Skupina policajtov sa rozhodne pomstiť smrť svojho kolegu. Banda zločincov, ktorá ho má na svedomí, sa ukrýva vo výškovej budove na predmestí Paríža. Tam sa po zuby ozbrojení policajti vydajú. Trestná výprava sa nepodarí, no všetkých  začnú ohrozovať zombíkovia, ktorí sa znenazdajky odkiaľsi vyroja. Ak chcú policajti, aj ich protivníci prežiť, musia spojiť svoje sily. (TV JOJ)

jamesjimbo

wow, střčte si všechny resident evil filmy za klobouk, tomuhle říkám kick-ass filmek, takhle jsem si představoval film podle hry resident evil. ()

drankeryth

Je vidiet, za Frantici maju dobre horory a tento tiez patri medzi ne. Skoda, ze na zaciatku vobec neukazali, ako doslo k nakaze ludi na zombikov. Takto neviem, preco bolo mesto v plamenoch a plne zombikov naokolo. Vo filme nie je nudza o akcne suboje so zombikmi. Ved uz skoro od sameho zaciatku sa to len hemzi krvilacnymi zombikmi. Najlepsi zo vsetkeho bol ten stary vojnovy veteran, ktoreho nasli na chodbe skupinka prezivsich, ked stary paprda likvidoval zombikov na chodbe velkou sekerou:) Najlepsi bol s tym gulometom, ked takzvane kosil zombikov v desiatkach, ktori mu nabiehali ako prasce na porazku..he he. Po dojdeni nabojov sa obetoval s odistenim granatom a zobral tak na druhy svet aj nejakych zombikov spolu s nimi. To bol teda hrdina, vobec nemal strach pred nimi:) Ostatni boli tiez velki drsnaci, ale na neho proste nemali. Spracovanie zombikov bolo na celkom slusnej urovni a vyber hercov tiez nebol zli. Vsetci do jedneho oplyvali drsnymi hlaskami a hlavne ti cernosi boli asi z nich najdrsnejsi, ako v kazdom filme kde sa cernosi objavia:) Najvacsia kosba zombikov bola ta, kde policajt vyskocil na auto a a rad radom zabijal zombikov z chuti, az pokym ho predsa len nezdolali zombici. Vo filme sa prelialo hektolitre krvi, co je len dobre, ved co by to aj bolo za horor bez krvi?? Je to naozaj akcny horor a aj ho tu dobre vystihli, ked mu dali tuto nalepku:) Jednoducho od zaciatku az do konca je to velky masaker az pokym nezacnu zaverecne titulky. ()

Eluin

Příšerný film, který zachraňuje jen mně osobně blízká tematika. Dost mě iritovaly přihlouplé souboje, nelogičnosti v ději (vím, ty jsou skoro v každém zombie filmu) a nesympatičtí herci. ()

mourinho

Jeden z těch lepších zombie flicků, co se v poslední době vyrojily. Fanouškům daného subžánru sice nepřináší nic nového, ale řežba je to nehorázná. Nesmírně násilné, brutální, krvavé orgie ve zběsilém tempu, bez zbytečně zdlouhavého začátku, kde se to navzájem řeže hlava nehlava. Tak to máme rádi. ()

Rathalos

Dalsi francuzsky hororovy narez a masaker,tentokrat zombie namet,nechyba tu napatie,krv,gore a akcia,jeden z naj filmov o zombikoch,chvalim,tlieskam a tesim sa...:-) ()

kkarx

Frantíci se čas od času vytasí s nějakým skutečným masakrem. Většinou se tyhle filmy sice nedají považovat za nějaké veledíla, přesto dokážou svou přímočarostí a přístupem "take no prisoners" pobavit. I když je to občas hrozná hovadina a podezírám, že možná i záměrně jako v případě pološíleného veterána z Indočíny, který si doma schovává těžký kulomet na horší časy. Kdo by čekal, že se to jednou vyplatí. Úplně vidím, jak se u toho při natáčení všichni smáli od ucha k uchu. Pořád jsem se u téhle akční blbosti bavil víc než u politicky korektního zombie filmu stylizovaného pro masy Dawn of Dead 2004. Na člověka se alespoň nehrnou každých pět minut moralistický kecy nějaký nezničitelný slepice. ()

darkreider

Keby bol celý film tak vyhrotený ako záver, tak by to za niečo stálo, takto je to len nudný crap s fajnovým koncom, za ktorý si zaslúži aspoň tú jednu hviezdu. Všetci herci do jedného sú maximálne nesympatický a každú chvíľu majú nutkanie povedať nejaké to múdro alebo srdcervúci preslov a to ma teda iritovalo. Prvý hodinu sa tam hlavne kecá a to to má byť Zombie film? Akciu zase strihal debil, to už snáď začína byť zvykom modernej produkcie, alebo čo. Našťastie nakoniec sa všetci pekne naserú, borec zmasakruje hordu zombíkov na streche auta a dôchodca vyfasuje funglový guľomet, ktorý sa nebojí použiť. Nebyť toho a úplného konca, bolo by to asi na odpad. Na tento film to asi chce pár kamošov, čo pomôžu prekonať tú prvú hodinu bolesti. ()

helraiser

Lehce nadprůměrná zombií řežba, která měla ovšem na víc. Parta nasranejch policajtů jde vystřílet bandu genstrů kteří jim odkradlovali kámoše, ale na konec se musejí spojit proti krvalečným obživlým mrtvolám kterých tu jsou najednou mraky. Zombící vypadají docela dobře což se ovšem nedá říct o našich hrdinech teda až na toho šílenýho tlustýho dědka s celým arzenálem po ruce. Celkově to je dost drsný, hodně gore, neustálá akce, tisíce vystřílených kulek, ale něco tomu přece chybí. Prostě tomu chybí atmosféra, prostě jenom akce střídá akci, ale po nějaké atmosféře tu nenajdete ani stopu. Tahle zombiárna je spíše pro fanouška akčních filmů než pro fandu hororu, z tohoto hlediska mě tento akční horor neuspokojil. Byl bych mnohem radši kdyby se míň střílelo a více budovala atmosféra s pomalu se valícíma zombíkama, ale pro ty akčněji naladěné diváky to bude rozhodně dobrá podivaná. ()

SimonShot

Docela nepovedený zombie nářez, které mě zklamal hlavně ve třech ohledech. Za prvé: někteří herci mi byly těžce nesympatičtí a naprosto narušili průběh celého filmu. Za druhé: Příběh byl naprosto nepromyšlený a věc odkud se třeba vzal ten virus nebyla vůbec zveřejněna. A za třetí což mě osobně nejvíc naštvalo bylo zbytečně moc krve a to, že se celý děj odehrává jenom v jednom paneláku, celý film jsem čekal na to, že z toho domu vypadnou. Jinak konec mě těžce zklamal, přál jsem si, aby ten černoch přežil. Takže, abych to shrnul jedná se spíše o podprůměrný zombie film a klidně se na něj nedívejte, o moc nepřijdete. ()

Mitopus

Skvěle ponurá atmosféra polorozpadlého paneláku. Jen škoda, že z tématu ghetto-sídliště nevytěžili víc. A taky škoda některých přeakčněných scén v poslední třetině, kde mi místy připadalo, že se spíš dívám na Tarkanův klip Sikidim než na zombie gore. Jinak jsem měl z celého filmu a hlavně jeho hrdinů pocit silně podobný hře Left 4 Dead, což je taky plus, celkově ale musím dát bohužel jen tři hvězdičky. ()

mudvayner

Zombie horor po žabožroutsku? Proč ne. Ze začátku se mi to dost líbilo, hlavně když tam nějakej čecháček pronesl "zavři ty dveře, dyť to teče až sem" :D Škoda že dlouho nevydržel chlapec. Vizuálně je to pěkně temný, i ta kamera mi seděla. Co mi hodně vadilo byla demence postav. Dneska už snad každý malý dítě ví, že zmobík se musí střelit do kebule, jinak to nemá moc smysl... ale né, tihle nigerijští francouzi zřejmě o tom nikdy neslyšeli a proto jednomu chudákovi zombíkovi narvali do těla asi 30 střel... až pak toho negra napadlo ustřelit mu brokovnicí hlavu :D A myslíte, že si z toho vzali ponaučení? Kdepák. Francouzi, no. Divnej národ. K postavám jsem neměl navíc vůbec žádnej vztah, bylo mi srdečně jedno, kdo komu ukousne hlavu a kdo to nakonec přežije. Samozřejmě, že přežije ta postava, u které se to už na začátku filmu nejvíc čeká. Jinak si ale nemyslím, že to byl špatný film. Frantíci na tom poslední dobou nejsou vůbec zle a daří se jim ty profláklý témata celkem slušně zpracovávat. Včetně spousty krve, to já rád :) Je to prostě něco mezi dobrým a špatným filmem. Ani to, ani ono, střed... BTW ve většině filmů, co jsem poslední dobou viděl, vystupoval nasranej negr, takže bacha na ně!! ()

kvardis

Nato ze to bylo v jednom panelaku, a zombie byli tezko k zabijeni a ta zenska byla oskliva to i ehm slo... ale urcite sem se bavil v zaveru, kdy ty paraty tech nenazrancu litaly vzduchem ! ()

Petulka88

Nápad to není špatný (i když nijak originální). Navíc je tu místy i docela slušná atmoška a občas je i čemu se zasmát. Bohužel, v tomto poloamatérském horůrku se to hemží nejen zombíkama, ale i neuvěřitelně přehrávajícími herci, kteří jsou navíc až neuvěřitelně nesympatičtí. Absolutně nejhorší je jediná ženská hrdinka, která by sice mohla zombies napichovat na svoje bradavky, ale jinak je hnusná jak šušeň a sympatická asi jako chchel na botě. Jednou ze světlých vyjímek je veterán z Indočíny, který sice vypadá jako Fantozzi, ale masakrování zombíků si jaksepatří užívá. Celkově mám z této Apokalypsy trošku rozporuplné pocity. Ale jelikož mám docela dobrou náladu, tak dám ty 3*. ()