Sloužit jako ochranka v nákupním centru není žádná legrace. Zvláště když jste trochu násilnický blázen a po obchodě se vám potuluje rozverný exhibicionista v županu. V nákupním centru Forest Ridge uplatňuje hlava místní ochranky, Ronnie Barnhardt (Seth Rogen), všechny svoje povinnosti železnou pěstí. A jestli ho něco skutečně baví, pak je to boj se skateboardisty, zloději a vůbec s každým, kdo si dovolí narušit jeho snění o velkém dnu, kdy jednou bude moci vyměnit směšnou baterku za odznak a opravdovou zbraň. Přesto ho ale zjevení se necudného exhibicionisty mezi regály obchodu mírně vyvede z rovnováhy. Nicméně jelikož je obhroublý Ronnie vnitřním hlasem nucen k vykonání svého poslání ochránce, a protože taky doufá, že by konečně někdo mohl docenit jeho talent, případně že si ho všimne svůdná krasavice Brandi (Anna Farisová) z oddělení make-upu, okamžitě se rozhodne k zákroku. Naneštěstí deviant se ukáže být velmi zdatným soupeřem. A do toho také přichází opravdový policista detektiv Harrison (Ray Liotta), který je evidentně až příliš schopný, a mohl by tak celou Ronnieho práci zmařit. Začíná bitva, kterou tenhle supermarket ještě nikdy nezažil... v drsné a hodně černé komedii začínajícího amerického režiséra Jodyho Hilla. (HBO Europe)

Olafsson

Mám z filmu divný pocit...Párkrát jsem se zasmál.. Chvílemi mi to na komedii přišlo příliš násilnické.. A chvílemi trapné až ubohé... Seth Rogen tady u mně celkem klesnul... Vlastně mně Rogen (a postava kterou hraje) celou dobu tak nějak sral... A ani moje oblíbenkyně Anna Faris to nezachrání, protože její rolička v tomhle kousku je velmi podprůměrná, ačkoli její tělo tu je k nakousnutí... ()

kubas369

Seth Rogen a Anna Faris jsou asi dva největší trapáci, které mužete ve filmu potkat. V Zevlovat a prudit si to rozdaly na férovku o trapáka filmu, "překvapivě" Rogen vyhrává na body. Jinak Seth stvárnil další pološílený polotrapný individum už nevím kolikátý v řadě, kámo chtělo by to změnu zkus něco jinýho horší už to snad být ani nemuže. ()

Syna.1990 odpad!

Jedna z těch komedií, u kterých se skoro vůbec nezasmějete. Spíš si říkáte, jak někdo mohl takovouhle chujovinu natočit. Nechutné, slizké a trapné. Odpad! Je naprosto vystihující slovo pro tenhle výtvor. ()

wayne99

Tenhle humor nesedna každému, vynikající Seth Roger v roli typického amerického burana (přitom ve skutečnosti je to sympatický a inteligentní chlapík), Anna Faris si svou roli také užila a Ray Liotta jako polda, to na dobrou komediální oddychovku s přehledem stačí. ()

lmc odpad!

Neskutečná nevtipná a nezábavná blbost. Celé to vypadá a funguje jako absolutní béčko a dokoukal jsem to jen ze zvědavosti - čekal jsem jestli nepřijde alespoň jedna pořádně vtipná scéna - bohužel nic... Nechápu ze se Seth Rogen do něčeho podobného navezl, Mall Cop je proti tomuhle pětihvězdičková jízda... ()

Insomniac

Slabé chvíľky sa striedajú s tými lepšími, scenár dosť blbý, Rogen fajn, ale na jeden večer to stačí. Chcelo by to ešte pozapchávať diery, ktoré sú úplne hluché alebo trápne. ()

johnson

Filmy s Rogenem mám docela rád, ale tohle bylo vážně strašný. Sprostý filmy mám hodně rád, ale tohle bylo vážně strašný. Komedie s podobným příběhem mám rád, ale tohle bylo vážně strašný. Celkově vzato, tohle bylo vážně strašný. Oproti tomuhle je Paul Mart: Mall Cop špičková komedie. Hrůza. ()

asader

Tuhle komedii bych označil za nejhorší komedii ve které hrál Seth Rogen.Čekal jsem od toho mnoho ,ale od začátku jsem čekal kdy se začne něco zábavného dít a najednou jsem se divil,že už je konec a nic zábavného se nedělo.Nad částmi co nejspíš měli být vtipné jsem jen kroutil hlavou proto 4/10.pozn.Ten českej název je fakt hroznej slovo zevlovat sem slyšel poprvé. ()

kenny79

Snad nejslabší film Setha Rogena, který jsem měl možnost vidět. Hraje zde naprostého zoufalce, který vede ochranku v jednom supermarketu a jeho tajným snem je dostat se k policii. ()

VanBradley89

Jo tak tohle byla dobrá prdel. Rogen je tu za strašný hovado. Zahleděný do svý práce a poslání. Ale je sympatickej. Do toho se tu potuluje ůchyl a někdo vykrádá obchoďák. A já? Já se bavil od začátku do konce. Fakt se mi to líbilo. Což sem ani nečekal. Jo a ještě musim vyzdvihnout Michaela Peňu, kterej si to svoje hovádko užíval. ()

fimler

Takže asi 100 krát lepší než nějaký policajt ze sámošky s Kevinem Jamesem!Tento film rychle utíkal,někdy mě i rozesmál a další film který mě po dlouhé době ani chvíli nenudil.Skvěla a krásná Anna Faris a správně praštěný Seth Rogen jak u něho bývá zvykem.Dohromady to tvoří docela vydařenou komedii, když se ted podíváte na to co se točí tento rok. ()

Mikea

Seth Rogen má větší komediální potenciál, než jaký ukázal v Observe and Report. Jeho nevyužití je škoda, protože to mohl být doopravdy dobrý film, takhle je zapomenutelný a průměrný. ()

Iswet

Komentář píšu zhruba hodinu po shlédnutí a nějak si nemůžu vybavit ani jednu scénu, která mě rozesmála. Jedině co mi uvízlo v paměti bylo, když Ronnie naháněl chlápíka s malým pindíkem :-) Setha Rogena mám ráda, ale v tomhle na mě nezapůsobil a dávám slabší 2* ()

sAreOn

Laciná americká komedie plná klišé a kýčovitosti. Ono se to moc nehodí ani na oddych, protože je to místy tak nudné až běda. ()

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

13.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu… (viac)