Nejlepší Česko Slovenská talentová show začíná! Nenechte si ujít první díl a ty nejzajímavější, nejdojemnější, ale i nejhorší účastníky zcela nové show s mezinárodním obsazením. V rolích porotců poprvé Zdeněk Troška a Alena Šeredová a s nimi i oblíbená Adéla Banášová a "kat" Palo Habera! To vše pod taktovkou moderátorské jedničky - Leoše Mareše. (oficiálny text distribútora)

Martan1994 odpad!

Někteří soutěžící měli opravdu talent, jiní se tam šli jenom zviditelnit. Odpad dávám kvůli reklamám, protože se to nedalo vydržet, a proto jsem se po pár dílech přestala dívat a myslím, že jsem nebyla jediná. ()

Sidder

Z toho mála co jsem viděl, (aby moje hodnocení bylo aspoň trochu vypovídající, snažím se to dohánět na youtube) bych shrnul tuto samozvanou mánii jednou větou: Novácký Cirkus Berousek (klaunů tu bylo víc, než čehokoliv jiného, snad na všech postech) s paradoxne kvalitnějším vítězem než konkurenční Talent. Smozřejmě nemůžu opomenout kauzu, která mi hnula žlučí tak jako málo co - přímý souboj Jacksona, který to rozchodil s Jacksonem, kterého lidská hloupost ve spolupráci s hrou na city nejhrubšího zrna srazila na kolena. Je sice hezké že rodiče Davídka Dostála (toho kluka upřímně lituju, protože se stal obětí šoubyznysu už tak brzo) nakonec jeho účast v soutěži předčasně utli, ale přesto to bylo pozdě, protože se tak stalo až ve chvíli, kdy byl nepostupem Adama Kmenty jeho výkon totálně znehodnocen. Viděl jsem to v přímém přenosu a měl jsem sto chutí najít si číslo do produkce Novy a vynadat jim, že s větším cynismem jsem se v životě nesetkal. Nahrazení vyloženě trapné modelky duem komik a jeho přicmrndávač jenom všemu nasadilo korunu. Přesto je ale potřeba ocenit, že tahle soutěž, přesto jak pitomá celkově byla, splnila nakonec svoje pseudoposlání (tím pravým je samozřejme výdělek) - dokázala objevit po čertech talentovanou a stejně půvabnou dívčinu. ()

AltairAhad odpad!

Přežila jsem první vlnu Superstar a nějakého toho X Factoru, ale už mi to přijde všechno trapné a ohrané. Nova už neví, čím by... zkurvila divákovi náladu! ()

Paulo.cz odpad!

TV Nova se opravdu zase předvedla. " Hele tv prima bude točit Česko a Slovensko má talent, nebudeme jim konkurovat?" "Dobře nabereme trapnou porotu a trapného moderátora a hurá na to" "My jsme Nova a Vy jste Hovna" ...Vážená Tv Novo tohle jste snad nemysleli vážně ne? ()

Pattrick odpad!

Tak takhle si novo začala se svojí nejlepší show? Estráda kam se podíváš, hrozný .. Tak nejen live přenos :D ale on i sestřih z castingu byl odpornej, blééé ()

Carfi odpad!

Opravdu strašná nuda, oproti Česko Slovensko Má Talent propadák, jde vidět že TV N@v@ už jenom šlape vodu a vymejšlí blbosti, snad si toho všimnou i lidi a raději přepnou na Primu ()

gerojmanus

Psal jsem o Primě, napíšu i o Nově..Hlavně mi je špatně z tý rádoby megashow co se tam dělo.Proboha proč z lidí dělají takový blbce?????? O Haberovi jsem si myslel, že je to inteligentní chlap, ale že se přidal k týhle sračce, to u mě tedy hodně klesnul, Trošku nekomentuju, to je škoda slov a tak vlastně je mi z Novy vážně smutno, že udělá prakticky cokoliv, než aby přiznala prohru. ()

petch odpad!

Chce se mi zvracet !!!!!!!!!!!!!! To není dno televizní zábavy, to je žumba, jejiž výkaly sledují jen největší chudáci. ()

psycholog odpad!

Superstar už nám skončily, a proto nastupuje další nová éra show v podobě Talentmania, která má už svůj podklad jako ,,Nejlepší Česko - slovenská show". Znamená to, že na dalších cca 5 let máme opět vystaráno. Kdyby na to lidi pořád nečuměli, možná by se tyto žalostné show, ani neukazovali na obrazovkách, ale když jsou v čechách skupiny lidí, kteří těmto show podlehnou, tak to prostě musíme překousnout. Já na to už teda nemám žaludek. Od superstar se to liší v tom, že je to ještě mnohem hlouběji demetní než samotná superstar. Porota je obdivuhodně nevtipná, sprostá a arogantní v čele s Troškou, uslintaným dědulou, který prská skoro až ke kameře, dále Haberou, který je čím dál debilnější, bodík dávám Banášové, i když už mě taky začíná pít krev těma svýma projevama a třešničkou na dortu je ultradementní modelka Šeredová, která má i mozek vymodelovanej z hlíny. Pořád máme svého nej moderátora Mareše, který se pořád tlemí jako blbeček a zaplňuje program jeho nevtipama, které už horu let nejsou vtipný a ani nebyly. Nova jak se zdá, jenom zaraegovala na primu, ale aby to nevypadalo tak nápadně, vymyslela si vlastní show a taky to tak vypadá. Místo abych viděl opravdu i ten některý talent, předhazujou nám bandu ničemů, co nic neumí, ale všichni se jim zhrdla smějou, tak každý očekává, že se budou smát i ti u tv. Prima si narozdíl od Novy aspoň pořídila slušné moderátory, mně velice sympatickou porotu(kromě uječené Bílé) a odhalují nám opravdu ty, co ten talent mají. Aby toho ještě nebylo málo, tak kam přijdu tam vidím hory bilboardů s nadpisem nejlepší československá show. Co mě ovšem dostalo, je další nadpis ZAPA, z toho už opravdu nemůžu. Nováci křováci opět zabodovali, takže opět je šoupneme do odpadního skladiště, kde se jejich díla pěkně plní....1.5% ()

Honzyg

Nedávám odpad jen proto, že někteří nebozí soutěžící v tomhle šíleném pořadu jsou opravdu dobří, a tak se místy stává Talentmania sledovatelnou. Jinak je ale veškeré provedení otřesné, porota komická. Talentmania je nezábavná, vypadá jak vietnamská nepovedená kopie celosvětově úspěšné show. S tímhle produktem nemůže Nova Primě vůbec konkurovat. V kontrastu s masivní reklamní kampaní, která stratu Talentmanie předcházela, je výsledný produkt aboslutní propadák. ()

Mzetko odpad!

Ach jo, tak znova. Opět si Nova myslí, že ji její divácká základna podrží v každé situaci. Nejdříve to byl Big Brother (který byl alespoň licencovaný), který přišel jako reakce na Primácké (licencované) Vyvolené, pak nějaká ta taneční show jako kopie StarDance od ČT1 a teď přichází vrchol trapnosti Talentmania, bezduchá a supernudná kopie skvělé show Česko Slovensko má Talent. Vaše logika je jasná - "Nesehnali jsme licneci první, tak si uděláme vlastní Show! Lidem se to bude móc líbit, když tam strčíme Mareše." Ahá hošánci, to jste se sekli. A když už vidíte svoji prohru, nesnažte se to ještě zachraňovat falešnými fanoušky na Facebooku. Je to slabota přátelé, slabota... ()