Žralok útočí

(TV film)
  • USA Shark Attack

Mořský biolog Casper Van Dien a Jenny McShane se rozhodli objasnit příčiny nepřirozené agresivity žraloků. Brzy ale zjistí, že mořští predátoři nejsou pro malou africkou vesničku na pobřeží jedinou hrozbou... V africké oblasti Port Amanzi dochází k enormně zvýšeným útokům žraloků na lidi. Když se jejich obětí stane i mladý mořský biolog Marc, rozhodne se jeho spolupracovník a přítel Steven McKray, že této záhadě přijde na kloub. Přijíždí do Afriky a intenzivně se vrhá do vyšetřování. Záhy se mu podaří zjistit, že útočící žraloci vykazují různé genové degenerace - jsou zmutováni ve vraždící stroje. Příčinou je prozatím neznámá chemikálie, která se do místních vod dostala pravděpodobně s jasným úmyslem... (oficiálny text distribútora)

Fallen_One

Další blbá ždímačka klišé "strašlivej žralok Sežerenacopřijde ohrožuje pobřeží". Proč nedám odpad? Snaha tu byla - kde jinde před kamerou můžete vidět jak žraloka pitvaj, řezaj a vyndaj z něj ukloflou hnátu? Alespoň že se nestyděli s tou anatomií... ()

Ravi

Casper Van Dien + záběry žraloků z dokumentárních filmů + tragický scénář = zklamání. Přesto nemůžu film poslat do odpadu. Ze začátku na Vás film neudělá pražádný dojem, potom následuje mírné zhoršení a na závěr se člověk i párkrát zasměje. Nechtěně. 15% = 1/5 ()

venom14 odpad!

Takovou SRAČKU už jsem dlouho neviděl!!Úplně hrozný herci,sračkovitý dialogy a nějaký záběry žraloka z dokumentů?Jsem takovej,že i sebe větší hovadinu dokoukám do konce,ale tohle jsem prostě nevydržel! ()

Puss odpad!

Uuuplne paradni byla scena pana Biologa, pri ktere se dival na monitor, kde byly savci cervene krvinky a uprostred se tisnila jedna bila krvinka a on to oznacil, že maji zraloci zmutovanou krev a prerostle bunky .... to uz ani neni k smichu jak to bylo strasny :-( .... ()

Bozvav

ze všech céčkových filmů o žralocích, je tento nejpovedenější. Jistě je to děsná slabota, ale kouknout se na to dalo. Za mne 35%. ()

lxbch

Casper Van Dien, to je pane borec, on by na kurtu béčkařů ovládl celý dvorec. On pro hrst dolarů navíc upsal se a dělá ze sebe šašky, v příběhu, co nestojí za suchý chleba krajíc, co skončil jak televizní splašky. Casper Van Dien však, mysle si, že vážně hrajíc, dává žralokům na frak ve filmu, co překračuje hranic. Raději bych zesnul jako panic než dívat se znovu na "film", z jehož je mi na nic. ()

hlína odpad!

Obludně debilní nedokoukatelnost, navíc díky malému rozpočtu v tomto filmu nechal režisér mluvit a hrát pouze komparzisty včetně Kašpara van Diena... Ani pod mírným vlivem afrodiziak (Krušovice) jsem nebyl schopen tuto břečku dokoukat. Nevim co bych musel smažit abych se dobrovolně dokoukal i na druhé a třetí pokračování. ()

Kingjiri

Čekal jsem totální blbost, ale když přivřu obě oči, tak to bylo docela koukatelný. Samozřejmě je přítomná špatná hudba, nepřiliš dobrý herci a trapný dialogy, jenomže co by člověk nechtěl po TV filmu na téma žraloci. Co mě překvapilo byl scénář jako celek, kterej nebyl uplně nejhorší a samotný finále taky nebylo uplně špatný. Technická stránka byla vcelku ucházející, až na jednu velmi důležitou věc a tou byly souboje se žraloky, který byly nepřehledný a vůůůbec nepůsobily věrohodně. Příznám se, že jsem na tohle koukal, protože jsem se chtěl po delší době pobavit nějakym hodně špatnym béčkem. "Bohužel" tenhle snímek zase takovej propadák nebyl a já dávám jednu zaslouženou silnější hvězdu a dovedu si představit, že kdyby byli po technický stránce líp zvládnutý především žraloci, šoupnul bych ještě jednu nejistou a slabší hvězdu navíc. ()

Kubaaaa

Strašně moc neoriginální film. Každá hláška z něj už někde byla, krom hlášky "Budete na kaši!" - ta byla opravdu ultimátní:). Scénář typický pro akční béčko, céčko, kde na sebe na konci hlavní záporák všechno vysype a samozřejmě na to doplatí. Jediné pozitivum je zpracování, to je celkem povedené (s přihlédnutím k tomu, jak občas vypadají TV filmy). ()

Stejšn

Jeden z těch filmů, u kterých si řeknete "proč tohle vůbec někdo točí", nebo ještě lépe "jak na tohle může dát nějaký producent peníze". Miliontý film na ohrané téma agresivní žralok, s hloupým předvídatelným dějem, s nesympatickými postavami, navíc klišovitý jak prase. Jediné, koho může snímek zaujmout, by mohly být fanynky fešáckého Johna Ricca ze Starcraftu..... pardon - z Hvězdné pěchoty. Odpad tomu nedám jenom proto, že existují i skvosty typu Kameňák. ()

Pharlap odpad!

Jak jsem již několikrát předtím poddotýkal, je neskutečné, jaká je bezmezná drzost, se kterou nám nabízejí veškerý filmový odpad ke koukání, vydávajíc ho za své super dílko. Tohle nemělo s filmem o společného nic.. děsivě špatné herecké výkony.. děsivě špatný scénář.. děsivě špatný režisér.. ()

fanik15

Neuvěřitelně levné špatně zahrané a zrežírované. On vlastně jediný pořádný film ve kterém hrál Casper Van Dien byla hvězdná pěchota zbytek jeho kariéry jsou totiž totální sráče za dvacku. ()

Guran

Zbytečný a trapný film Caspera Van Diena. On je jeden z největších filmových béčkařů. Jeho nejlepší film je "Hvězdná pěchota", kde si zahrál hlavní roli a zahrál to skvěle. Další jeho docela dobrý, ale dnes už nic neříkající snímek "Tarzan a ztracené město" a film, ve kterém si zahrál vedlejší roličku "Ospalá díra". Tenhle snímek jsem viděl jen jednou a už je to také velká doba, takže si ho moc nepamatuji, ale vím jistě, že o útok žraloka tu nešlo. Byl tam k mání jen na začátku příběhu, potom se ze snímku stala kriminálka Las Vegas. Nic mi tenhle film neřekl a Casper Van Dien si neumí vybírat role. ()