Jedná se o českou verzi britské televizní pěvecké soutěže Pop Idol. Z neznámých amatérských zpěváků se díky televizi stávaly známé tváře, které lidi prosili o podpisy. První řada v roce 2004 u nás byla oblíbená. Diváci posílali hlasy pomocí SMS a telefonátů a dva s největším počtem hlasů postoupili do finálových kol. V první řadě postoupilo do finálových kol 10 účastníků, ve druhé 12 a ve třetí, která byla vysílaná v roce 2006 10 účinkujících. V každém finálovém kole opět hlasovali diváci a účastník s nejmenším počtem hlasů byl vyřazen. Vítězem se stal ten, který zůstal jako poslední nevyřazen; od producentů, kteří jsou partnery soutěže, dostane smlouvu na vydání alba. (duklak2)

mac000

Ale pouze první tři série (5, 4 a 3 hvězdičky), možná díky neokoukanosti formátu, dobrým moderátorům a vtipným porotcům ... A (od té doby) nepřekonané Anetě Langerové coby první vítězce roku 2004 ()

MasterD

Hodnotím jedině a pouze za první sérii, ze které vzešlo množství i dále úspěšných zpěváků a která jim tak pomohla se prosadit. První série byla brána ještě jakžtakž vážně a byla kvalitní. Další jsem neviděl, takže nehodnotím. ()

Renie42

Viděla jsem celou pouze první řadu, to se ještě dalo, bylo to u nás něco novýho, ale stejně se to nemůže srovnávat s American Idol nebo Britain got talent atd. Vítězku Anetu Langerovou jsem brala, něco málo se dá i poslouchat, ale vítězové dalších řad, už to nebylo ono. O Drdovi už ani pes neštěkne a Horváth je bůhví kde zahrabanej a těmhle jsem vůbec nefandila. Myslím, že to je i ztráta času a v televizi mohli dávat něco zajímavějšího a neokoukanýho. ()

Maw odpad!

Ne, ne, ne, ne, tohle je prostě ubohost na kterou se nedá koukat, nemluvě o debilním marešovi, který si myslí jak není strašně vtipný a úžasný a krásný a bohatý a všechno. Je mi z toho na blití... ()

rob_troy odpad!

Odpad, který patří do odpadu. Dost těch rádoby zpěváčků. Tisíce kreténů, kteří se snaží prosadit. Radši nedělejte vůbec nic a uděláte úplně nejlíp. ()

Paja.93

První řada byla opravdu dobrá, bylo to pro nás něco nového a soutěžící se alespoň nějak proslavili a Aneta? Ta si snad splnila sen což mě těší, ale ostatní série? Ti soutěžící jsou stejně NEslavní jako předtím. ()

TerP

První řadu, jako spousta mým vstevníků, jsem hltala a s ostatními jsem se hádala, jestli zrovna ten můj idol vyhraje... Nevyhrál. Chudák Julián. ()

walkingdead

1. řada ***, 2. řada *, 3. už jsem sledoval hodně nepravidelně a řekl bych, že byla ještě slabší než 2. ... ostatně podle očekávání. Snad už nic dalšího nebude, i když u Novy jeden nikdy neví. ()

kubilov

Jako dřív jsem tuhle na naše poměry neobvykle oblíbenou hudební televizní soutěž sledoval a docela mě to bavilo. Nenechte se však mýlit, ne kvůli zpěvu, ale kvůli hvězdné pěchotě. ()