Jedná se o českou verzi britské televizní pěvecké soutěže Pop Idol. Z neznámých amatérských zpěváků se díky televizi stávaly známé tváře, které lidi prosili o podpisy. První řada v roce 2004 u nás byla oblíbená. Diváci posílali hlasy pomocí SMS a telefonátů a dva s největším počtem hlasů postoupili do finálových kol. V první řadě postoupilo do finálových kol 10 účastníků, ve druhé 12 a ve třetí, která byla vysílaná v roce 2006 10 účinkujících. V každém finálovém kole opět hlasovali diváci a účastník s nejmenším počtem hlasů byl vyřazen. Vítězem se stal ten, který zůstal jako poslední nevyřazen; od producentů, kteří jsou partnery soutěže, dostane smlouvu na vydání alba. (duklak2)

MasterD

Hodnotím jedině a pouze za první sérii, ze které vzešlo množství i dále úspěšných zpěváků a která jim tak pomohla se prosadit. První série byla brána ještě jakžtakž vážně a byla kvalitní. Další jsem neviděl, takže nehodnotím. ()

Renie42

Viděla jsem celou pouze první řadu, to se ještě dalo, bylo to u nás něco novýho, ale stejně se to nemůže srovnávat s American Idol nebo Britain got talent atd. Vítězku Anetu Langerovou jsem brala, něco málo se dá i poslouchat, ale vítězové dalších řad, už to nebylo ono. O Drdovi už ani pes neštěkne a Horváth je bůhví kde zahrabanej a těmhle jsem vůbec nefandila. Myslím, že to je i ztráta času a v televizi mohli dávat něco zajímavějšího a neokoukanýho. ()

Maw odpad!

Ne, ne, ne, ne, tohle je prostě ubohost na kterou se nedá koukat, nemluvě o debilním marešovi, který si myslí jak není strašně vtipný a úžasný a krásný a bohatý a všechno. Je mi z toho na blití... ()

rob_troy odpad!

Odpad, který patří do odpadu. Dost těch rádoby zpěváčků. Tisíce kreténů, kteří se snaží prosadit. Radši nedělejte vůbec nic a uděláte úplně nejlíp. ()

Paja.93

První řada byla opravdu dobrá, bylo to pro nás něco nového a soutěžící se alespoň nějak proslavili a Aneta? Ta si snad splnila sen což mě těší, ale ostatní série? Ti soutěžící jsou stejně NEslavní jako předtím. ()

kubilov

Jako dřív jsem tuhle na naše poměry neobvykle oblíbenou hudební televizní soutěž sledoval a docela mě to bavilo. Nenechte se však mýlit, ne kvůli zpěvu, ale kvůli hvězdné pěchotě. ()

mac000

Ale pouze první tři série (5, 4 a 3 hvězdičky), možná díky neokoukanosti formátu, dobrým moderátorům a vtipným porotcům ... A (od té doby) nepřekonané Anetě Langerové coby první vítězce roku 2004 ()

TerP

První řadu, jako spousta mým vstevníků, jsem hltala a s ostatními jsem se hádala, jestli zrovna ten můj idol vyhraje... Nevyhrál. Chudák Julián. ()

walkingdead

1. řada ***, 2. řada *, 3. už jsem sledoval hodně nepravidelně a řekl bych, že byla ještě slabší než 2. ... ostatně podle očekávání. Snad už nic dalšího nebude, i když u Novy jeden nikdy neví. ()