Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiálny text distribútora)

MiCM

djkoma to napsal perfektně. Ze startu naběhne hromada mamlasů, aby tomu rychle napsali odpad, zbytek se pak rychle pridává aby nevyčnívali z řady.. Marné no.. 80% lidí holt tvoří většinu hodnocení, mají toho taky mnoho společného že.. :-) ()

uiu

To, že je někdo "talent", by mělo vycházet z předpokladu, že se nikdy neučil hrát na housle v hudební škole, ale přesto to skvěle umí, nikdy nechodil do taneční školy, ale perfektně tančí, nikdy veřejně nezpíval a přesto svým vystoupením strhne davy. Ovšem do soutěžích takovýchto talentů se přihlašují jen lidé, co chodí od dětství do kroužků a jejich "talent" se od nich očekává. Do takových pořadů by se měli hlásit skupinky lidí, kteří si jen tak z hecu složili skupinu z kamarádů a zjistili, že něco skutečně umí a jde jim to dobře, ne skoro profesionální artisti z cirkusu, kteří to dělají jako obživu. Až to někdo vyhraje tak co? Stejně po něm za měsíc pes neštěkne, stejně jako po všech Superstar, tak proč se tím zatěžovat :) ()

Jazzzz

Myslím si, že těch pár hvězdiček, které se díky tomuto pořadu dostanou nahoru je důvod proč takové pořady dělat. Otázkou je co je na nich poutavého, lákavého snad i filmového, že to bylo zařazeno do československé filmové databáze. Já se obávám, že nic. Opravdu musím souhlasit s názory, že už jen výběr poroty a přístup Novy k tomuto pořadu je opravdu ostuda a krok zpátky, oproti jiným skoro stejně trapným soutěžím. Mistr GS jsou dva, kteří svým dnešním humorem spíše pohoršují a já se obávám, že v této vysílací době tito dva nemají co dělat. Troška - nic prototi němu nemám, jen se obávám, že jako lidský, chápavý a empatický porotce trochu selhal a budí dojem senilnějícího starce, který ukápne slzu nad každým malým děckem nebo zvířetem... To prosím už je trochu moc. Habera je zase hulvát. Mareš je Mareš, to by dle mě měló být nové synonimum pro nadávku. Jediné co musí zkousnout snad každý čechoslovák je pohled na Banášovou, které to mnohdy opravdu sluší. PS: všichnui kritizují reality show jak na nově tak na primě, já mám rád ty soutěžící a spíše ty schopné a když je tam blbec Pizza Rauš a nebo Leonid Mareš tak prostě přepínám kanály... :-D ()

Hnedoocko odpad!

Tohle se TV Nova opravdu nevydařilo. Vymýšlet něco za každou cenu, jen proto, že TV Prima odvysílá Česko-slovensko má talent podle originálu z Velké Británie, nebyla šťastná volba. A upřímně, Leoš Mareš začíná být už taky mírně "ohranej". ()

sskrblik odpad!

Propůjčím si větu z Dědictví : "Proboha, co je to za sračku?". Něco tak příšerně trapnýho dokáže udělat jen TV Nova. Jestli jsem někdy neměl rád Mareše, tak teď ho nesnáším. Takový stupidní kecy o ničem co tam vypouštěl z úst, to se jen tak nevidí. Jeho věčně připitomělej úsměv a pak tam hrstka rádoby celebrit tancuje na nějákým balkónu. WTF?! A ještě tahle blbost zdržuje film na kterej se chci zase po 100 letech podívat na Nově. ()

Aven

Tohle je úplně mimo a ve srovnání s pořadem na primě je to horší ve všech směrech. Věřím, že v obou soutěžích se objeví talentovaní lidé, ale zatímco na Primě se při sestřizích z prvních kol zaměřili na ty opravdu talentované, Nova klasicky nabízí pohled na bandu kreténů - obvzlášť ten týpek, co tam přišel všem říct, že je teplej, mě fakt odrovnal. A ještě k tomu v porotě sedí intelektuální výkvět v podobě Šeredové, moderuje Mareš jehož infantilní vtípky možná byly jakžtakž zábavné při jeho moderátorských začátcích, ale od 35letého člověka vyznívají neuvěřitelně idiotsky. PS: absolutní vrchol nevkusu bylo vystoupení sedmiletého klučiny na vozíku. Chápu, je to hrozné, že nemůže chodit, ale koho to v takovéto soutěži doprdele zajímá? Umělé hraní na city mě neuvěřitelně vytáčí a být na místě jeho rodičů, propadnu se hanbou, že svého syna takto zneužívám. ()

Compadre

První díly jsou rozhodně vtipný v tom, že jsou nacpaný idiotama, kteří svůj talent na jevišti tak dobře skrývají, že ho nerozezná ani Troška (co tady dělá??), ani Šeredová (která je jen na ozdobu), Habera (ten si zas furt hraje na drsňáka a největšího bosse poroty) a Benášová. Mareš je snad čím dál víc naspeedovanej a zarostlej jak Ezop. Uvidíme co s tím do busoucna udělá. Tyhle soutěže jsou všechny na jedno kopyto. Na zábavnost poroty se spolíhat nemůžete, tanečky modrátora taky nic moc...uvidme co za talenty se ukáže, jinak to totiž stojí za vyliž.. ()

MIGHTTREE odpad!

Myslíte, že si jí někdo za pár roků bude pamatovat? Asi ne, když už dnes si pamatuji jenom dobrého kouzelníka Magic Alexe. Jinak to byla jedna velká trapná taneční show bez show. ()

R´Hell odpad!

Velmi laciný, řekla bych až "silvestrovsky rádoby zábavný" pořad, který ale nedokáže upoutat pozornost. Nudná porota a stále stejný Mareš. A u toho všeho snaha o obrovskou pecku, která se ale vůbec nedaří. ()

ghatos odpad!

Ples příšer. Slovy se těžko dá vyjádřit ta děsivá hrůza. Pořad je vlastně reklamou pro Mareše a porotce. Hloupé představení plné trapasů, kde vystupují účinkující jako stafáž pro československé mediální "hvězdy" - umíte si představit děsivější koncepci? Recyklovaný odpad odpadů. Talentmania je zdraví nebezpečná záležitost! Drzou a buranskou Alenu Šeredovou byl mě někdo zastřelit > - 90%. ()

Ravi odpad!

V jednom mám jasno - takhle by soutěžní pořad o talent vypadat neměl. Je to břitké, křečovité, uspěchané a hrozně nastříhané. A. Šeredová je maximálně trapná a minimálně užitečná. Suchoš a Geňa to moc nevylepšili. Někdy mám dojem, že citové vydírání jde daleko za hranicemi únosnosti pro diváka i pro soutěžící. Zbytečný pořad. Zatím 0/5 ()