Konečně je to tady! Největší talentová show světa znovu u nás! Originální a největší show zaměřená na hledání talentů, původní Got Talent, slaví úspěchy ve všech zemích - a nyní mohou diváci sledovat vysílání druhé série ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT na obrazovkách Primy!
Ve společném projektu Televize PRIMA a slovenské TV JOJ nejde jen o pěvecké nebo taneční výkony; šanci zvítězit mají nejrůznější baviči a komedianti, varietní umělci jako kouzelníci, akrobaté, žongléři, břichomluvci či imitátoři, účinkující se zvířaty nebo kdokoliv, kdo vládne jakýmkoliv mimořádným talentem, ať už sólo, nebo ve skupině. Show nemá žádná omezení - je otevřená lidem všech věkových kategorií, kteří mají výjimečný talent.
Během prázdnin proběhla ve větších městech v Česku i na Slovensku castingová kola, z nichž do vysílání postoupili vybraní adepti na vítězství. Jejich výkony bude hodnotit opět hvězdná porota: česká pěvecká stálice Lucie Bílá, zkušený producent a manažer hvězd Jaro Slávik a nově v ní usedne oblíbený český herec, dabér a bavič Martin Dejdar. Jednotlivými koly budou provázet již osvědčení a zkušení moderátoři z loňska Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch.
Oproti loňskému ročníku nastane v tom letošním několik změn. Sestřihů z divadelních kol bude osm, do Velkého třesku postoupí podobně jako vloni více než stovka soutěžících. Z Velkého třesku vzejde okolo třiceti semifinalistů. Živé vysílání se bude skládat ze tří semifinále po osmi/devíti soutěžících a jednoho finále po jedenácti/dvanácti.
Každou neděli večer se tedy můžeme těšit na souboj našich nejlepších talentů, z nichž na konci vyjde vítězně jeden jediný, ten ze všech nejlepší a nejzajímavější. Toho také čeká nejen pohádková výhra v hodnotě 100 000 eur (přibližně 2,5 milionu korun), ale také angažmá v americkém Las Vegas! I proto se do česko-slovenské verze hlásí celá řada zahraničních talentů; v žádné jiné zemi totiž vítěz soutěže angažmá v Las Vegas nezíská. Sledujte tedy úžasné, odvážné i zábavné výkony další řady talentů každou neděli večer na Primě. (oficiálny text distribútora)

PanJam

Skvelá talentová show, kde určite uvidíme ešte kopec veľkých talentov. Bohužiaľ musel som zmeniť moje hodnotenie a to z 5* na 4*. Dôvodom je to, že vyskitli sa už 2 prípady, kde sa ukázalo že súťažiaci klamali, teda zahrali to že sú čisto amatéri. Takisto aj neustále omieľanie Jara Slávika, že ty, ty a ty patríš do Las Vegas a neustále výkriky Lucie idú niekedy na nervy. Ale inak veľmi dobrá show. ()

blekekeke

Moderátoři nic moc, porota nic moc, hlavně Dejdar mi vůbec nesedl. V celku je to jednoduchej pořad pro plonkové chvíle u televize. Jedno jsem v něm ale objevil, a to to, že někdy vidím neskutečná vystoupení, co postaví chlupy a vyhrnou slzy na tváře .... Po velkém třesku mohu dodat, že porota vybrala opravdové talenty, i když i tak se u některých dost sekla. Teď jsem jen zvědav, co na to lid, jestli už pochopil, že tu není jen Hanka a Karel :o) Tak živě přenášené semifinále už je jen trapas a talenty spíše zabíjí, než vyzdvihuje a hlasující lidi opět nic nepochopili ... škoda. ()

MaxQ69 odpad!

Je až směšné, jak se "československý" národ (nechápu, kterej kretén navrhl a schválil sloučení těchto dvou zemí 20 let po rozdělení) domnívá, že je možné se srovnávat s talentovými soutěžemi USA a především Británie. Pyco je nudný, Prachař je extrémně trapný. A porota? Slávik je jediný, který má úroveň a na naše končiny vkusný styl, ale občas je přehnaně arogantní a zbytečně hrubý. Dejdar je vlezdoprdel a bez Slávikova slova není schopný sám soutěžící ohodnotit. Bílá je pro mě osobně největším zklamáním. Zpěvačka takového kalibru bohužel nezapře svůj původ a chová se jak neandrtálská buranka z kravína. Chválí kdejakýho blba, ječí jak netopýr, kterýho tahaj za pinďoura, a její slovní zásoba je až neuvěřitelně malá. "Jste úžasný", "jste neskutečná", "jste neuvěřitelní" - jiné pozitivní ohodnocení jsem od ní ještě neslyšel, i přesto, že tato několikanásobná slavice hodnotí převážně zpěv. Při tomto složení není překvapením, že hodnocení výkonů soutěžích není prakticky na žádné úrovni. Občas se až stydím za náš národ, když vidím, koho by porotci představili světu jako talentovaný fenomén naší země. ()

janulin123

Není to o tom, že bychom snad talen neměli, ale zkrátka ho nemáme tolik, aby se dal ukazovat 3 měsíce v kuse, každou neděli.Další problém je taky v povaze českého národa, který vším opovrhuje, nic se mu nezdá dost dobré, i pesto, že žádný vylepšovák nemá. Tak dobře, chovejme se jakože jsme bývalá socialistická země, chovejme se jakože je tu všechno o dost horší než v ostatních vyspělých státech, pak se ale nerozčilujme, že nás tak vnímají i ostatní..jako nevrlý, pesimistický, bývalý socialistický národ zabedněnců. Proberte se, já chci být hrdá na to co jsem a když si tu čtu některé komentáře, zdá se jako by slovo české bylo synonymem pro hloupé, nevkusné a pošetilé. ()

Mira8

Zábava to je, to se musí nechat, hlavně v castingových kolech. Ovšem neustálé hledání talentů a superstár postrádá smysl. ()

Roxeet

První část, tj. ta castingová, v divadlech, je na tomhle pořadu asi nejzábavnější. Porota a diváci mají tu čest vidět nové, doposud neobjevené talenty a pak i tu smůlu, že před nimi stanou lidé bez špetky soudnosti. Člověk může žasnout, může se smát...a vůbec, přestože druhé řadě této soutěže už něco chybí, mě se to líbí pořád. ()

unclejack

If you got a real talent , mám rád , ak jeden náped povláčia v televíznom bahne po zbytok sezóny. Inak , lepšie než Talentmánia , lebo štartovali spoločne. Aspoň že jedna odpadla. ()

zurivymlok

Prozatím je příliš brzo na hodnocení a proto zatím zhodnotím pouze úvodní díl komentářem. Minulý rok jsem poměrně hodně vychválil, kdy přecejen v rámci pořadů se jednalo o poměrně zdařilé zpracování a taktéž někteří účinkující byli fakt dobří. Proto jsem neváhal mrknout na první díl druhého ročníku. Z osazenstva Krause nahradil Dejdar, ze kterého jsem měl poměrně strach (Kraus je pro mě trochu jiná liga). Přesto právě Dejdar celkem překvapil a solidně zapadl. Naopak mnoho silných stránek z minulého ročníku jako by se někam vytratilo. Průvodci pořadem se mnohem více snažili dělat humor a tlačili na pilu až tak, že už nebyli vtipní, ale otravní. Režie jako by si vzala z Novy a její Talentmánie to nejhorší a soustředila se spíše na "vtípky" uvaděčů a kiksy soutěžících, zatímco ty talentované nevybíravě sestříhala a člověk tak nabyl dojmu, že snad ani žádní talentovaní lidé do show nepřišli. Porota jako celek se zatím nestihla vybarvit, ale chování poroty vůči tomu exotovi s podpisy taky nebylo zrovna ok. Doufám, že další díly se zlepší. Zatím je však letošní ročník hluboko pod tím minulým. Kdybych měl hodnotit, dal bych masimálně jednu hvězdu./// Co se soutěžících týče, tak zatím nepřišel nikdo, kdo by mě nějak zvláště zaujal - někdo jako Mighty Shake - Zastávka, Chebejet či Richard Nedvěd. Ale to už je na individuálním posouzení každého z nás./// Celkově o dost slabší. Krom vítěze mě nikdo nezaujal. ()

chaosteory

Co jsem loni považoval za svěží vítr v programovém obsahu Primy, mi letos přijde jako naprosto odfláknutá, trapná show, která vegetuje na úspěchu první řady. O tom, jací talenti jsou divákovi prezentováni asi netřeba mluvit. Do teď to vypadá, že soutěžící ze zahraničí mají větší potenciál než řada našich a sami sestřihy z castingů jsou okatě samoúčelné, aby divák předem fandil tomu, koho si porota oblíbila. A tak každý díl hrají prim především moderátoři, kteří mají minimálně stejně prostoru jako "talenti", dále sledujeme věčně uječenou Lucii Bílou, která si při každém dětském vystoupení cvrnká do gatí a honorář mistra Slávika patrně padne na letenky pro všechny, které by rád viděl ve Vegas. Mě osobně to vše dost leze na nervy a z celého dílu se bavím možná tak 20 minut, a to je málo. Uvidíme co dál, možná své hodnocení posunu výš nebo níž. EDIT: Opravuji hodnocení z 10.10. a jdu o dva stupně výš. První patří bezesporu největším talentům, Pyco a Prachař dokázali v naprosté slátanině talentů z kulturáku udělat zábavu, i když to často znamenalo střílet do svých řad. Druhý bod k dobru patří scéně, která byla patrně ta nejpůsobivější napříč všemi show. A co vítěz? Smekám, talent vyhrál nad předsudky. ()

M+M odpad!

Dal bych jednu, ale Rausch a mladej Prachař (mimochodem nevím proč tam vůbec učínkují, krásně by se tento pořad bez nich obešel) to shazují u mně na dno. ()

kecka007

Porota se zvedá téměř při každém ucházejícím výkonu,dál se pouštějí i lidi,kteří nemají talent ani na uvaření kafe,Bílá pořád řve jak pavián,jisté paní je řečeno že zpívá líp než M.Jackson..............Jediné co je na tom dobré je moderátorská dvojice. ()

BigQuik

Vůbec mě nebaví talent/talenti, právě naopak! Baví mě ti idioti, kteří nic neumí a chodí se předvádět:-D To tomu dodává ty pravý koule! ()

miky222

Je to dobrá zábava, ale trochu mě štve jak Jaro a Lucie říká o každym druhym postupujicim že je nejledší a patří do vegas ()

pegtr

Po první řadě která mě bavila jsem se nemohl dočkat další řady,však hned po první díle jsem byl zklamán.Castingy mi přišly nudné a natahované,Velký třesk už byl lepší ale zdá se mi že zde vypadlo hodné talentovaných lidí.Semifinále podobně jako castingy mi přišly nudné.Finále mě celkem bavilo ale přišlo mi natahované a na to že bylo o 4 účatníky méně bylo stejně dlouhé jako u první řady.Dávám lepší 3 hvězdy. ()

WiLLsTeiN

na nedělní tupé zírání do televize, je Talent docela záchrana, před ostatním przněním vkusu. bohužel, je to jen znouzecnost a přiznám se, že to sleduji hlavně proto, abych viděl, jací experti se odváží před kameru :) ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj