helraiser

Tak musím říci, že tohle se prostě povedlo. Slušný finále, hlavně chytře zahráno, takže odhalení kdo je zabiják bylo hodně překvapující. Hodně dobrá akce, slušná atmosféra a především parádní konec a parádní navnadění na příští sezónu. Mimochodem krve bylo taky dost, vykuchanej šerif byl luxusní a všelijakých hororových odkazů bylo požehnaně. Naprostá spokojenost a jsem opravdu zvědaví na druhou řadu. ()

mzss1

Celá 1.série mě bavila. Filmy zbožňuju a jsem překvapen, že tento seriál se originálním snímkům téměř vyrovnal. Na plný počet hvězd to není, ale přesto u mě převládá velké nadšení. Ke všem postavám jsem si utvořil určitý vztah. Tomuto 10.a finálnímu dílu dávám ale jen 3*. Hlavní důvod je, že jsem čekal dramatičtější finále a lepšího vraha/lepší důvody k vysvětlení – nějak mě to neuchvátilo, ale furt mi to nekazí dojem z povedené série. ()

Trevor

Z Halloweenského večierka sa Emma s Mamou a Noahom presunú k miestu, kde je šerif Hudson a u Brooke pokračuje after párty. Šerif napokon svojim zraneniem podľhne a Emma, Brooke, Noah, Kieran a Audrey musia čeliť vrahoviv dome Brooke a následne na mieste, kde to celé začlo - pri móle, kde bol Brandon James zastrelený. Celkom dobrý záver s páchateľom, ktorého sa darilo tvorcom pomerne dlho držať mimo podozrenia. Dôstojný záver. ()