David Burke (Jason Sudeikis) je drobný obchodník s trávou, ktorého zákazníci sú kuchári v reštauráciách aj matky v domácnostiach. Hoci je David opatrný a z evidentných dôvodov sa nechce púšťať do podnikania vo veľkom, nakoniec sa stane obeťou hesla, že každý dobrý skutok je po zásluhe potrestaný. David sa totiž pokúsi pomôcť niekoľkým miestnym teenagerom a skončí zmlátený tromi punkermi. Tí mu tiež ukradnú všetky peniaze, a tak David zrazu dlží veľké peniaze svojmu dodávateľovi Bradovi (Ed Helms). Aby zachránil situáciu a vyrovnal účty, musí sa David stať pašerákom drog a dopraviť Bradovi najnovšiu zásielku z Mexika. O pomoc David požiada svojich susedov, cynickú striptérku Rose (Jennifer Aniston), potenciálneho zákazníka Kennyho (Will Poulter) a potetovanú tínedžerku s piercingom Casey (Emma Roberts). David vymyslí plán, ktorého súčasťou je falošná manželka, dve predstierané deti a veľký naleštený karavan. A rodina "Millerovcov" sa vydá na juh na víkend osláviť Deň nezávislosti, čo snáď ani nemôže skončiť inak ako malérom. (TV Markíza)

helrohir

Celkom solídna komédia s dobre vytipovaným obsadením, kde všetci herci typovo perfektne pasujú na postavy, ktoré hrajú. Niektoré gagy a scénky sú vynikajúce, pri niektorých sa zas tvorcovia mierne utrhli z reťazí súdnosti a slušnosti. Ku koncu však humorné tempo začalo upadať a takmer sa z filmu stal typický rodinno-moralistický blábol. Taktiež by nebolo od veci film trošku skrátiť a vystrihnúť niektoré zbytočné a nudné scénky. Slušný nadpriemer! 60%. ()

PlayEasy

Idylická família si vyjede na krásnou dovču do Mechíka, která se ovšem trošku (ale jenom trošku :) zvrtne… Vypadá to hodně slibně, co? Jenže  fakt, že z “Millerovců” vylezl dost možná nejvtipnější film ever (= jen zřídkakdy přerušované záchvaty smíchu od začátku do konce), jsme opravdu nečekali! 100% ()

mrclTV

Dost podarená komédia, bohužiaľ tu a tam sa nájde hluché miesto, ale inak som sa celkom dobre nasmial. Moderná paródia na rodinkársky život s extra kriminálnou zápletkou (a bez veľkého množsta fekálneho humoru a iných trápnych úbohostí) - slušné kombo. ()

ostravak30

Millerovi na tripu mi hned připomněli sérii Bláznivých dovolených. A filmaři opravdu nemohli zvolit větší různorodý rozsah herců. Celá komedie i dělá prču z faktu, že americký sytém na hranicích je nedokonalý, když karavany nekontrolují. K tomu přidáte kvalitní herce, dobré hlášky a máme velmi povedenou komedii u které jsem se opravdu nasmál. Dohromady to hercům klape a podobné road movie bych si dal líbit. Ostatně Jennifer Aniston je pořád kus a navíc hodící se do komedií. ()

PlysovyMacko

Falošná rodinka pasuje drogy cez hranice. Dostávajú sa do nečakaných situácii a je to celkom vtipne. Jason Sudeikis trusi super hlášky, najlepšia bola keď sa išiel dat strihať. Jennifer je najkrajšia herečka. ()

MiTrAnDiR

Videne v kine: Miestami skutocne nudne...dokonca som par krat zadriemal,ale ked zadelili daku hlasku tak som sa smial z plneho hrdla.PS:Jennifer sa na stripterku hodi dokonale ()

mArtinko5MB

Hodnotenie filmu dokonale vystihol Fanucci v komentári. Nemám k tomu čo viac dodať, vďaka precenenému (z neznámeho dôdovu v čase písania hodnotenia 85%) hodnoteniu som mal veľké očakávania. Skončilo to sklamaním, film nevyniká okrem pár podarených frkov ničím, a to dobre hodnotenie nerobí. 65% ()

Cannonball

Nie som fanúšikom hollywoodských komédii preto som v rozpakoch keď mam hodnotiť. Aby som nebol zaujatý pri určení počtu hviezdičiek som požiadal o radu kamoša, kto mi poradil hodnotiť podľa počtu úprimného smiechu počas filmu. Tu sa mi to podarilo niekoľko krát preto tie 4* :-), aj keď štandardného klišé bolo neúrekom. ()

rasto87

Konečne zas dobrá komédia na ktorej sa dalo naozaj z chuti zasmiať, a to hlavne v tomto roku, čo je komédii naozaj málo. Hlášky vo filme mi prišli neotrepané a to je veľké plus. Musím povedať, že Jenny vyzerá fakt stále lepšie, je viac sexy ako keď hrala v seriáli priateli, možno aj preto, že vtedy neukazovala svoje vypracované telo na obdiv. Zvučka priateľov na konci má sto bodov. Vrelo odporúčam každému pozrieť túto komédiu asi aj roku, či už doma alebo v kine. ()

seban123

Po dlouhé době konečně dobrá a poctivá, bláznivá americká komedie, která Vás pobaví. Plno zvrácených a absurdních scén. Možná se dá říct, že komedie ROKU! :) 5/5 ()

VanBradley89

To obrovské nadšení je možná trošku nadnesené. Určitě je to povedená komedie, z několika skvělýma frkama a hláškama, ale tak úžasná jak se tu šíří rozhodně není. Obsazení je fajn a rodinka je sympatická. Je to prostě sranda, která má štěstí v tom, že laťka nasazená komediemi posledních let není zase tak vysoko. Jennifer je neskutečně sexy, ať si říká kdo chce co chce. Skončilo to očekávaně a případné pokračování si klidně dokážu představit. ()

naamah...

Nejprve jsem chtěla dát 4*, ale po odchodu z kina jsem musela na film stále myslet a chvílemi se pochechtávat... Dokonce jsem měla nutkání jít na to do kina po druhé (což jsem hned druhý den udělala) a je to výborná komedie, tak proč ne 5*... ()

ni.na29

Lepší než jsem čekala a několikrát jsem se dokonce i od srdce zasmála. Místy famózní hlášky a zábavné situace, ovšem nic výjimečného. Pro mě lepší průměr, zkrátka něco, co vešlo a neuškodilo. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Kalifornský režisér Rawson Marshall Thurber se po Vybíjené s Benem Stillerem trochu ztratil. Loňští Millerovi na tripu jej ale vrátili do hollywoodského hledáčku a momentálně už točí svoji další… (viac)

PF 2014

29.12.2013

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech… (viac)