Hardcore Pawn

(relácia)

Zastavárna American Jewelry and Loan patří chlapíkovi s příznačným jménem Les Gold. Ten provozuje své podnikání v Detroitu už od roku 1978 a všichni v širokém okolí vědí, že pokud je potřeba něco sehnat nebo prodat, je Les ten správný člověk, na kterého se mají obrátit. (FFilipCZ)

DDUDU

Clovek si neni jisty jestli ma ty lidi litovat ci se jim smat. Jako priklad toho jak by se meli chovat zakaznici k personalu, od ktereho potrebuji pomoc, je tato serie poucna. Jako show take a pokud se nekdy dostanu do Detroitu tak se urcite zajdu podivat. ()

FFilipCZ

I když je toto původní seriál, více se mi líbilo Hardcore Pawn - Chicago. Tohle má se zastavárnou společné opravdu jen to místo, kde se to odehrává. Negociace nulová, jeden maximálně dva obchody za díl a to ještě jak kdy. Jinak se to vesměs všechno točí kolem zastavárnické rodinky a jejich trablí týkajících se jejich byznysu. Hádky, problémy, nespokojení zákazníci. Vytvořeno čistě pro show a reality-tv. Kam se tohle hrabe na Pawn Stars. Velké zklamání. ()

nwx

Parádní show. Fascinující pozorovat ty exoty, kteří také žijí v USA. Je to show spíše o lidech, než o věcech. Detroit rulez! ;) ()