Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

Morholt

Perfektní casting zůstal v tomto případě z velké části nevyužitý, ale přesto to stačilo na to, aby se člověk víc než slušně pobavil. Nejvýraznější postavou byl v záplavě hvězd paradoxně nepříliš známý Charlie Day - prskal jsem smíchy pokaždé, když se objevil v záběru a otevřel zobák. 65% ()

Lucasion

Psychopat. Nymfomanka. Magor. Tři šílení bossové trýzní své zaměstnance a ti se rozhodnout zakročit. Že to nebude v mezích zákona? Vem to čert! Střeštěná komedie, která si na nic nehraje. Neskutečně sexy Jennifer Aniston v roli nymfomanky zde hraje absolutní prim. Spousta vtipů a forků tady vůbec vtipně nevyzní. Je to škoda. Já se zasmál upřímně pouze dvakrát. Na kvalitní komedii to je málo. ( 45 procent ) ()

Grran

Musím říct, že film mě jen potvrdil mou myšlenku, že američani už nepostaví komedii bez fekálního humoru jim vlastního a těch pár dobrých je opravdu vyjímka. Jednu hvězdičku dávám za neodhadnutelný konec, kvůli kterému jsem se na ten film dokoukal, byť v pokušení se na to prostě vykašlat. Pro cestu na D1 v rekonstrukci se to prostě opravdu nehodí, páč vám to čas nezkrátí a budete si říkat ať už je konec ať je jakýkoliv.. ()

ScarPoul

Už je to pekne dlho čo som sa tak dobre pobavil na úplne obyčajnom filme namiešaného podľa otrepaného mixu zámeny a nedorozumení. Hlavnou výhodou tohto snímku je načasovanie. Každý jeden vtip je podaní presne tak ako má byť podaný. Preto sa na vás ako na divákov zrazu znesie vlna vtipov, ktoré ak máte radi podobný druh humoru rozhodne roztancuje vašu bránicu. Dôležité je povedať, že ústredná trojica je trio na nezaplatenie. Každý má svoje silné momenty, sú to taký týpci z ľudu a skutočnú hrozbu pre nich predstavujú v podaní hereckého asnáblu ich šéfovia.( Spacey, Farrell a Aniston), ktorý si svoje úlohy neskutočne užívajú. Seth Gordon sa môže pochváliť naozaj znamenitým výtvorom, ktorý tu minulého roku tak chýbal. Trefná komédia, ktorá sa na nič nehrá a pritom zostáva verná svojej podstate prekvapivých zvratov a absurdných situácií, bez toho aby skĺzavala do dementnosti, samoúčelnosti, alebo trápnosti. Bateman znova raz dokazuje, že ako filmový looser je nenahraditeľný a že táto poloha mu sedí najlepšie, Charlie Day si strihol najlepšie napísanú komickú postavičku za posledné obdobie a Sudeikis ako sekundant podarených vtipov je absolútne nenahraditeľný. Skvelá komédia, ktorá ma fantasticky pobavila a ku ktorej sa určite s radosťou v budúcnosti vrátim. ()

Lacike

Chcelo sa mi plakat nad tym ako trestuhodne tvorcovia nevyuzili tak slubny potencial. A to pri komedii nie je dobre. Najväcsi problem vidim v malom mnozstve scen s ustrednou trojkou a ich zabavne otravnymi sefami. Vsetky tieto sceny funguju perfektne a Kevin Spacey, Jennifer Aniston a Colin Farrell si svojich parchantov nalezite uzivaju. Lenze su vo filme len par minut a film sa venuje hlavne ustrednej trojke, ktora je sice sympaticka, ale bez diabolskej trojky sefov nemaju prakticky ziadne zabavne mikrozapletky ktorymi by sa mohol divak bavit. Velka skoda. 5/10. ()

RelaxMan

Tento film stojí za to vidět kvůli těmto čtyřem hercům ( K. Spacey, J. Aniston, C. Farell a J. Fox ). Jejich role jsou totiž velmi dobře napsany a herci se na ně dobře hodí. Ostatní herci také nejsou vůbec špatní, jen už tolik nevynikají. První hodina filmu šlape naprosto skvěle a zvažoval jsem i 5 hvězd v celkovém hodnocení. Bohužel zbytek je, už jen průměrný film s obyčejným koncem, což je velká škoda. ()

Genero

V tomhle filmu jsem se doslova našel, protože i já jsem terorizován svojí šéfkou na zeblití. Ingrit, ta malá mrcha, si myslí, že když je pětadvacetiletá bruneta s vlasy až do pasu a zrovna dodělala vysokou, může si ke mně dovolit všechno. Dělá mi z kanclu úplné inferno a nelidsky trpím jejími vrtochy. Neustále mi ztrpčuje život tím, že mi po návratu ze solárka předvádí hluboký výstřih těsné halenky, ze kterého se derou ven její plné trojky, jejichž bradavky se rýsují pod téměř průsvitnou látkou. Prakticky denně musím snášet manýru, že mi před nosem šermuje pysky, zajíždí si nedočkavě prsty do své růžové, vlhké svatyňky, a když s odporem odstrčím její dokonalé, pevné tělo, slastně vzdychá. No, budu jí muset střelit brokovnicí do obličeje a zasypat vápnem, aby to vypadalo jako nehoda. A potom jen doufat, že její flek získá Božena, která na mě zezadu od kopírky laškovně hází prasátka brýlemi a ve světle zářivek se zatraceně sexy lesknou mastnotou z jitrnic její tři brady. ()

BrooksW.Here

Ak neznášate svojho šéfa v práci, ako by ste tento problém vyriešili? Ja osobne by som to určite nespravil tak, ako hlavné postavy komédie Horrible Bosses, ale vo filmovom priemysle je predsa všetko možné, takže práve preto sa nám režisér Seth Gordon rozhodol naservírovať tento bláznivý úlet, kde sa strieda jedna absurdná scéna za druhou. Pozoruhodné herecké výkony sú tu doplnené vynikajúcim soundtrackom a k tomu všetkému aj veľmi milým (no do určitej miery aj trochu očakávaným) rozuzlením. Nevadí, mne sa to vo výsledku aj celkom páčilo (určite viac ako My sme Millerovci). Za mňa 7,5/10. ()

slatkac

Opravdu skvělá komedie. Po Pařbě v Bangkoku další milé překvapení. Zatímco první půlka je kromě scény s chlápkem který má rád piss a nadržené Jennifer "Rachel" Anniston celkem slabá, druhá půlka je velký luxus. V ní si přijdou na své především milovníci análního humoru ("Chceš si odnést koupelnu v p*deli??") a milovníci adrenalinu. Scény jako vysypání kokainu za 15 tisíc dolarů, nechtěné zachraňovaní šéfa nebo strkání koupelnových pomůcek do zadku neměly chybu a tak si užijeme sled nehod se zajímavými následky. Když k tomu přidám skvělé obsazení (Anniston, Farrell, Spacey, Foxx, Day) a opravdu nechutný sexuální rozhovor při kterém Anniston prožije orgasmus pátého stupně, nemůžu dát jinak než za 5*. ()

maseer2

bláznivá trojice hlavních hrdinů ve stylu Pařby ve Vegas, bezkonkurenční "filmový pirát" Jamie Motherfucker-over Foxx, šílený Kevin Spacey, Colin Farrell na koksu a nadržená Jennifer Aniston (která je stále sexy) v příjemné a výborně obsazené komediální oddychovce o tom, jak spolehlivě vyřešit problémy na pracovišti :) ()

BoPo

Jedným uchom dnu, druhým von. Také nemastné, neslané. Dať tomu 3* a je vybavené, proste priemer. Ale to by bolo v tomto prípade veľa. Nebolo tam nič, čo by mi uviazlo v pamäti. Nič čo by ma pobavilo natoľko, aby som mohol povedať: Ale jo, ušlo to. Nápad dobrý, ale vôbec ho nerozvinuli. Možno dúfali, že si to v hlave sám aktualizujem k svojej verzii vkusu. ()

Caszidy

Nuže upřímně jsem doufal v něco trochu víc. Ano, sranda to je, jenže nedá se ubránit dojmu, že kdyby film neměl Spaceyho, Aniston, Farrella a Foxxe, tak o něj ani nezavadíte. Tudíž jednohubka pro pobavení, která mohla být o pořádný kus lepší. ()

Borrtex

Slušně zvládnutá blbost, která je o ničem ale nápad jako takový se samozřejmě bude líbit zcela každému člověku, který je, nebo někdy byl zaměstnancem. Hodně jednoduchý děj, ve kterém jde jen o jednu věc (zabít tři šéfy) naštěstí vyplnilo hodně slušné herecké obsazení takže v konečném výsledku zábavná komedie, u které si člověk pěkně odpočine a možná i pěkně zasní o tom, jaké by to bylo kdyby jejich šéf.... ehm, ne dělám si srandu :-) 50% ()

Tommassi3

"Jo, to je vážně dobrý !! To je jako v Hitchcockovejch Cizincích ve vlaku !!" - "To jsem neviděl !! To tam je ??" - "Jo, je to komedie s DeVittem.." ;) ()

bouncer

"Horribly stupid" Mám pocit, že jsem viděl jiný film než ostatní. Když to vezmu od začátku - potenciál by tam byl, i když si nemyslím, že je to námět na dobrou komedii. Budiž. Herecká sebranka je neuvěřitelná a v téměř každé i maličkaté roli máte hvězdu a na většině je znát, že si to užívají. Ovšem zde končí veškeré klady. Zbytek je velká nuda a především největší sbírka trapností a nepovedených vtipů za poslední roky. Tvůrci mají silně pošahaný smysl pro humor nebo pro ně neexistuje rozdíl mezi trapným a vtipným. ()

st.ranger

Ukecaná trapná komedie s několika vydařenými momenty, ale příšerným upištěným hercem Charlie Saye. Vlastně podobná šablonkovitá ubohost jako Hangover, ale s celkem vydařenějšími vtipy. ()

Johny_fork

Spacey je v roli šéfa - hovada dokonalý. Po dlouhé době komedie založená vyloženě na trapných fórech, které ovšem spolehlivě fungují a nutí diváka se po celou stopáž přiblble uchechtávat. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)