Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

kOCOUR

Vyústění většiny gagů a v podstatě jen úplně základní scénářová kostra upomíná na to, že s tak ohromným potenciálem z toho šlo vytřískat mnohem, ale mnohem víc. Vedlejší postavy jsou navíc stokrát zajímavější a vtipnější než hlavní trio, které by se bez Batemana mimochodem ve všech těch schematických sandlerovinách totálně utopilo. Mohla z toho být kultovka, je z toho jen nezávadná jednohubka, na kterou si za měsíc nikdo nevzpomene. ()

Cervenak

Všetci okrem kŕčovito snaživého ústredného tria (tie improvizované dialógy z extended verzie fakt nefungujú) sú veľmi zábavní - Motherfucker Foxx najviac. Občas sa urodí úderný gag, ale celkovo zostáva pocit nevyužitého ústredného nápadu a neschopnosti scenáristov niekam to celé doviesť. Jennifer je samozrejme smokin´ hot. ()

Malarkey

Konečně mi američtí občané naservírovali další, mírně přisprostlou a přidrzlou komedii, kterých v současnosti na jejich území vzniká jako šafránu. Tahle je ještě speciální tím, že obsahuje trojku Bateman + Day + Sudeikis, kterou jsem si okamžitě zamiloval. Neuvěřitelně nadrženou a sexy Jennifer Aniston. Brutálně vostrýho Kevina Spaceye. Věčně sjetýho Colina Farrella. Jednoho černocha, který v takové komedii nesmí chybět v podání Jamie Foxxe a kliďáka Donalda Sutherlanda. Ano, samotný sběr velikánů v tomto filmu je až neuvěřitelný, ale všichni si to užívají na plný koule a já jsem si to užíval s nima. ()

T2

Rozpočet $35miliónovTržby USA $117,538,559Tržby Celosvetovo $214,538,559Tržby za predaj Blu-ray v USA $11,029,189 //počet predaných kusov 506,357Tržby za predaj DVD v USA $23,731,806 //počet predaných kusov 1,834,380║ K dokonalosti troška chýba, má to také neobrúsené hrany, lebo dejová línia nie vôbec špatná, len občas to skĺzne až do moc veľkej banalitky, či trocha viac úchylných vtípkov než by sa patrilo a popri tom sa z niektorými dobre rozbehnutými situáciami dalo viac pohrať, ale aj tak pobaví to dosť dobre, herci prevažne bodujú a Jennifer Aniston tu vypadá fakt dobre, rozpočet udržaný v znesiteľnej norme. /75%/ ()

Superpero

Kolikrát to nedává úplně smysl a ten fousatej s pisklavym hlasem nebyl vůbec vtipnej. Na druhou stranu trojice šéfů byla super. Collin Farrell měl minimum prostoru, ale psychopatickej Kevin Spacey a rajcovní Jennifer Aniston si byli rovni. Ne, že bych se pořád gebil, ale rozhodně jsem se dobře pobavil. 70% ()

Tom Riddle

Nadržený, trhlý a relativně normální mají šéfy, z nichž jeden je nadržený, druhý trhlý a třetí cokoli, jen ne normální. Všichni zřejmě známe, jaké to je, když si nás šéf trochu dobírá, ale málokomu se pravděpodobně poštěstilo být svým šéfem vydírán, sexuálně obtěžován a vyhrožován. Co s tím? Zabít! Parta tří nenápaditých pitomců se rozhodne se svými šéfy zatočit nijak zvlášť originálními způsoby, ale navzdory tomu stojí film za to. Představitelé všech šéfů si očividně své role vychutnávají (Jen!!!), ústřední trojka je relativně sympatická (obzvlášť Bateman a překvapivě i Daye hodně můžu, naopak Sudeikisovi bych roli playboye neuvěřil ani za živého Boha), humor skáče od vcelku tradičního do lechtivého, drsného, černého a zase zpátky jako o život, a i přes pár hluchých míst stíhá většinu času královsky bavit. Možná to není nic extra v žádném směru, ale tentokrát to stačilo na hezké čtyři hvězdičky. ()

Fr

,,JÁ TĚ VLASTNÍM, JSI MOJE DĚVKA. TAKŽE SI NEHRAJ NA NĚCO DŮLEŽITĚJŠÍHO, PROTOŽE NEJSI“....... /// Sexuální vydírání,... mučení pod příslibem povýšení, ...šéfuje mi neschopnej feťák – tři důvody, proč Nick, Kurt a Dale rozjíždí svoji ,,vražednou“ misi. NAŠI BOSSOVÉ MUSÍ ZEMŘÍT! Solidně to utíká, šéfové jsou ,,ti“ zajímavější a smál jsem se hlavně v závěrečný třetině, kdy se to začalo ,,srát“. Dobrá komedie, která pobaví i díky zajímavý zápletce, ale myslím, že Ženy sobě tomu daly na prdel víc! 3a½! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Netuším, jak se pomstít na kartáčku na zuby. 2.) Do práce chodím ještě před úsvitem a domů se vracím za tmy. Už 6 měsíců jsem neměl sex s někým jiným než se sebou. 3.) Thx za titule ,,Nikates“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ * ()

Dever

...........Because if you so much as look at my sexy little ass, Julia I will have yours locked the fuck up you crazy bitch whore! I feel good.............. .Strašne podarený koniec filmu. Od sexy Jennifer Aniston, cez vtipné herecké trio, až k dejovo veľmi zábavnému filmu chem povedať len tri slová - Bavil som sa. ()

B!shop

Naprosto brutalni naklad. Zapletka sice nepatri k uplne nejoriginalnejsim, nicmene scenar neni uplne pitomej a docela prijemne se to vsechno zamota a vyresi. Hlavni trojka nespokojenejch zamestancu jsou ale naprosto otresny idioti, ktery na co sahnou, to poserou a kolikrat na to ani sahat nemusi. Fakt nechapu, jakto, ze neskonci nekdy po pulhodine mrtvy. Co se tyce sefu, to jsou pro zmenu fakt sefove na zabiti, at uz extra hajzl Spacey, buzerujici kuli kazdy drobnosti, vecne zfetovanej a s uchylackym ucesem Farrell a samozrejme neustale nadrzena Aniston, i kdyz ta je jedinej sef, kterej by me smel prudit. Film je samozrejme radne sprostej, jak se od Rkovy pristupnosti dalo cekat, ale ackoliv cim vic fuck ve filmu, tim lip, tady je to misty az zbytecne samoucelny a treba Jamie Foxx v roli Motherfuckera Jonese, kde jeho jmeno samozrejme particka asi tak padesatkrat zopakuje je uz trochu moc. Film neni od zacatku do konce nejaka neprerusovana komedialni jizda, najdou se i nejaky hluchy momenty a sem tam to je spestreny nejakou spis az thrillerovou scenou, ale ve vysledku to docela slape a nektery hlasky a sceny jsou fakt absolutne smrtici, ze sem je musel chvily rozdejchavat. ()

movie

70% Solidní nadprůměr. Zpočátku hodně ambiciózní, ale ke konci podle mě i na huličskou komedii (pozor, tohle není huličská komedie) trošku moc přehnané a překomplikované. Farrell a Foxx nejlepší! ()

Zeck

Hodně VELKÁ slabota! Komedie určená primárně pro dospělé, ale plná "vtípků" kterým by se nezasmály ani děti ze základky. Ani si teď nedokážu vybavit komedii, u které bych se tak nudil. Pokud se člověk dokáže za celý film zasmát pouze překecům, které prokládají titulky, pak je buďto totální suchar anebo to prostě není komedie. Jestli si scénarista dokázal přijít pro peníze po vtípku: "Do Mexika nemůžu utéct, protože bych nesnědl tamnější jídlo" (asi nejvtipnější hláška z celého filmu), tak nemá svědomí. Jedna hvězda za Aniston. 20% ()

Jara.Cimrman.jr

Nápad pozabíjet své nadřízené je asi stejně absurdní, jako představa, že by na jejich místa nastoupili dobráci plnými hrstmi rozhazující každý týden prémie svým milovaným podřízeným. Když se tento nestandardní plán zrodil v hlavinkách tří nijak zvlášť vtipných chlápků, tak to nijak exkluzivní zábava nebyla, ale jejich šéfové dokázali své bezcharaktery využít k výraznému zvýšení hladiny humoru - stejně jako černý motherfucker Jones či neviditelný navigátor Gregory. Neskrývám svou spokojenost a vyrážím hledat si místo zubního asistenta u nějaké nadržené sexy dentistky. ()

Pethushka

Skoro tomu nemůžu uvěřit, ale rok 2011 přinesl už čtvrtou povedenou komedii!!! Po skvělé jízdě z Bangkoku, prapodivném mimozemšťanovi Paulovi a po zkoušce nás rozesmát přichází báječní šéfové na zabití. A jelikož na zabití opravdu jsou, vznikl povedený film plný vtipných a zapeklitých situací. Těžko bych se rozhodovala, jestli byli lépe obsazeni úchylní šéfové nebo jejích pošahaní podřízení. Zkritizovat musím jen celkem nudný začátek. Po několika minutách ale přišla vlna smíchu a ta mě do konce filmu nepustila. A největší překvapení? Vylepšená bruneta Aniston..pecka! ()

H34D

Řeči o promarněném potenciálu mi přijdou spíš jako nenaplněná očekávání mohutných záchvatů smíchu, které, pravda, u Šéfů na zabití přichází spíše poskrovnu. Tento snímek je v prvé řadě pohodová, úsměvná a vcelku inteligentní zábava, nemá výbušné gagy, ale velice příjemný humor, jenž bych si určitě dokázal stejně prvotřídně užít i opakovaně. Film bych možná vzdálěně přirovnal k tomu, jak by vypadala Pařba ve Vegas, kdyby ji režíroval Kevin Smith před 10 lety. Šéfy na zabití směle stavím nad všechnu Apatowovu tvorbu a to je co říct, mají esenci kombinující mládenecký humor a dospělé prostředí, což zde funguje hladce a skvěle... 8/10 ()

xxmartinxx

Docela slušné zaplácnutí času, ale žádné zapamatovatelné hlášky ani situace, což je velká škoda. Ženy sobě nebo první Pařba byly lepší.... ()

dobytek

Po dlouhý době jsem narazil zase na nějakou komedii, která mě fakt pobavila. Jelikož jsem před pár lety kariéru ve zmrdifirmách vyměnil za práci rukama s nejistym ziskem, žádnou placenou dovolenou, nemocenskou a dalšíma výhodama, který přináší trvalej pracovní poměr, tak jsem za každej podobnej film rád :-) Jinak z herců musim vyzdvihnout zejména Kevina Spaceyho, u kterýho jsou skvělý výkony standardem, ale potom taky Jennifer Aniston, která překvapivě nehraje žádnou přiblblou slepičku ála Rachel z Přátel. A byla v týhle pro ní netypický roli naprosto skvělá. Celkově fakt povedená komedie. 90% ()

Shit

Dobrá komedie, která přichází s ne tak úplně ohranou zápletkou a nabušeným castingem, přičemž ale zejména Spacey měl být využitej ještě víc, protože je to naprosto skvělej hajzl, ale i tak jsem se dobře pobavil, hlavní trojka je v pohodě, každej má jinej charakter a celkem k sobě sedí a vytvářej zábavný situace. Jinak, jak jsem Anistone moc nemusel, tak teď mi přijde, že čím je starší, tím je víc sexy, já bych se od ní zneužít nechal. ()

Djoker

Nápad sejmout svoje šéfy v dnešní době jistě osloví široké publikum, ale cesta k vysněnému cíli není lemována záchvaty smíchu. Hlavní hrdinové jsou totiž nesympatičtí tupci, kteří produkují velice jednoduchý humor, což je škoda, protože jejich terče jsou vybroušené postavy každým coulem. Prakticky při všech scénách s Jen mi houpnul, a když došlo na krajky, tak jsem zažíval něco jako vnitřní erekci. Špatný film to není, ale skvělý nápad a hvězdné obsazení naznačovaly větší pecku. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)