Skupina policajtov sa rozhodne pomstiť smrť svojho kolegu. Banda zločincov, ktorá ho má na svedomí, sa ukrýva vo výškovej budove na predmestí Paríža. Tam sa po zuby ozbrojení policajti vydajú. Trestná výprava sa nepodarí, no všetkých  začnú ohrozovať zombíkovia, ktorí sa znenazdajky odkiaľsi vyroja. Ak chcú policajti, aj ich protivníci prežiť, musia spojiť svoje sily. (TV JOJ)

PavelVanekArt

Jedno z GP zombie žánru jako takového. Francouzská amatérská elegance. Pomalejší rozjezd a tempo střídá velkolepá akční scéna v garážích, kam se přijde podívat i těžkej kulomet. A hlavně je tam Čech, kterýho sežrali jak nějakýho Tatara. Osobní GP. 4* a.k.a 75% ()

Juto

Film je podpriemerný vďaka strážnej réžii a kamery.Neviem či strihač nebol ožratý, keď film dával dokopy. Strih filmu je katastrofa.Herci sú fajn. Keby nebolo záverečnej scény s mačetou tak by som nedal ani tie 2 hviezdy. 4/10 ()

okkac

V akčních scénách na začátku trochu zmatená režie, osvětlovač měl asi dovolenou a některé postavy hrozně nesympatické. Ale finále mělo grády, jako mačeta v garáži nebo děda s kulometem ve sklepě. A celkem povedené gore. P.S: -"Sežrali Čecha, sežrali Čecha!!!" ()

tom88

Celkový dojem je uspávajúca nuda. Slabší zombie film s podpriemerným scenárom. Miestami vyslovená nuda, nezaujímavé, nelogicky chovajúce sa postavy, slabé zombie scény. Réžia je priemerná a to ledva. Vizuálne to nie je úplne k ničomu, ale to film nezachraňuje. Pozastavil som sa jedine nad nápadom, kde pár zombíkov zmlátili a nie ako všade riešili arzenálom. Taký fight so zombíkom, ktorý stále a stále nemá dosť?! Zaujímavé. Každopádne som sklamaný. 40% ()

bartias

Další ze záplavy zombie hororů je originální tím, že se celý odehrává ve zchátralém polo opuštěném činžáku na periferii velkoměsta. Parta policajtů a muklů, kteří si mezi sebou vyřizují účty, se musí spojit, aby přežili. Je to trochu jako Smrtonosná past, ovšem bez Johna McClanea. Nápad umístit děj do stísněných prostor je dobrý, ale po chvíli vyčerpaný. Vyloženě chybí spektakulární postapokalyptické záběry na vylidněné ulice. Zombie Apokalypsa je prostě jen dalším relativně povedeným béčkem, co se nebere zas až tak vážně. Jednoho z muků si navíc zahrál našinec, který do originálu propašoval češtinu: „Ale zavři ty dveře, ať ta krev neteče sem!“ ()

miguel_111

Francie a zombie film to mi zo začiatku nejako nešlo dokopy, ale nakoniec to nedopadlo najhoršie a dalo sa na to celkom pozerať. Pre mňa 60% ()

Khumbac

Prosím bože, ať už francouzi netočí filmy o zombí. Debilní dialogy a debilní akční scény. Přesto dám dvě hvězdičky. 1 za pošahaného dědu, kterému se líbily kozy od zombice. Druhou alespoň za pokus o natočení zombie hororu. ()

karlik4801

Ach jo! Proč jen tak rychlé záběry a špatné zvukové efekty. Zvuky zombie mi nepřišli přesvědčivé, znělo to jako když se dusí člověk bez krku. A ty záběry kdy banda zabíjí nebo zombie mlátí jsou tak rychlé až nepřehledné. Jinak nápadu si cením, venku zombie apokalypsa a dva "gangy" v jednom baráku musí splnit síly. Najde s hrdina, borec, kráva, blbec a blázen. Zvenku film hezky vypadá, obsah už je ale nic moc. ()

oveckaoa

Škoda že ten děda s kulometem nebyl hlavní hrdinou s tím byla aspoň sranda a pěkně to tam kosil. Ohledně film nadprůměrná zombie řežba zvlášť po sračkách jako Deníky Zombie. Gore je na dost dobré úrovni akorát ta ženská my byla děsně nesympatická za ni 1 hvězda dole. ()

Bobik9

53%? Ale vůbec ne! Film, který vás akorát tak na*ere, jako mě. Všechny postavy jsou naprosto dementní a co hůř, přežije to ta nejdementnější p*ča celého filmu. Fakin gratulace! Na zombie filmech mám rád to posapokalyptické město a přírodu, toho se zde nedočkáte, protože se celý děj odehrává v jednom smradlavém činžáku. Francozské zombie filmy pro mě začínají býti strašákem, Frantíci neumějí udělat ani slušné céčko, natož ucházející béčko. Nic naplat, příště znovu a lépe. Jedna hvězda je za to, že jsem to dokoukal a za jednu dobrou postavu "Nigerijce". ()

Tereza666

Mě trailer hodně zaujmul a fakt jsem se těšila. No jako vždycky. Zcela zbytečně, nebylo na co. Možná to bylo brutální, krev stříkala od začátku až do konce, ale jinač to stálo pěkně za prd. O hercích ani nemluvím. Hrůza! Dějově, hrůza ještě větší. jediné co mě na filmu potěšilo a bavilo byli zombie. Dobře udělaní, pěkně se užírali. Jediné plus. ()

Danny F.

Americký styl by mi byl (a je) sympatičtější. Zombíci jsou až moc divocí, masky na hraně a lekaček (kupodivu) málo. Svůj styl to má a není to docela propadák, ale chtělo by to vypilovat. 55% ()

ghatos

Francouzi si za poslední dobu udělali dobré jméno v hororech, proto jsem se rozhodl dát šanci La Horde. Zvolil jsem špatně. Zombíci jsou (nejen) tady nudní. Nekonali se ani žádné velké gore orgie. Jen dvě scény stojí za povšimnutí (pytlík a bratr). Vadil mi taky prapodivný střih a zrychlené záběry při akci. Největším zážitkem z celého filmu je česká stopa, to se opravdu často neslyší :) ()

Curlyman

Jeden z najbrutálnejších, najkrvavejších a nahnusnejších zombie filmov za poslednú dobu, čo z neho robí nadpriemer. Miestami je to fakt ultrabrutálne, platí staré známe pravidlo, zabije ich strela do hlavy alebo v tomto prípade aj jej ručné rozmlátenie o stenu. Príbeh tu vôbec nie je potrebný, dokonca sa ani nedozviete, čo nákazu spôsobilo. Je to iba samé strieľanie a mlátenie sa prakticky od začiatku do konca. Je to fakt zábava, ale nič pre slabé žalúdky. ()

Kosmik 1

Zombie apokalypsa odehrávající se v jednom jediným baráku. Brutální řežba mezi zdmi jednoho jedinýho paneláku. Sakra a já tak moc chtěl vědět co se děje právě tam venku. Při pohledu kamery ze střechy domu dozadu na kopce jsem si říkal, že by k tomu alespoň na malou chvíli mohlo dojít....bohužel, má touha nebyla vyslyšena ani na vteřinu. Bylo mi dopřáno akorát pár záběrů na pochodující zombíky před panelákem a pak už zase zpět dovnitř a posléze už jen jediný záběr z okna. Kupodivu ale musím uznat, že tohle frantíkům docela vyšlo. První zombík je skoro nezničitelný a působí opravdu děsivě. Pak už je to klasická vyvražďovačka, kdy se partička lidí snaží prokousat si cestu dolů skrze panelák a dostat se tak ven. Je to hodně brutální, tečou potoky krve, záběry na vnitřnosti nejsou vyjímkou. Spousta vystřílených nábojů, brokovnice v akci, ale taky nože a vlastně vše, co je po ruce, včetně sekyry, mno a pak ten domovníkův arsenál (samopaly, kulomet, pistole, mačeta....), s tím už se dá leccos vystřílet. Akorát jsem si pořád v duchu pro sebe říkal: "Hlava, hlava, hlava....do hlavy!" Ale nakonec....moc dobře se na to všechno koukalo a podle mého se jedná o další nadprůměrný zombie horor. Btw: scéna s mačetou super. :-) 85% ()

manonfire

Spoil: Předvídatelný konec, který přežije ta největší kráva ve filmu, ze které krom potu a krve zombíků čpěla trapnost na míle daleko. K tomu strašná halda nelogiky. Ono takové sebeobětování sice zahraje na city diváka, ne ale když je naprosto zbytečné a čistě účelové. Další zklamání hororového druhu made in France. Krom "Nabroušené břitvy", první poloviny "Uvnitř" a druhé poloviny "Martyrs"...to jsou zatím samé šunty. A ještě dodatkem: Přestaňte proboha vy bando imbecilů neustále pojmenovávat cizí hororové filmy tak zoufale klišovitě. Co je špatné na Hordě? 20% ()

jefff

Docela nudné, nezajímavé postavy a trapné zpracování zombies. Příliš mě to nevzalo. Na můj vkus moc akce a málo propracovanosti a atmosféry. ()

Soweek

Pokud jste někdy hráli Left 4 Dead a přáli jste si svou akci vidět naživo, není lepšího řešení než La Horde, ostatním tento snímek v podstatě nic nenabízí. ()