: tohle mě během závěrečných titulků neskutečně pobavilo.. při natáčení bylo zřejmě veselo :) ty nejsilnější 4* ()

PROROK14

Nie je komédia ako komédia. Ak by som mal pozerať každú, ktorú môj spolubývajúci označí za dobrú, tak by som už dávno vyskočil minimálne z piateho požiarneho podlažia. Za tie roky som sa už ale naučil rozoznať dobrú komédiu od tínedžerských sračiek, a tak som sa aj v tomto prípade veľmi dobre zasmial. Najlepšia bola jednoznačne scéna so skejtbordom a tiež nacvičovanie bozkov. You know what I am saying? ()

BoPo

Za rok sa toho s popisom Komédia nakopí hafo. Hlavne vďaka tomu, že býva nacapovaný na každú nevtipnú hovadinu. Millerovi sú výnimka. Sú to hrdí nasledovníci rodiny Griswoldovcov. Jedná sa teda o prachobyčajnú oddychovku, ale v tom najlepšom slova zmysle. Postavám sa dejú veci, ktoré dopredu tušíte, očakávate, no vôbec to neuberá na zážitku. Určite to nemuselo mať dve hodiny, ale buďme radi za tie dary. Po dlhšej dobe som sa dočkal komédie a nie "komédie". Jej hodnota zďaleka presahuje sumu 1000 pesos. ()

GeusX

Nádherně oddechová a zábavná komedie! Skvělá Jennifer, Jason i všichni ostatní. Této "rodince" uděluji lepší 4 hvězdy. 85% ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)