Od ich posledného šialeného dobrodružstva uplynuli už dva roky. Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) a Doug (Justin Bartha) si doma užívajú radosti obyčajného života – tetovania sú odstránené, videá zmazané... O nefalšovanom magnete na katastrofy menom Mr. Chow (Ken Jeong) naposledy počuli, keď ešte sedel v thajskom väzení. V podstate len jeden z členov niekdajšej partičky na pohľadanie je stále rovnako nespokojný so sebou, svojím životom i všetkým naokolo, ako pred rokmi – čierna ovca Alan (Zach Galifianakis)! Ešte stále nemá žiadny cieľ, ku ktorému by sa jedného dňa chcel dopracovať, kašle na pravidelné užívanie potrebných liekov a riadi sa výlučne svojimi impulzmi... Čo v jeho prípade znamená asi toľko, že úplne stratí zmysel pre realitu a hranice akéhokoľvek typu, kým ho zničujúca osobná kríza neprinúti prijať pomoc, bez ktorej to – či už sa mu to páči alebo nie – jednoducho nejde. Aby to však nevzdal skôr, ako sa dostavia prvé úspechy, potrebuje podporu svojich troch najlepších priateľov. A keďže teraz nie je v hre žiadna rozlúčka so slobodou ani svadba, čo už by sa len mohlo zvrtnúť? Nuž, kto ich len trochu pozná, vie... Že úplne všetko! (TV Markíza)

Masrii

Třetí díl se podle mě opět vrátil do hry. Nové fóry, návrat do známých míst Vegas, nové úniky a úlety. Vychytralý Chow se opět vrací a vše je ve starých kolejích. Až na tahouna filmu Alana, který se, zdá se, konečně usadí. Tentokrát dokonce ani žádná okna a kocovina a hledání příběhu z minulé noci. Na jedničku to určitě nemá, ale dvojku to předběhlo o velký kus. Alespoň že tvůrci pochopili, kde udělali chybu. 75% ()

MichelSmith

Tak presne toto potrebujem akčné zábavné filmy,kde sa niečo deje! Pre mňa ostáva číslo jedna sice druhá časť,ale u Hangover 3 som sa takisto bavil a to je hlavné... Ponúka všetko čo moderná komédia potrebuje a po Podfukároch je to dalšia odychovka tohto roku na vysokej úrovni! Ked to zhrnem je pravda,že minulé dieli boli na tom lepšie,no potupa série sa nekonala... ()

jefff

Bohužel nejslabší díl a nejméně vtipný. Třetí díl spadl do průměrného nadlehčeného krimi/akčního komedio-dramatu. Asi nejvtipnější byla poslední scéna v titulcích. Je pravda, že se režisér se scénáristou nechtěli opičit po předchozích dvou dílech a chtěli natočit něco trochu jiného, jenže série Pařby byla o pařbě. A Pařba na třetí není o pařbě. Škoda. I tak docela slušný, nadprůměr. Herci bezva, jen zapamatovatelných scén tu je minimum, po předchozích dvou dílech věc nevídaná. ()

kenkaku

Jeden velmi vážený komentátor (musí být... má v tuto chvíli o 1698 bodů víc než já) se tady při hodnocení Kocoviny #2 verbálně vyjadřoval o "plačcích erudovaných filmových kritiků" protože se mu nelíbilo, že napadají druhý díl z plagiátorství dílu prvního (protože to prostě evidentně byla ždímačka na peníze přes kopírák). Byl hrozně dojat "co jako kdo od dvojky čekal?". Za sebe říkám: přesně tohle. Čekal jsem že druhý díl bude o tom co jsem viděl v Kocovině #3. Vůbec, ale vůbec se tady děj předchozích dvou dílů trapně nerecykluje a prostě "jen" rozvíjí následek toho co se stalo ve Vegas. Dokonalost sama. Stačilo jen využít "následků toho na co si nikdo nepamatuje" k postavení další zápletky. Parádně postavené. Jen škoda, že tvůrci nešli právě touto cestou (místo Bangkoku). Šlo z toho dostat ještě mnohem víc (kdyby se někdo zeptal, mohl jsem poradit :)). Ano, není to tak třeskuté jako "originální myšlenka #1", nicméně snaha o udržení je vidět (ani ne po 10minutách filmu budete mít za sebou minimálně tři morbidní pokusy o humor. Pokud vám to sedne, budete se bavit až do konce víc než u předchozího dílu. Pokud ne... dokoukáte znuděni a znechuceni nad "sestupnou tendencí" série. Asi tak... ()

toffy

Všetko, co robilo Hangover v prvej a druhej casti vlastne Hangovrom tu chyba. Je to uz len akasi krimikomedia so sem tam dobrymi hlaskami. Zach Galifianakis zase TOP. Zhliadnute v kine v povodnom zneni. ()

skinny

Kam se poděla ta crazy komedie? Musím říct..bohužel..zklamání..čekala jsem nějaké vrcholné zakončení plné bláznivých gagů a ujetých situací a namísto toho jsem viděla naprosto něco nového, jakoby ani předešlé díly neexistovaly..kam se poděla ta ústřední myšlenka, vyřádit se a pak si hovno pamatovat a řešit průsery se zaběhnutým Justinem Barthou? Nebýt Kena Jeonga a pár scének Zacha Galifianakise tak to nedosahuje ani třech hvězdiček..to i ta dvojka byla více vtipná..ve výsledku ta průměrná směsice všeho, co tvůrce napadlo stojící za jedno shlédnutí..ale víte jak: I BELIEVE I CAN FLY... :D :D ()

gutshoter

Paráda! Uplně jinak pojaté než předchozí dva kousky a já jsem nadšen. Začátek mi moc neseděl, ale pak se to rozjelo solidně. Chow je absolutně boží, Ken Jeong se opravdu vyřádil. Výborná kriminální komedie! ()

BMAJTZ

Film to není špatný, ale značku Hangover si to rozhodně nezaslouží. První dva díly byly prakticky totožné s tím rozdílem, že druhý díl přesně ve stylu druhých dílů tlačí na pilu trochu více. Třetí díl není špatný ale na první dva prostě nemá. Vtipů je tu dost, ale toho alkoholu ubylo. Chápu tvůrce, že chtěli sérii posunout trochu někam jinak a nevykrádat dokola sami sebe, po pravdě řečeno tato série měla být ukončena prvním dílem a všichni by byli spokojeni. Při zhlédnutí jsem si totiž nebyl jist komu byl tento film vlastně určen, fanoušky to naštve protože se to liší a nováčci nebudou mít ahnung o co tady vlastně de. Co se vtipnosti týče tak některé scény prostě fungují dobře, bohužel jsou vyváženy haldou těch které dobře nefungují a nebo se stále recyklují. Mimochodem pokud chtěli tvůrci udělat 3 díl alespoň trochu odlišný mohli nechat v partě i Duga (čtvrtého parťáka), který mohl být perfektním odrazovým můstkem spousty nových vtípků a narážek. Na závěr snad jen tolik, že nejde o žádnou výjimečnou komedii, některým se líbit bude některým méně, každopádně neurazí, ale pro mě byla pravá vlčí smečka pouze v prvním dílu. ()

Firebug

Typická třídílná série (jež vznikla JEN kvůli úspěchu jedničky), kde se dvojka snaží být větší a lepší, ale je vlastně stejná a tím pádem neoriginální. Trojka se pokouší odkazovat na jedničku a příběhově z ní asi i vycházet, ale chybuje ve všem ostatním. Celkově dost nevtipné (i když jsem byl posílen alkoholem) a příběhově fádní "gangsterka" bez napětí, protože na postavách (zvláště na Dougovi, kterému jde o život) divákovi vůbec nezáleží. Dobré fóry vytípány do traileru a zbytek v lepším případě lehce úsměvný, v tom horším zoufale nevtipný (Jeong očichává zadek Helmsovi, protože si hrají na psy – ha ha). Jedním slovem: zklamání. ()

sedm.1

Už ne tak střeštěné, už ne tak dynamické a už vůbec ne tak nápadité, nicméně stále ještě pořád poměrně slušně zábavné a vtipné. Každopádně, tvůrci ve třetí Pařbě citelně ubrali nohu z plynu a je to znát prakticky ve všech ohledech. Především zápletka není už jen přehlídkou šílených a ještě šílenějších gagů, je více zaměřena na skutečně funkční vývoj děje, což sice zní, že je fajn, ovšem opak je pravdou, neboť předchozí Pařby úspěšně bavili celý svět, mou maličkost nevyjímaje, právě jen svým nezadržitelným kolotočem všemožných trapasů a kalamit, a zdejší posun na vážnější notu zkrátka v této sérii není určitě to pravé ořechové. Úroveň humoru je jinak jistě srovnatelná s předchozími díly, tedy vesměs velice funkční, ale jak jsem zmiňoval, už nejde přeci jen o takovou lavinu fórů a hlavně, nejsou už tak masakrální a ujetý, což je také velká škoda. O většinu z nich se každopádně samozřejmě stále stará Zach Galifianakis v postavě bláznivého Alana, který zde opět válí a hlásí, ale ani on se tu už nechová jen jako čistokrevný magor utržený ze řetězu, hvězdný to tahoun z předešlích Pařeb. Kdo se tu ale jako magor utržený ze řetězu chová, je Ken Jeong, ale to jeho magorství mi zase tedy až moc nesedlo a právě on je z hereckého týmu tím jasně nejslabším článkem. A zbytek obsazení pak není už nijak výrazný a ani podstatný. A jelikož i stylovost Pařby na třetí zůstala stejně působivá jako v Las Vegas a Hong Kongu, mohu tak trojku označit za důstojné pokračování, ale křivka zábavnosti přeci jen už nabrala mírný směr dolu, takže jsem v tomto případě určitě zastánce rčení, Třikrát a dost. Ze čtyřky by se totiž mohlo již vyklubat regulérní drama, což by vzhledem k původním bláznivým taškařicím bylo fakt už dost divné a nevhodné. ()

LuciusWlk

Jako komedie je to lepší průměr. Ale zábavnost sama o sobě byla spíše násilně louhovaná s pozůstatků předešlých dílů. Zach Galifianakis už není tím největším šílencem, byť tuto roli pravděpodobně tvůrci chtěli zachovat. Pár vtipných momentů, hlášek, ale nic víc. Celý tento díl tak trochu zachraňuje šílený Ken Jeong, bez kterého by to už opravdu byla pouze sentimentální vzpomínka. ()

Arkanoid

Odlišný koncept oproti predchádzajúcim častiam podstatne narušil humor filmu. Keď sa herci od začiatku tvária ako na pohrebe, niečo bude zle. Situácia s mafiánmi na humore tiež nepridáva. Väčšina pokusov o vtip nevychádza, táto časť je zameraná skôr na vývin Alanovej postavy. Z hercov vynikajú Galifianakis a Jeong, ktorí film oživujú. Jeden z najzbytočnejších sequelov. ()

Sygi

Tentokrát opravdu žádná kocovina, tentokrát si chlapci ponesou následky. A to už jen za to, že se znají s Chowem. Nejtemnější díl série, zahrnuje mafii i vraždy a hlavně Alanovy výkyvy. Prvně to mělo být za 3*, ale nakonec dávám 4, už kvůli zmíněnému Alanovi, který to celé tahá svými hláškami, a hlavně přidávám hvězdičku za skvělé akční scény v Caesars Palace, no a scénka s Carlosem, ta zahřeje u srdíčka. Klasicky skvělý soundtrack. Dobré zakončení téhle kaličské série. ()

kikakrystof

První polovina nic moc, i když občas něco vtipného. Od druhé poloviny začíná opravdová jízda. Tento díl se vydařil, hlavně ten konec a pro mě je to dokonce lepší než pařba ve Vegas :) Doporučuji zhlédnout. ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni