Scream

• USA Scream: The TV Series (viac)
Horor / Mysteriózny / Thriller / Dráma
USA, (2015–2019), 20 h 56 min (Minutáž: 39–81 min)

Willa Fitzgerald, Bex Taylor-Klaus, Carlson Young, John Karna, Connor Weil, Bobby Campo, Amadeus Serafini, Tracy Middendorf, Jason Wiles, Bryan Batt (viac)

Nafoukaná středoškolačka Nina byla brutálně zavražděna. Její milenec se pohřešuje a panika se pomalu začíná šířit celým městem. Spolužáci Niny se musí vyrovnat jak s její smrtí, tak i s faktem, že se po městě nejspíš potuluje vrah, který může kdykoliv znovu udeřit. Navíc se začínají otevírat staré rány, které 20 let vyhnívaly a nyní začínají být smrtelně nebezpečné. Má Niny vražda něco společného s dávným zabitím sériového vraha? To se dozvíte z 10 dílů seriálu od stanice MTV, který se nechal inspirovat úspěšnou řadou hororových filmů s názvem Scream. (geklon)

Recenzie používateľa Aurus k tomuto seriálu (33)

Scream (2015)

Tenhle seriál je hodně velká zábava. 1 série je velmi dobrá 7,5-8/10. 2 série je přímo výborná 9/10. 3 série je bohužel těsný nadprůměr 5,5/10. Příběh tohoto seriálu je velmi dobrý, povedený a zábavný. Postavy jsou až na 3 sérii sympatické a hudba je výborná. Atmosféra je ve všech seriích výborná. Za mě celej tento seriál 8/10. ()

Season 1 (2015) (S01)

Tato první série je velmi dobrá, zábavná a zajímavá. Příběh první série je skvělý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Atmosféra je neuvěřitelně výborná, dizain kostýmu který má na sobě vrah je velmi dobrý a trochu děsivý. Za mě první série 7,5-8/10. ()

Pilot (2015) (S01E01)

Tenhle díl je docela dost  zábavbý. Příběh je docela dobrej, postavy jsou docela ok a hudba je skvělá. Atmosféra je velmi dobrá a temná. Vraždy jsou velmi dobré. Za mě 7/10. ()

Hello, Emma. (2015) (S01E02)

Tenhle díl je zábavnější než ten první. Příběh je dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Atmosféra tu je výborná. Za mě 8/10. ()

Wanna Play a Game? (2015) (S01E03)

Tak tahle epizoda byla vážně skvělá. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Za mě 8,5-9/10. ()

Aftermath (2015) (S01E04)

Tenhle díl je zase dobrej. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické a hudba je skvělá. Za mě 8-8,5/10. ()

Exposed (2015) (S01E05)

Tahle epizoda je tatím nejslabší. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Za mě 7/10. ()

Betrayed (2015) (S01E06)

Příběh je dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Tahle epizoda byla docela dost velká zábava. Za mě 7,5-8/10. ()

In the Trenches (2015) (S01E07)

Tohle je zatím 2 nejlepší díl první série. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Atmosféra je velmi dobrá. Za mě 8,5/10. ()

Ghosts (2015) (S01E08)

Velmi zábavná epizoda. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Za mě 8/10. ()

The Dance (2015) (S01E09)

Tahle předposlední epizoda první série není vůbec špatná. Příběh je dobrej, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Za mě 7,5/10. ()

Revelations (2015) (S01E10)

Poslední díl první série je skvělý. Příběh je velmi dobrý a zajímavý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Za mě 8/10. ()

Season 2 (2016) (S02)

Tahle druhá série je mnohem lepší než ta první a to v mnoha věcech. Příběh je lepší a zajímavější, postavy jsou sympatičtější a hudba je děsivější. Atmosféra je v této sérii přímo výborná. Za mě 9/10. ()

I Know What You Did Last Summer (2016) (S02E01)

Velmi dobrá epizoda. Příběh je dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Za mě 8/10. ()

Psycho (2016) (S02E02)

Sice jeto o něco trochu slabší díl než ten první ale pořád to je zábava. Příběh je dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Za mě 7/10. ()

Vacancy (2016) (S02E03)

Zatím nejlepší díl 2 série. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Atmosféra je velmi dobrá. Za mě 9/10. ()

Happy Birthday to Me (2016) (S02E04)

Zatím se mi 2 série líbí víc než ta první. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je výborná. Atmosféra je přmo vynikající. Za mě 8/10. ()

Dawn of the Dead (2016) (S02E05)

Zábavná epizoda. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Za mě 8/10. ()

Jeepers Creepers (2016) (S02E06)

Velmi zábavný díl. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Za mě 8,5/10. ()

Let the Right One In (2016) (S02E07)

Velmi zábavný díl. Příběh je velmi dobrý postavy jsou sympatycké a hudba je výborná. Za mě 8,5-9/10. ()

Wes Craven (1939-2015)

Wes Craven (1939-2015)

31.08.2015

Ve věku 76 let nás včera opustila hororová legenda Wes Craven. Slavný režisér podlehl rakovině, která ho trápila mnoho měsíců, přesto mu ale nezabránila v tom, aby se věnoval svému milovanému žánru.… (viac)

Sin City jako televizní seriál?

Sin City jako televizní seriál?

03.12.2013

Televize je na vzestupu a v mnoha ohledech šlape na paty filmovému průmyslu. Uvědomilo si to už několik velkých hollywoodských společností. Další z nich je The Weinstein Company. Bratři Bob a Harvey… (viac)