Skupina policajtov sa rozhodne pomstiť smrť svojho kolegu. Banda zločincov, ktorá ho má na svedomí, sa ukrýva vo výškovej budove na predmestí Paríža. Tam sa po zuby ozbrojení policajti vydajú. Trestná výprava sa nepodarí, no všetkých  začnú ohrozovať zombíkovia, ktorí sa znenazdajky odkiaľsi vyroja. Ak chcú policajti, aj ich protivníci prežiť, musia spojiť svoje sily. (TV JOJ)

djbarrel

Hodně krve, hodně zombíků, hodně zabíjení, hodně apokalypsy ... ale málo zábavy a hororu. Když k tomu přidám maximálně nesympatické hrdiny (snad jen krom veterána ze sekerou - ale zas to vynahrazuje policajtka na zabití) tak vyjde jen slebší průměr. Jinak celkově film nepřináší nic nového, je to jen 100x recyklovaný příběh. 55 % ()

waltosin

Béčkový a Francouzký horor mě dost překvapil. Odehrává se to v budově a ani minutu jsem se nenudil ba naopak luxusní vraždění zombíků, kvanta krve, krvežízniví zombíci. Dále sympatičtí postavy ( kromě ty ženský), výborný je děda s kulometem, nekdy se obeví i vtipná situace a u mě je třetí nejoblíbenějšší zombie horor. ()

Prochy84

Slušná akce, určitě nadprůměr v průměru průměru průměrných zombie akčňáků:-) Úmyslně nepíšu hororů, protože u tohoto se člověk nemá čeho bát. Je fakt, že je to hrozně předvídatelné, ale taky dynamické, takže jsem se nenudil. Dahan s Rocherem jsou asi fandy remaku Dawn of the dead, ale bohužel jen fandové, ne následovníci, kterých je tenhle subžánr hodný. ()

VanBradley89

Škoda promarněné šance. Ze zajímavého námětu se určitě dalo vytřískat mnohem víc. 2* hvězdičky je za pár povedených scén, a hlášku toho dědka o infarktu. ()

CrazymanM

Béčko jako prase,dobrý moment snad jen ten psycho-dědek a slušná krvárna,ale jinak hrůza!Film snad neměl ani žádný scénář,spousta nelogičností(i když u horrou se to dá prominout) a navrch otřesný dabing!!! ()

PanhanyZ

Svižně natočené, vizuálně zajímavé včetně vizuálně dobře zvolených hereckých typů na straně jedné, nezajímavý scénář a absence postav, které by vám nebyly ukradené, na straně druhé.. Za bitku Greca se dvěma zombíky, Čecha, dědka s kulometem a pár dalších drobných vychytávek lepší průměr imho afaik *** ()

spawnxp

No, zkouknul jsem to najednou - ale kdyby míň kecali ("Sežrali toho Čecha!") a vic dělali, měl jsem to z krku dřív... Bod za dotaženou pointu ()

Tomasson93

Frantíci opět ukázali, že společně se Španělskem a Norskem tvoří evropskou hororovou špičku. Když pomineme spojení nepřátelských gangů, tak 1. hodina je na způsob RECu a poté styl alá Úsvit mrtvých. Film mi utekl velmi rychle, nabízí spoustu akce a hlavně závěrečných 20 minut má opravdu grády. Scénař není nijak náročný, ale to co nabídl, tím mě rozhodně nezklamal. Snad jen škoda prostřední části, která byla trochu hluchá. Před tímhle filmem jsem zrovna koukal na jeden z největších shitů a potřeboval si něčím spravit chuť, Hordě se to povedlo, líbila se mi a překvapila mě, takže mi vycházejí slušné 4*! ()

Scenixia

Poslední dobou mám pocit, že když film přichází z Francie, bude to dobrá podívaná. A snímek La Horde mi to opět jen potvrdil. Výborná kamera a střih, povedené napínavé scény. No zkrátka svižná podívaná se vším všudy, co má dobrý zombie horor mít. Můžu doporučit :) ()

blekekeke

Parta lidí, nějaký zombie, trocha ponorkový nemoci, nějaký zbraně, nepochopení, nějaká ta krev a stále stejně dementní zombíci. Ten film byl už kopie jiné kopie, který už byl okopčen z jiného zombie filmu. Tenhle snímek ničím nepřekvapil, celé už tu bylo vícekrát, než kolik má prstů sousedův dům. Taky jste čekali, kdy někdo přijde na to, že jedna rána do hlavy, ukončí zombíkovi trápení? ()

Pjotrik

Ale tak dá se to vydržet až do konce. Vzhledem k tomu, že se vše odehrává v mrakodrapu, čekal jsem větší napětí a větší horor. Postavy mají při vší té hrůze kolem ještě čas řešit osobní spory z normálního života, který už neexistuje - trošku stupidní. 55% ()

HakuSaku

Pomerne jednoduchy zombie vyvrazdovaci snimok. Ani zdaleka nieje schopny konkurovat inym zombie filmom a skor by som ho umiestnil na koniec listiny zombie hororov. Nieze by som schvalne hladal nedostatky a nezhody s realitou, ale tento film to prehanal, ze az to bolo trapne... (30 ran z pistole na jeden zasobnik, 12 ran z brokovnice a zombie mrtvoly, ktore sa vyrarovali po zabiti...). ()

kalysta

Klasické horové béčko s divnými triky a vcelku zdařiými maskami. Hororová atmosféra je solidní, ale ničím mě to nezaulo a brzy zapomenu. ()

tomco3131

Začne to divne, potom je to už len blbé. Hlavné postavy sú nesympatické všetky až na starého pána, a strašne a úplne zbytočné príliš drsné a hrdinské. Žiadne napätie, v niektorých scénach mi neskutočne vadil strih. Nezáležalo mi na postavách a už som fakt chcel koniec... Masky neboli až tak katastrofálne, chovanie zombíkov niekedy ale blbé. Akčné scény kedy zombie napadol človeka boli katastrofálne a strašne umelé... ()

bulawaio

5/10. Ničím neohromují zombiárna, která sází především na akčnost a brutalitu, což se jí daří. Nějakého kvalitního děje a překvapení se nedočkáte, takže v rámci nenáročného bezmyšlenkového večera se dá tato věcička úplně v klídku zkousnout. ()

DJMaroko

Tak toto bylo fakt děsný co na tomto filmu bylo nad tři hvězdy proboha ??? Hromada zbytečně vystřílených kulek ...v každém filmu i průměrný foxteriér přijde po deseti minutách na to, že se mají zombíci střílet do hlavy. Ujetý děj, hromady nesmyslných dialogů ...jen krve je tam dost. Takže jeden bod za závěrečné krveprolití mačetou a kulometem. Jdu si spravit chuť Millou Jovovich tam je alespoň na co se dívat ! ()