Pro History Channel trochu netypická reality show. Starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas je rodinný byznys založený Richardem “The Old Man” Harrisonem v roce 1988. Spoluzakladem (a nynějším bossem) je jeho syn Rick Harrison. Dalé učinkují Rickův syn (a pravděbodobně budoucí boss) Corey “Big Hoss” Harrison a Coreyho kamarád Austin “Chumlee” Russell. Seriál zobrazuje vyjednávání s prodejci, popis a historii nejrůznějších předmětů od kapesních hodinek přes auta a motorky, které se lidé snaží prodat nebo dát do zástavy. Diváka překvapí velké množství netypických věcí ze všech možných kategorií. Na pozadí do seriálu zasahují shody, neshody a konflikty mezi Richardem, Rickem, Coreym a Austinem. (Mikule)

Drnqonovic

,,Tenhle obraz jsem kdysi koupila za 3500. Znalec to ocenil na 4000-6000, tenhle tlustej plešoun mi za něj nabídl 2000, tak to beru.'' Občas mě fascinuje, jak velkohubí někteří jedinci jsou a pak to tady u pánů Špeka a Vyžrance střelí za zlomek ceny. A ještě na kameru! Já chápu, že zisk je třeba mít, ale přímo do očí jim blábolit něco o poklesu ceny a vyplácet lidem v nouzi za jejich poklady směšný částky... Nevim. Na druhou stranu, nikdo ty lidi nenutí to tam prodávat, tak proč nevyužít situace, že? Jsem z toho volaký zmatený... Ale jednou za čas se mrknu, člověk se aspoň dozví, co nemá dělat. ()

blackkocour

jako vždy; klasická kapitalistická amerika, kde chamtiví majitel antikvariátu odprodá blbému konzumentovi cenný drahokam faraona Tutanchamona za 100 babek. Jo, je to jen divadlo, ale občas je to sranda, když se ti kreténi utahují sami navzájem, o kolik moc je Rick plešatej, nebo stařík moc senilní.. "Ricku, mě to zdá jako padělek..,, ()

Dromed

Jako fanda historie a sběratel všeho možného se vždy těším jaký kousek projde dveřmi a rád si poslechnu příběh daného předmětu. Týpci jsou sice žiďáci (jinak by asi nevydělali) ale jinak sympaťáci a i zábavné vsuvky jsou celkem vtipné. ()

ElizabethBay

Jak tak koukám, tak vidím, že spousta lidí nepochopila, o čem pořad je. Jedná se o zastavárnu, ne o sběratele nebo uměleckou aukční síň a podle toho také vypadá způsob obchodování. Myslím, že Harrisonovi nabízí slušné ceny a navíc se vždycky dozvím něco nového. Nepochybuji, že na tom musí pěkně vydělávat (a s nimi i kamarádi, kteří jim chodí dělat odhady cen), ale zase na druhou stranu, když lidi jsou líní najít si pořádného kupce a raději jdou do zastavárny, tak se nesmí divit, že prodají pod cenou - byznys je byznys. ()

Hanys_

Společně s "jedlíkem" jedna z mála odpoledních jistot. Perfetkní oddychovka, která během těch 25 minut stihne nejen slušně pobavit ale i poučit. 8/10 ()

Ebon

Amíci mají za starožitnost vše, co je po dědovi. Rick dobře ojebává zákazníky. Chumleeho beru jako symbol americké debilnosti a obezity. ()

XdanteX

těchhle překupnických pořadů k nám z ameriky dorazilo moc a moc...Každopádně už na škole mě fascinoval americký trh a ta nekonečnost možností podnikání...tedy vpodstatě to že v jednom státě se dokáže docela slušně uživit překupník historických SPZtek stejně jako tetka na důchodu která miluje sbírání sádrových trpaslíků, jejich restauraci a následný prodej. A pak máme tyhle... "profesionální" překupníky kteří fungujou v celých státech ve všech možných odvětvích sběratelství. Kolikrát se tam najdou fakt fešné kousky harampádí které bych sám chtěl mít doma nebo mají nějakou skutečnou kultůrní/historickou hodnotu a je paráda vidět jak se zachovaly. Je to klasický tříhvězdičkový pořad kterému u mě přidávají jednu hvězdičku vtípky a prupovídky jejichž středobodem je většinou podnikový mamlas Chumlee a jeho pracovní morálka :D ()

Foxhound#1

Jasně je to show a autentické jsou na tom snad jen ty cetky co tam naoko vykupují za strašného smlouvání, ale je to vcelku zábavné a člověk se o těch "starožitnostech" občas dozví zajímavé věci. ()

TwoFace

V Las Vegas tenhle byznys povýšili na úplně jinou úroveň. Není divu, vždyť Vegas je pro tohle podnikání vynikající místo. Pořad mě překvapil tím, že skoro eliminuje „reality prvek“ a soustředí se hlavně na obchod. Navíc je to zábavné a poučné. ()

Ukko

Jediná reality show, u které jsem fakt vydržel. Chápu, parta tlusťoušů škube zákazníky, ale my jedinci s obchodnícým srdcem, to máme rádi a navíc se dovíte něco z americké historie. Pořad je sice dost naaranžovaný přesto je to jedna z nejreálnější reality show. Vtipný, že? ()

majec4

Miestami je to aj celkom poucne. Jedine co mi vadi je, ze niekedy som si neni uplne isty ci to neni kus prihrane. Ale v noci ako kulisa pri praci s PC je to fajn. ()

sandinista

"Nikdy nevíte, jaká věc překročí tenhle práh." Historie mě vždycky zajímala a starožitnosti jsou s ní spojeny. Majitelé zastavárny si nechají ocenit nějakou zajímavou věc a pak handlují s majitelem o ceně. Pořad se mi líbí a rád se na něho dívám. ()

gonga

Nejdementnější komentář od totálního bolševického vylízance vyhrává...Kulyk. Jinak až na to, že je vše nahrané a předem domluvené, jde o docela zábavný pořad. Naprosto dokonalý je český dabing Chumleeho, který mě občas hodně rozesměje. Zdejší naivky musím považovat za mamlasy, člověk, který po jednom díle nepochopí, že je show celá nahraná, trpí deficitem inteligence. A trouba, který se rozčiluje nad tím, že v zástavárně okrádají zákazníky, zjevně nemá ponětí o tom, co je zástavárna. ()

digishit

Když jsem tyto takzvané "hvězdy" viděl poprvé tak jsem vše žral stejně jako ostatní. Bavilo mě se dívat na Ricka a jeho rodinku klasických Amíků co okrádají lidi, kteří přijdou s věcí, kterou dědí po deset generací, prodat za mrzký peníz.. Nevadilo mi to, protože jsem si říkal, že dobře jim tak, když si takových věcí neváží a musí je vermomocí vyměnit za něco co utratí v nejbližším kasinu. V té době jsem pořad ohodnotil 4* a nestyděl jsem se za to. Teď se musím skoro stydeť, že jsem na něco takového skočil. Časem jsem totiž začal celou show podezírat z podvodu. Moje podezření se potvrdilo, když jsem zapátral na internetu. Ano i takové články mohou být podvod, ale když se na pořad pořádně díváte tak jim musíte dát za pravdu. Každopádně názor jsem změnil (a nikomu ho nenutím). History Channel se změnil na stanici, která neustále dokola opakuje tyto podvodné reality show a Pawn Stars všem kraluje! Hodnocení měním na 1* a to jen díky tomu, že i když je věc, kterou někdo přinese předem domluvená tak historie kolem této věci bude pravdivá. ()

helloween93

Netradiční seriál o chlápcích ze zastavárny, kteří přijdou do styku s velmi zajímavými sběratelskými kousky. Dohadováni o cenu je vždy zábava. Dávají to na History Channel HD. ()

misa_laska

Někdy to je zajímavé, ale sledovat to každý večer, protože manžel neumí asi nic jiného sledovat mě vytáčí a už mě to nebaví stejně tak jako Válka skladů a všechny podobný americký kraviny. ()

figliar

Keď človek pozerá tento seriál, tak si uvedomí, že doma, na tej veľkej kope bordelu v pivnici, môže byť nie jedna cennosť. Jeden z najlepších programov na History Channel. ()