Duff Daniels, mladší bratr Lese, neodolá a ukradne vzácného hada, kterého choval ve sklenici indiánský obchodník s hady a při jehož chovu bylo nutné řídit se několika pravidly 1) nikdy hada nepouštět ze sklenice, 2) nenechat ho sežrat něco živého a 3) nikdy se nebát srdce hada. Než bys řekl švec, had je venku ze sklenice a sežere něco živého (vlastně docela dost). Jakmile je had ze sklenice venku, začne růst. A roste a roste. A pak už to jde jako obvykle: šerif nevěří příběhu, který mu Les vypráví, starosta nechce přerušit místní slavnost, na kterou přijde celé město, protože lidé nemají nic lepšího na práci, dva prapodivní lovci chtějí hada dostat „po svém“, parta bezejmenných šerifových pomocníků se potlouká kolem, aby se stali hadí přesnídávkou, a tak dále a tak dále. Ale když obrovský had spolkne v celku bývalou Lesovu dívku (Siri Baruc), Les pochopí, že se nikdy nemá bát srdce, a doslova se do věci ponoří a řeší problém zevnitř. (Filmbox)

bubblebobble odpad!

Zmizol mi otec. Asi niekam šiel. Zmizla mi mama. Asi šla ku kamarátke. Zmizol mi brat. Určite je v krčme.Zmizla mi sestra. Niekde sa fláka. Zmizla mi mačka. Hmm... začína to byť podozrivé. ()

RypavaDvojka

Film na úrovni Pythona a nad úrovní posledních dvou Anakond. Začátek v kostele se moc nepovedl, ale jako uvedení do děje budiž. Pak přichází klasický hadovo řádění zalitý malou porcí omáčky okolo. Had mohl vypadat líp, škoda ne moc vydařený animace. 35% ()

beso74

Nápad s pravidlami zaobchádzania s nebezpečným hadom akosi až príliš pripomína to, čo som už videl v Gremlinsoch. Ináč je to zúfala nuda, kde najviac zmyslu pre humor preukázal človek, ktorý mal na starosti triky, nielenže výsledkom jeho šikovnosti je akýsi mutant skombinovaný z farebného podlhovastého balónika a had-ici, ktorý má rad hru na skrývačky a zábavný park, ktorý by najradšej zožral... ()

haffen odpad!

Ak by to bola parodia na uz tak priemernu Anakondu a spol, tak to beriem... a dam jednu hviezdu. Ale oni toto myslia skutocne vazne a beru to ako horor, takze odpad! ()

MIchael90

Viděl jsem už rozhodně daleko tupější filmy o hadech než je tento a pokud nebudete až tak moc používat zdravý rozum a film si pustíte jen tak na oddych, či pro někoho pro pobavení, je to poměrně příjemná podívaná, kterou navíc zdobí Michael Shanks, který jako jeden z mála podává v tomto snímku svůj tradičně chválihodný herecký výkon. ()

maniak.sused

Jedna hviezdička je hlavne za základnú premisu - z párcentimetrového hada doneseného v malej dózičke z obchodu zo zvieratami sa postupne stáva stále väčšie a väčšie monštrum. V rámci žánru pomerne originálne. Kurín po nájazde hada tiež pekne krvavý. Inak však Nu Image opäť dokazuje, že v súboji o ,,Eda Wooda filmových štúdii" je stále jasným kráľom Asylum a nevyzerá to, že by sa na tom malo v dohľadnej dobe niečo meniť. Je na škodu, že trademarkom tohto céčkového štúdia (či režiséra?!) sa v ich monster filmoch stáva úvodná retrospektívna sekvencia poukazujúca na to, že hlavnú postavu spája s dotyčným živočíšnym druhom nejaká trauma z minulosti (napr aj v Netvorovi z hlbín). Každý súdny divák predsa hľadá v týchto filmoch iba úchylnú ,,guilty pleasure" zábavu. A prezentovanie nejakých psychologických pohnútok postáv potom pôsobí ako päsť na oko. Čo sa týka samotného hada, bola to priama úmera. Čím bol väčší, tým vyzeral horšie spracovaný. Ale to je v podstate pochopiteľné a nepokladám to za mínus snímky, lebo dobré efekty by v tomto céčkovom subžánri mali asi taký efekt ako spomínané ,,presahy do tráum z minulosti". ()

Perunwit odpad!

Ten had byl fakt velkej. A přesně tak velká stačka byla i tahle slátanina s kýbly digitální krve a slepejšem, co má kočičí chrup. ()

Toro8 odpad!

Keby to bol zámer spraviť komédiu tak OK 2 hviezdičky a 40% je na svete ale toto mal byť horor a to v žiadnom prípade nie je. Asi najviac ma pobavila chudera matka synov ktorá zomrela ale scenár sa voľajako zabudol ku nej vrátiť a tak sa stalo že synovia ani netrúchlili za svojou matkou a ani ju nehľadali, taká menšia diera. ()