Scooby-Doo a Batman

• USA Scooby-Doo Meets Batman
všetky plagáty

Akce začíná! Joker a Tučňák se pokusí vydělat na nekalém padělatelském podvodu, který ovšem zmaří dynamické trio Batman, Robin a Scooby—Doo! Joker s Tučňákem se nedají odradit a pokusí se ukrást létající oblek, ovšem Scooby-Doo a jeho parta, s drobnou pomocí, dokáží přivést tyhle nebetyčné darebáky zpátky na zem. (oficiálny text distribútora)

KdG

Super záležitost, můj oblíbenec Scooby Doo a spol. spolu s Batmanem a Robinem proti Tučňákovi a Jokerovi. Je fakt že Batman a je trošku topornej ale i tak je to dobrá zábava. ()

darthhokro

Náhodou já se u toho s děckama docela pobavil :) Akorát jsem jim pak musel upíct plnej plech batsušenek a podojit pár netopejrů na kakao :D ()

pekas

Starší datum vzniku je znát. Batman s Robinem vypadají, mluví a chovají se jako teplouši. Na jiné díly Scooby Doo se vydržím dívat, ale tenhle mi vadí. ()

blondboss

Celkom zaujímavá kombinácia hlavných hrdinov - rozprávková legenda Scooby-Doo a komiksová legenda Batman s Robinom. Na detské publikum to určite zafunguje na výbornú, ale mňa to už samozrejme tak nebavilo, tobôž nie s tak pradávnymi animáciami. Každopádne pobavilo pokračovanie sarkastického prevedenia dvojice Batman-Robin ešte z posledného seriálu zo 60. rokov. Myslím, že dve hviezdičky sú primerané. 35 % ()

KukulienkaHO

Prekvapivo práve toto je historicky prvý film so Scooby-Dooom. Evidentne špeciálna seriálová epizóda (respektíve dve). No nie je to nič moc. Oba príbehy príliš nezaujmú, navyše obsahujú ale že strašné množstvo nelogických blbostí. Animácia vyzerá na dnešné pomery hrozne, ale to za problém nepovažujem. Scooby so Shaggyim potešili aspoň ako-tako vtípkami. Plus pasáž v strašidelnom dome bola celkom fajn. ()