Will Montgomery (Nicolas Cage) strávil osem rokov vo väzení po tom, čo sa pri lúpežnom prepadnutí nechal oklamať. Teraz by najradšej hodil svoju kriminálnu minulosť za hlavu a znova obnovil pretrhnuté väzby so svojou dcérou (Sami Gayle). Montgomeryho starí parťáci aj agent FBI Tim Harlend (Danny Huston) sú ale presvedčení, že korisť v cene desiatich miliónov dolárov Montgomery pred uväznením niekde ukryl. Keď mu unesú dcéru a za jej život žiadajú výkupné v hodnote lupu, Montgomerymu ostáva jediná možnosť. Musí uveriť svojim inštinktom a spojiť sily s krásnou, zvodnou a múdru Riley Jeffersonovou (Malin Akerman), s ktorou sa pokúsi vykonať ešte jednu lúpež, aby získal dcéru späť skôr, než bude neskoro. (TV Markíza)

ludva10

Docela slušně koukatelný film na večer, když nic jiného nedávají. Každopádně děj je dost bez nápadu, naštěstí to vše trochu zachraňuje charismatický Cage. ()

kersten

Prvá polovica filmu skvelá, bavila ma. Druhá polovica filmu - totálny des, otras, hlúpa rozprávočka a moje nádeje zo začiatku filmu sa rozplynuli ako to roztavené zlato. Zapalovačom???? robia si prdel??? ()

West

Podle mýho strašně podhodnocený film.. Pokud máte rádi akční filmy o vloupačkách s happyendem. Je to taková tutovka na pozdní páteční podvečer.. Bavil jsem se. ()

E lan

Ničím zajímavý akční škvár, na němž je zajímavé bloudění scénáře. Sám divák a Nicolas věřím tomu s ním diví, co se všechno dá vymyslet. Ne, toto člověk opravdu nemusí vidět. ()

Acrobat odpad!

Heej, ľudkovia. Nicky Cage je zase v akcii. Čosi?! Natešene priam šprintuje ku mne obrovská masa akčne naladených mladých, dospelých, postarších. Vidím len kúdol prachu a čiastočiek špiny, všetci v rukách prosciutto a sušené pradajky a v očiach zanietenosť pre dobrý pocit z akčnej jazdy. Zdiaľky sa ozýva. A páli tam vyskakujúc z lietadla zo zlatých zbraní? A má dlhé vlasy? Je vo fyzickej kondícii s partiou najväčších zloduchov? Má tvár niekoho iného? Padajú ďalšie otázky ale nerozumiem im kvôli hluku. Zapiští megafón. Éééé. Ani nie. Ide štyridsiatkou autíčkom, asi beží, má kúty, ide mu o nesympatickú dcérku, zločinec je pirát s hliníkovou nohou. Až teraz ste to mali vidieť. Tá masa sa zmenila s radostnej a očakavajúcej na zlostnú a pomstychtivú. "Ty jeden...." ()

ZnalecH

Není to špatný film. Je tam akce, příběh i vystupování herců docela potěšilo. Ale bohužel tam něco chybělo a to něco bylo dost důležité. ()

rublik05

Šíleně hloupá nuda, absolutně bez nějakého zajímavého nápadu, scénář je těžce tuctový a o ničem, byl zázrak, že jsem tohle dílo dal až do konce. Na ploše hodiny a půl nikdo ze zúčastněných nepředvede nic kloudného, Cage si střihne pár podprůměrných, přesto relativně slušných akčních scén, ale to je tak asi všechno. Paradoxně nejlépe na mě působila počáteční bankovní loupež. Jednoduše děs a hrůza, nehorázná zbytečnost. 2/10. ()

Likan7

Hrozná slátanina, která svý kvality dokazuje jen tím, že na plakátu je utíkající Cage, který má ještě horší běh než Reeves. Příběhově, akcí a vlastně vším dalším to je šíleně pitomý a nudný céčko, který nemůže bavit téměř nikoho. ()

ANTYCHRYST

Dalo se na to koukat, ale žádná euforie to není, Cage má lepší filmy. Konec je dobrej jak hodí tu šišku do vody a hroudička zlata zůstane na stolku. začátek je docela slibnej, ale pak to celé tak nějak proplouvá občas se ukáže něco zajímavého, třeba roztavení zlatejch cihliček, mě hodně pobavilo. ()

sWONDER

Ja som sa pri filme bavil, aj keď to nie je žiadna sláva. Celkom akčná, super krátka, dosť predvídateľná jednohubka, ktorá v dnešnej dobe nemá veľkú šancu na úspech. Hlavne koniec bol fakt dojebany, ale niekedy som veľmi nenáročný diviak :) "Boh odpúšťa a ja tiež". ()

TommyDiamond

Will (Nicolas Cage) si odseděl sedm dlouhých let za nepříliš povedenou loupež. A poté co vylezl si jeho parťáci myslí, že si peníze z loupeže někam ulil. A tak mu Vincent (Josh Lukas) jeho bývalý parťák, který ho nenávidí unáší dceru a požaduje výkupné. Will, ale peníze z loupeže vážně nemá a tak si musí poradit jinak. Musím uznat, že mě film docela potěšil. První půlhodina byla víc než výborná, ale tempo se postupně vytrácelo. Myslím, že je tak trochu nesmysl vozit si rukojmí v kufru auta. Ale největší hovadinou v tomto filmu bylo tavení zlata při druhé loupeži a když si k tomu člověk přičte, že hlavní padouch musel být na konci zabit na dvakrát, dá to stěží na průměr. ()

Shitonit

Nick to docela zvládá, a celkově se jedná o průměrný film, který dokáže zaplácnout deštivý večer. Víc si již nepamatuju :-) ()