David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

Stanislaus

Vtipná a svižně natočená komediální oddychovka s absolutně sympatickým obsazením, ve které se sice tvůrci neubránili těm klasickým šablonám a klišé, nicméně jsem se příjemně pobavil, což je u komedie zásadní, tudíž žánrové požadavky byly splněny. Nehumornějšími scénami byly ta ze stanu a poté s mexickým policistou. Zkrátka předvídatelně natočený, ale na druhou stranu velmi zábavný film, který těží z hereckého ánsámblu a povedených scének. ()

Flego

Zase jedna skvelá komédia, pri ktorej sa náramne pobavíte... teda, ak je to vaša šálka kávy. Oceňujem schopnosť tvorcov nepadnúť do osídiel hlúpeho hrubozrnného humoru a umenie ponúknuť trochu vulgárnu a bláznivú komédiu. 4+ ()

sharky

Povedená vtipna komedie je v současnosti velmi řídký úkaz, o to více si ho člověk užívá, když na něj narazí... Clark Griswold by měl z takovéhle rodinky radost. ()

BMW12

Pětihvězdičková komedie! Parádní příběh, kopa výborného humoru, rapující Will Poulter, sexy Jennifer Aniston, pašerák Jason Sudeikis a rebelka Emma Roberts. Všichni dohromady se musí chovat jako rodina, aby mohli propašovat trávu z Mexika. Musím říct, že tihle herci si naprosto sedli, parádně k sobě pasujou, Jennifer je snad každým filmem více sexy, Emma mě také velice potěšila, mám jí jako herečku hodně rád. A Will Poulter je neskutečně šťastnej chlap, se musel cítit jako v sedmém nebi, když ho líbali Emma a Jennifer, tiše mu závidím :-))) ()

honajz

Tohle je ten typ filmů, kdy se musíte na začátku naladit na podobný styl vyprávění, humoru i divných existencí. Mně se to nepodařilo. Uznávám, že některé fóry jsou skvělé („dej sem pistoli... a hrnek“), ale celkově mi to přišlo takové podivné, obhajující až příliš onen alternativní styl, kdy vlastně za drogami nikdo nevidí tu spoustu zbytečně mrtvých dospívajících, kteří předtím stihli kvůli drobným na fet podříznout své rodiče. Prostě mi to přijde podobné, jako natočit komedii o tom, jak si tatínek užíval se svou nezletilou dcerou. ()

anais

Definitivní hřebíček do rakve Clarku Griswoldovi. Aneb Griswoldovi pro 21.století se jmenují Millerovi. Není to geniální komedie, ale obsahuje to přesně tu potřebnou dávku patetických rodinných mouder, která nám všem umí dokázat, že s rodinnou a kamarády lze překonat prakticky všechno. Dobrý. ()

poz3n

Jde to mnohem dál, než ostatní americké komedie, na druhou stranu, v základních věcech se to nijak neliší. Chvílemi je to vtipné, chvílemi nechutné a chvílemi dostatečně trapné a obyčejné. A jak jinak než také předvídatelné. Jako zábava na večer fajn. Ostatně to platí i o zbytku podobných, alespoň trochu kvalitních komedií. 6/10 ()

Jinny

Dealer trávy, striptérka, tulačka a faktický sirotek pašují z Mexika drogy... což by mohl být námět road movie o tom, jak je téhle čtyřce policie v patách, ale nebojte se, Millerovi se stále pohybují v bezpečných komediálních vodách (byť nemají problém diváka očekávajícího neškodnou rodinnou zábavu šťouchnout do oka). Nikdo z ústřední čtyřky není komediální superhvězda, ale rozhodně je to parta schopná přirozeně si přihrávat fórky. Jestli z nich někdo vyčnívá, tak je to Jennifer Aniston, která vyfasovala vděčnou roli, ve které může předvádět roli matky i vyzkoušet si striptérský taneček. Jenom bych dala přednost závěru, během kterého by všichni trochu zmoudřeli. To, co skutečně vidíme, je i přes ironické pomrkávání pořád jenom oslava instituce americké rodiny. ()

rikitiki

Konečně! Konečně komedie, která je fakt vtipná a nebere se vážně. Velmi milá letní zábava, co si s ničím moc neláme hlavu a plyne hladce k předem jasnému konci. Což nijak nevadí, protože je to prostě a jednoduše sranda. ___ Chemie tady funguje stoprocentně, takže odpouštím Jennifer ten striptýzový taneček - i když má krásné tělo, tak tančit neumí, v tomhle případě musíme spíš než její pohyby obdivovat střihačovo mistrovství. A Jason Sudeikis sice vypadá a zpočátku se i chová jako trapák, ale ke konci by mě utáhl na vařený nudli. ()

Roman.Ticka

Po dlouhé pomlce dávám s jasnou hlavou za pět, protože to bylo jedním slovem FAJNE. Některé sekvence pobavily více, jiné méně, za všechny nej scéna v obytňáku se zpěvem Kennyho a pak jasnačka striptýz přenádherné Anistonky, ta ženská má takový šmrnc, že se ani reakci paní Vidlákové na prsosahací zážitek naprosto nedivím.☺Pokud jde o vavříny pro nej komika filmu, na plné čáře rozdělující Mexiko a zemi zaslíbenou, vede Jason Sudeikis. $$$ ()

HellFire

Smutné, jaké typy komedií dnes táhnou. Sprosté, hloupé, plné situací řešených naprosto nesmyslným způsobem. To nikomu nepřipadá divné, že vydávají trávu k dece za dítě, které pak hodí pod kola náklaďáku, načež se vymluví na to, že šlo o jakýsi školní úkol? Co to sakra.... A nikomu nepřijde divné, že neukáží ani jeden záběr na tu rozjetou trávu? A že tento fakt všichni přihlížející ignorují? No tak... Jediným pozitivním faktem je pro mě sympatický Jason Sudeikis. ()

Ivoshek

Rozhodně z toho lepšího... škoda jen té závěrečné romanticko-rodinné brzdy. Tvůrců, kteří mají koule, je fakt málo (jěště že tu je Farelly!!!) ()

anderson

Znôška najhorších a najschematickejších klišé rodinných amerických komédií poslúžila tvorcom Millerovcov ako pilier novodobej zábavy, kde sa pre šťavnatý a viacmenej samoúčelný "fuck" nechodí ďaleko. Nebyť obligátnej fekálnej odbočky (pavúk), dal by som 5. A to aj napriek tomu, že od naozaj vtipnej komédie, od ktorej by ma ešte teraz bolela bránica to má na míle ďaleko. Kvôli pohodovej nálade, ktorou je film prestúpený sťa odér kvalitného matroša a kvôli brutálnemu titulkovému gagu s THE REMBRANDTS, ale budem naozaj veľkorysý. :-) A hoci je Anistonová na striptérku dosť prestarnutá, v spodnej bielizni jej to stále nenormálne sekne ! (20.10.2013) ()

Thomick

FUCK OFF, REAL LIFE FLANDERS!! --- Slabší začátek a konec bohatě vynahradil natřískanej prostředek, kdy jsem měl občas nutkání začít se chlámat jako (ne)normální idiot. Sudeikis po tomhle (a tomhle) přece jen vypadá jako nadějná tvář americký komediální scény a Jen byla jako vždy vítanou esencí, zde navíc se zatraceně hot striptýzem jako třešničkou. (Moc lepších komedií z americký dílny neuvidíme, a tudíž bysme si takový jako We're the Millers měli náležitě hýčkat - proto ty lehce nadsazený čtyři hvězdičky). --- A speciální bonus pro Rachel závěrem bodl jako máloco. :) ()

Janek

Čekal jsem svěží zábavu Vybíjené, dostal jsem prototyp průměrné americké komedie. Křečovité, šablonovité, konvenční, místy zbytečně hrubé... Ale všem zúčastněným ze srdce přeju, aby se smáli, uvolnili, zapomněli. Já zkusím radši tu fyzičtější Vybíjenou. Americké komedii 2013 pro mě zatím kraluje Apokalypsa v Hollywoodu. 50% ()

eraserhead666

"Kde máš mámu?" "Zašla si na drink s kámoškou..." "Kdy?" "Před týdnem..." Příběh docela šablona, s povinnou rodinnou katarzí, ale neskutečně dobře nahláškovaná, zábavná a skvěle obsazená. Už to musím napsat. Jennifer Anistone jsem neměl rád, neseděla mi, přišla mi hrozně nesympatická. Ale poslední dobou, ona věkem neskutečně zraje. ne jenom vzhledově, ale prostě celkově, i herecky. Jak jsem ji v Přátelích a pozdějších rolích nesnášel, teď je hrozně sympatická. U některých žen to prostě přichází až věkem. Co jsem to vlastně chtěl? Jo, ke svému překvapení jsem se u téhle komedie dost často smál nahlas. A Kathryn Hahn, ta je tradičně boží. ()

claudel

Loni jsem si k svátku nadělil polský film Big Love a byl z toho jeden z mých největších filmových zážitků loňského roku. Letos jsem ale s ohledem na pochmurnou náladu musel volit trošku jinak, proto se Millerovi na tripu zdáli ideální volbou. A svůj účel naprosto splnili, dobře jsem se pobavil a odreagoval. Celé kvarteto funguje naprosto perfektně, zvláště Will Poulter s výrazem dementa vyvolával v kině výbuchy smíchu. Ed Helms asi díky Pařbě bude dostávat spoustu komediálních rolí, škoda, že neměl víc prostoru. Docela by mě zajímalo, kde Američani přišli na Tomera Sisleyho. Že by v USA bodoval Largo Winch? Millerovic rodinka rozhodně aspiruje na titul nejpovedenější komedie roku. ()

ARI50

Myslel jsem že zdechnu smíchy, tahle vymyšlená rodina je od začátku filmu nezkutečně v prdeli, několik vtipných scén a herci zahráli dokonale, bomba mezi zábavou a srandovním příběhem. Jennifer kost. ()

Necrotongue

Až na několik nezbytných amerických klišé dokonalá komedie,ke které se budu rád vracet.Před nějakými dvaceti lety jsem nemohl Jennifer Aniston vystát,dnes se těším na každý film,ve kterém hraje a i tentokrát mě nadchla,i když celé obsazení bylo skvělé a fantastický byl i námět a scénář.Po celou dobu jsem se královsky bavil a myslím,že se musel bavit i celý štáb,alespoň tak na mě působila atmosféra snímku. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)