Vojna skladov: Kanada

(relácia)
  • Česko Válka skladů v Kanadě (viac)
Reality-TV
Kanada, 2013, 30 min

Seriál sleduje štyri tímy nákupcov, ktoré sa snažia zbohatnúť. Sledujte profesionálne životy Roya Dirnbecka, známeho ako Iniciátor, Cindy Haydenovej a Ricka Coffilla - dua známeho ako Veteráni, Ursuly Stolfovej - Kočky a dua otca a syna Paula a Bogarta Kennyovcov - prezývaných Gambler a Špunt. Sú skúsení a oplývajú jedinečnými inštinktmi. Využívajú svoje vedomosti, skúsenosti a dôvtip, aby sa navzájom prekonali a zarobili  veľké peniaze. Pred začatím aukcie majú päť minút na to, aby si prezreli obsah skladovacej jednotky. Dohliada na ne dražiteľ druhej generácie Don Reinhart. Podľa indícií sa snažia uhádnuť, čo kontajanery skrývajú. Ten, kto jednotku nakoniec získa, si môže domov odniesť buď veľa haraburdia, alebo skutočný poklad. O kontajnery bojujú najrôznejšími spôsobmi a bez akýchkoľvek zábran či predsudkov. (TV JOJ)

FFilipCZ

New York, Texas a nebo celý USA případně s jinou bandou, mě je to jedno. Jsem prostě zarytý fanoušek aukčních reality show a hltám jeden díl za druhým. A bude mě to bavit stále, pokud se budou vždy dostavovat pocity očekávání před otevřením skladovací jednotky a "WOW efekty" při odhalení jejich pokladů. Takže Kanada do toho, zas mám na co koukat. Opět jedna hvězda dolů (jako u NY a Texasu) jen za to, že už to pro mě není novinka. ()

topol999

tak tohle je jednoznačně nejhorší válka skladů, vždy jsem měl za to, že nejhloupější národ jsou Amíci. Po tomto "projektu" asi musím korigovat výrok na Kanaďany (což je vlastně patrné na sportovním chování v ledním hokeji, tam také platí za největší ku*vy). Takže asi to tak bude. Roy je úchylnej a vypatlanej blbeček, Bogart a Paul jsou strašní amatéři, jež koupí jen ten největší brajgl, Rick a vyhulená a vypitá Cindy (potěš koště) a kočička Ursula, jestli ona je hezká, tak já jsem Maročan. Dražitel by měl být energický a výrazný, to tenhle dědek fakt není.... Trapná série.... 20% ()

movemat

Samotný koncept rozpredávania kójí nie je zlý, ale kvôli tomu preafektovanému (akože vtipnému) reality štýlu je to príšerne trápne. Oveľa radšej si zapnem Mistři zastavárny, čo je síce tiež reality show zameraná na predaj použitých vecí, ale je to spravené náučnejším štýlom a nie je to tak retardovane uletené. ()

borohub

Pokud to porovnám s mistry aukce musím teda říct že tohle je totální sračka. V tomhle pořadu prakticky o nic nejde, jediná přidaná hodnota jsou tak akorát moderátoři a občasná zajímavost o nalezených věcí v tomhle pořadu není pořádně ani jedno. Moderátoři totálně nesympatičtí (hlavně ta dámská část), nálezy nic moc. Na druhou stranu musím dát hvězdu za to že to opravdu působí více autentičtěji než právě mistři aukcí, dost často dotyční na kóji prodělají, ani ty ceny co tam jsou nejsou tak šílené (sorry ale chtěl bych vidět kdo za kóji dá třeba 3000 dolarů ..) , takže to je takové jediné pozitivum. 10% ()