Hnedoocko

Úžasná soutěž plná rozmanitých talentů, ze kterých mi doslova padala čelist. Gymnasté Chebejet ve finále bezkonkurenční a třešničkou na dortu celé reality show byli rozhodně moderátoři - Jakub Prachař a Martin "Pyco" Rausch. ()

T-pack

Klady: moderátoři, porotci (mužská část především), různorodost, zábava jak vkusná, tak i pro milovníky návštěvníků z dimenzí Theta Q. Zápory: Recyklovatelnost, omezenost, české a slovenské prostředí, neoriginálnost, snaha o megalomanství. Bonusy: objev trapnomagiče, koukání na talenty ze zahraničí ve snaze najít na internetu ty naše, diskuze s ostatními diváky. ()

Aven

Viděl jsem jeden díl, přičemž jsem přepínal mezi Talentem a Talentmánií a musím uznat, že Prima je minimálně o 2 úrovně lepší díky způsobu pojetí tohoto pořadu. Oba moderátoři jsou vtipní, narozdíl od stále stejně infantilního Mareše, porotci ve svém oboru něco dokázali a možná i proto jsou podstatně sympatičtější než ti na Nově. Co mě však dostalo nejvíc, je nefalšovaná radost porotců i moderátorů z toho, že se soutěžícím povede vystoupení - krásně to bylo vidět na vystoupení pana Zázrivého, kterému tleskala vestoje Lucie Bílá, respekt. ()

sskrblik

Jako žádnej zázrak to rozhodně není, ale narozdíl od trapné novácké kopie má tohle ještě nějakou úroveň. A hlavně inteligentní porota, kterou mám rád Kraus a Lucka Bíla... teda toho slováka neznám. ()

Compadre

Oproti nově milionkrát lepší porota, to se nedá popřít. Bílá má nepopiratelnej talent na zpěv a působí dost výrazně, Kraus je borec, co obstarává hlavně vtip a má v hlavě mozek a Jaro slávik taky kolkrát ví, o čem mluví. Dvojice moderátorů je někdy až moc v pozadí narozdíl od Mareše, kterýmu z nosu práší koks :) a vůbec...rozhodně lepší než konkurenční Talentmania. ()

Natabar

Pořad totálně o ..., který má jedno veliké štěstí - že na Nově vysílají paralelní Talentmánii, která ukazuje, co je to totální odpad a vedle které tudíž prostě musí stoupnout i zdejší hodnocení. Soutěžící neřeším, ale porota i moderátoři jsou zde o dvě třídy výš. ()

JoseBenes

Hvězdička navíc za vyhraný souboj s Novou, porota i soutěžící zabaví, soundtrack mezi vystoupeními (s největší pravděpodobností převzatý z Británie) se dobře poslouchá, takže na některý z dalších dílů si asi udělám čas. Bílá je skvělá, já tu ženskou prostě miluju. ()

R´Hell

Takový dlouhý pěkný komentář jsem tu napsala v okamžiku, kdy se ČS má talent objevil na naší televizní scéně. Ale s dalšími a dalšími díly mi to trochu začalo vrtat v hlavě, jestli jsem přece jen nepřechválila. Výborný byl casting, to se musí nechat, ale mnohem hůře to vypadá v semifinále. Takové výkyvy v kvalitě dílů snad nečekal nikdo. Porota občas preferuje svoje oblíbence a nedocení opravdové talenty, moderátoři se na velkém pódiu ztrácí (což ale neznamená, že nejsou dobří) a k tomu ještě to příšerné ozvučení. Pevně doufám, že přece jen vyhraje někdo, kdo za to bude stát a neudělá nám v USA ostudu,ale mám dojem, že všichni originální skončili v semifinále. ()

s.e.p.p

Narozdíl od konkurenčního splašku má ČSMT aspoň nějaký řád a hlavně Krause v porotě. Ten moc dobře ví s jakým světový formátem má tu čest, je s ním dobře seznámený a každý jeho verdikt má hlavu a patu. Narozdíl od Bílé, která jen tupě piští a s každým rozhodnutím čeká až na pánskou část poroty. Tak i tak je tato trojka na soutěžící prozatím moc hodná a posílá dál i dosti průměrné jedince. Co se moderátorů týče, tam by to chtělo trochu míň křeče a snahy vyrovnat se dvojci z originálu a bude to fajn. Uvidíme v dalších dílech... /// Tak po rozpačitém začátku se dá říct, že další díl už by se v pohodě mohl rovnat se zahraničním originálem. Kvalitní, dobře zvládnutá talent šou... ()

D28

Príjemne zdržanlivý Kraus, prirodzene milá a prajúca Lucie, Slávik lepší než som čakala.K tomu fajn Jakub a najlepší moderátor na svete Pyco...Ja sa bavím a často smejem, smiech lieči, niet čo riešiť.Ľúto mi je len tých pár nesebakritických a ich strapňovania, ale chápem, že ostatní chcú vidieť aj ich.Ja sa teším na najväčšie bomby.Mimochodom, koľkí nemáme talent slohovať, a aj tak píšeme komentáre... ()

Ravi

Prima umí dělat pořady. Za ta léta je vidět tvůrčí zkušenost. Výběr dvou uvaděčů je lepší, než cokoliv u nás podobného předtím. Myslím, že je to důstojné v kontextu světové soutěže. Zatím 75% = 4/5 ()

ghatos

Aspoň to má základní parametry televizního pořadu. Střih, hudba, účinkující, porota - miminální kvalita tam je. Tyhle "talentové" show časem stejně vychcípají. PS: Lucina Bílá si hraje na dámičku? No to je hnus! 23%. ()

Gerret

Česko Slovensko má talent se mi zdá o hodně lepší než Talentmania. Tento pořad mají tak nějak lépe propacovaný a je vidět že Nova se jenom zase snaží dohnat Primu ve sledovanosti. Každopádně v obou soutěžích mají pár dobrých talentů. V Česko Slovensko má talent se mi zatím nejvíc líbil Chebejet, ty to představení měly fakt dobře nacvičený. Uvidíme co bude dál, finále by mohlo být zajímavý. Dodatek: Tak finále jsem něják nestihnul sledovat, nevadí. Hodnocení 70%. ()