Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

Petra46

Komedie, ať už americké nebo jiného původu, považuji za filmy, které, ať se tvůrci snaží sebevíc, nemůžou dosáhnout kvality filmů jiného žánru. Do kina většinou chodím na filmy vědeckofantastické, akční, plné různých efektů apod., protože kino v tomto případě zprostředkuje lepší zážitek než televize či počítač. Tento film jsem každopádně chtěla vidět, ale plánovala jsem si počkat a do kina jsem se chystala na něco jiného, ale pak jsem byla přehlasována a v podstatě nedobrovolně jsem zhlédla tento film. Rozhodně toho nelituji! Celou dobu jsem se bavila - téma filmu přináší opět něco nového (jaká to příjemná změna po těch pár letech trapně stejných/stejně trapných komedíí). Co víc, téma je to, řekla bych, docela aktuální, obsazení je velmi sympatické, je to tak akorát sprosté a často opravdu VELICE vtipné. Jako většina podobných filmů to asi nebude mít delšího trvání, ale i tak je to vysoký nadprůměr svého druhu. Jennifer Aniston byla naprosto dokonalá a jen si utužila místo v mém žebříčku oblíbených hereček, Jason Bateman byl taktéž skvělý. Za sebe dávám 5 * - kdybych tento film měla porovnat s ostatními filmy, kterým jsem dala nejvyšší ohodnocení, je to v některých případech naprosto nesrovnatelné. Ale když uvážím srovnání filmů v tomto žánru a to, jak jsem se bavila, tak je toto hodnocení naprosto na místě. ()

stroke

Film s dobrým nápadem a kvůli obsazení takových jmen do rolí šéfů jsem od toho čekal víc. Hlavně Spacey byl nejvíc na zabití to byste prostě prorazili pěstí monitor při pohledu na ně :) . Ani mi nevadí že tu po vzoru Pařby ve Vegas vzali trio chlápků a hodili je do maléru. Ale vtipy byli většinou celkem slabé a nestačili na víc než na pousmání. Je to průměrná komedie u které nebudete litovat toho času ale taky si jí asi jen tak znovu nepustíte. ()

marysa

Veľmi slušná komédia. Výborne som sa bavila už pri pozeraní traileru a samotný film tiež nesklamal. Perfektne vybrané osadenstvo, šéfstvo by som na ich mieste mala tiež chuť zabiť, najmä odporne slizkého Colina Farrela, ktorý si svoju rolu zjavne užíval:) ()

Legi36

Vynikajíci scenář ,režie a herecké obsazení!Tenhle film mně pobavil víc než Pařba v Las Vegas,Bangkoku!! Komedíe Nadoraz je slabým odvarem tohoto filmu!!!Film mněl akci ,dynamiku a bavil mně celou dobu!!Nemám co bych tíhle komédii vytknul.Gagy a hlášky byli naprosto úžasné!!Málem jsem se počúral smíchy. Znovu děkuji Sethu Gordonovi za tuhle úžasnou komedii!!!!Počitám ,že si ji znovu pustím!! ()

ragtime

Uletená popcornová zábava s podarenými vtípkami a trochu nevyužitým potenciálom (Farrell ako neskutočné slizké hovado si dúfam nájde cestu k našim brániciam na DVD). ()

RoyBatty444

Jednoduchý dej prvoplánové postavy a otravný Charlie Day. Nemalo to na viac z toho dôvodu že už ako v Hangover je to založené na preexponovaných postavách a nerealistickom správaní. Ako komédia slabé a s tak predvídateľným dejom by to vyriešil aj detektív oriešok.Film ťaží len z obsadenia a sto krát omletých vtipov. Veľa scén pôsobí neprirodzene kraľuje im scéna pri zatýkaní. Jediný, kto ma presvedčil bol Colin Farrell. ()

Jurcekk

Musíte mať radi Hangover aby ste toto zvládli. A dumám nad tým, či je Jennifer taká kočka, alebo používajú jej počítačovú animáciu. ()

koci

Takový potenciál... Už jen ale kvůli tomu Spaceymu to stojí za to. Škoda, že se nesešel v jedné scéně s Aniston... ()

luboss822

Nápad dobrý, no podľa mňa mal film nevyužitý potenciál a dalo sa z toho vyžmýkať aj viac. Na druhú stranu ako komédia celkom slušné. Slabšie 4*. ()

H3LLfire

Nevím proč, ale nějak jsem se nebavil. Celý film se hrozně táhl a jediné, na co jsem se těšil, byly závěrečné titulky. Hvězdičky si snad zaslouží jen herecké obsazení... ()

Pavlo

Horrible Bosses je, na to že ide o komédiu, málo vtipný. I keď sa tam nachádza (poslednú dobu často používaných) veľa odkazov na iné filmy alebo priamo použitých fráz, počas filmu to dokáže tak maximálne vyvodiť úsmev alebo úškrn. Potenciál všetkých hercov je nevyužitý a to hlavne kvôli skromnému a málo originálnemu scenáru, ktorý im nedá adekvátny priestor na hranie. Takže je tu zlepenec veľkých hviezd, ktorý až tak nefunguje. Z toho všetkého vyplýva, že ide o typický jednovečerný trocha úsmevný film. ()

Peenugirl

Absurditky môžem... Na tento film sa nemusíte tešiť, ale môžete, nemusíte sa na ňom smiať, ale môžete a určite nikoho neurazí, naopak... Iba v takomto snímku sa môžu stetnúť absurdnosti ako nezamestnaný žid, čo fajčí mužov za 40 babiek, nymfomanka zubárka, náhodou nafetovaný trko, indický navigator "Gregory",.... Ja som sa smiala dosť, preto si zaslúži 4*, pretože dnešné komédie sú viac trapné ako vtipné.75% ()

Sathine

Sice typická americká šílená komedie, ale o to více bláznivá, u které se člověk opravdu popadá za břicho. Tak dlouho jsem se opravdu od srdce nezasmála, zápletka tak tragikomická a neuvěřitelná, až se tomu nechtělo věřit. Film příjemně uběhl, filmové star v podobě nesnesitelných šéfů byli naprosto parádní a neuvěřitelní. Kdo si chce oddechnout v dnešní hektické době a na chvíli se odtrhnout od reality, opravdu vřele doporučuju!!! ()

Matt2626

Film bol tak absurdne komický, že sa na ňom nedalo nesmiať. Jedna nepravdepodobnejšia zápletka za druhou. Traja pomerne neznámi herci (snáď až na Batemana) sa zhostili svojich úloh vynikajúco a zahrali obstojný snímok. Pár krát to režisér seriózne prestrelil, ale väčšine obyčajného diváckeho osadenstva to vadiť nebude. Slušná oddychovka na piatkový večer s priateľmi a alkoholom :D ()

anillvap

Překvapivě dobrá komedie s ne příliš složitou zápletkou, nenáročným humorem a hvězdným obsazením. Mohlo by to sice být vtipnější a Charlie Day méně otravný, ale takhle to bylo alespoň víc nenucené. Některé scény jsou vyloženě povedené. Divákovi je naservírovaná taková porce zábavy, jakou by běžně čekal od partičky kamarádů třicátníků, kteří vymyslí řešení svého problému v baru. Film spěje k předvídatelnému závěru, ale pokud se na něj divák půjde dívat bez předsudků a velkého očekávání, jako komedie ho určitě uspokojí. ()

petulinkaz

Když sem viděla Hangover, myslela sem si, že nic tak dobrýho dlouho nebude. A ono je. Horrible Bosses. Na Hangover to nemá, to je pravda, ale je v těsném závěsu:) Fakt jsem se nasmála:) ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)