Na ostrove blízko pobrežia Severnej Ameriky miestny obyvatelia bojujú so strašnou zombie epidémiou dúfajúc, že sa nájde liek, ktorý vráti (ne)mŕtvych späť k ich ľudskej podobe. (Tony DiNozzo)

intro

Docela sem se těšil na nejnovější kousek od Romera a musím říct, že jsem mírně zklamán. Survival of the Dead není špatný zombie horor. Některé scény jsou opravdu povedené, ale zrovna tak se najdou i hluchá místa, která film strhávají do průměru. Já dávám 50%. ()

petrik11

Dej, totálny miš-maš. Logiku tvorca absolútne zavrhol. Bola to paródia, komédia alebo to bolo myslené naozaj ako horor? Hádam nie. ()

habertek

Čekal jsem nějaký dobrý zombie film, ale dostal jsem něco nezáživného, neakčního, chvílemi i nudného...Zombie byli v tomhle filmu vlastně až na druhém místě. Hlavní postavy filmu byli dva dědci na ostrově, který nebyl zasažen nákazou (vyplynulo to tak z povídání, ale na ostrově byli zombie!), kteří se pořád přeli čí je ostrov a bla bla bla...nuda:( Škoda... ()

kakyn

Romerovi zombie filmy jsou pořád jen horší a horší. Klasická béčková sračka s hroznýma efektama jakoby to bylo od Asylum. Sem zklamanej..... ()

Mamlas odpad!

Nějaké asi ochotnické divadlo se rozhodlo natočit bestiálně blbý konverzační film ve stylu zombie western. Zombíci jsou zde v pomalé verzi typu Homer, zato umí chodit po dně moře a jezdit na koni. Scénář, děj, herci, realizace, to je tak otřesné, že to moc nejde slušnými slovy popsat. Působí to celé dojmem nějakého špatného divadelního kousku se spoustou úplně nezajímavého komparzu, kde komparzem jsou i hlavní protagonisté. Otřesný plebs. (2%) ()

tremors

Další Romerův zombie horor. Kolikrát jsme tohle už slyšeli? Přesně to nevím, ale určitě už hodněkrát. Tentokrát se parta vojáčků (mimochodem jedna scéna z Deníku mrtvých) vydává na ostrov, který je prý "bezpečný." Ale válčí se na něm, víc než kdekoliv jinde, kvůli dlouhodobému sporu mezi dvěma rodinami. Klišé, ale kdo y čekal u zombie hororu nějakou inovativnost. Celý film je doprovázen humorem, který neurazí a především digitálními efekty, ale ty mě nevadili, jako některým jiným kritikům. ()

janulee_

divala jsem se dvakrat a stejne jsem ho nepochopila .. vsechno to bylo takovy " zpomaleny " a par scen fakt nevychytali .. ale i tak za tri, snad za tu cast prijezdu na onen ostrov a ty zombie :) ()

CrazymanM

Mám rád zombie,mám rád Romera,bohužel tento film nebyl zdaleka tak dobrý jako jiné jeho snímky.Ta zombie tematika spojená s dvěma znepřátelenými klany na ostrově,tak to mě zrovna dvakrát nebralo.I když trochu humoru tam bylo a kamera byla také slušná. ()

Beni1

Jako zarytý fanoušek zombie - movie musím říct paráda.George Romero mě opět nezklamal...jako otec zombiků se vydal do modernější podoby a to dokonce s mírným příběhem... a mě to přesvědčilo.musím dát za čtyři, protože jediný způsob jak zabít zombíka je kůlka do hlavy a to mě nepřestane nikdy bavit:-)) ()

Aywes

Horor?Vůbec ne.Jen takový drsný akčňák plný černého humoru.Parádní na oddech.Nemusíte myslet prostě žádný složitý děj.Zombie, lidé, hádky mezi lidmi.Vše je však krásně provázáno takovým zvráceným typem humoru až vás to brzo začne bavit.Postavy jsou sice povětšinou nesympatické už vzhledově, ale dokážete si zvyknout.Navíc vše je nastíněno opět z té stránky, že lidé se prostě nedokáží spojit ani v této situaci.Vždy bude nějaký pitomec, který to bude kazit.Lehký nadprůměr vybočující z vážnosti a utíkajících zombíků.Sice z nich nejde strach, ale je to zábava. ()

djbarrel

Takový film na půl cesty, v podstatě jediné co filmu skutečně chybělo byla atmosféra a to jak víme obvykle bývá to nejdůležitější. Jinak film není nijak špatný, pro fanoušky zombie filmů povinnost, pro ostatní to bude spíš slabota. 48 % ()

ScarFace_V8

„We got to get these things to learn to eat something other than us.“… Po dvou letech od Deníku mrtvých přichází do nové trilogie poslední film a rovněž poslední Romerův zářez na režisérském křesle. Skvěle se propojuje s předchozími díly a ukazuje jak doba dokáže lidi změnit. Celkově tento film mění zajeté věci, které jsme tak měli rádi a zdá se být o mnohé osekán. Film mi nepřijde tolik špatný, ale z té trilogie je rozhodně nejslabší. Očividně se nedá brát ani tak vážně pro zahrnutí určitých komediálních prvků, u kterých se sice zasmějeme, ale nefungují tak dobře jako když se o to pokusil v Úsvitu mrtvých z roku 1978. Viditelně se na tom podepsal i budget, který byl sice 2x větší jak u Deníku mrtvých, ale zase 4x menší jak u Země mrtvých. Celkově to zahraňuje poměrně sympatické obsazení v čele s Alanem Van Sprangem nebo pěknou Kathleen Munroe. Jedná se sice o lehce nadprůměrné dílo, ale jako fanda žánru tam tu čtyřku prostě dám. ()

sus

Prosim Romero, uz prestan tocit filmy o zombiech, posledni na co se dalo jeste koukat bylo Land of the dead, od ty doby mizerie. Survival of the dead je naprosto nelogicka slatanina predvidatelnych scen, kde je spousta chyb, jak logickych, tak vizualnich. Jen z lasky k filmum se zombie davam 40%. ()

spawnxp

Romero překvapil. Příjemně. Ukazuje se, že jeho životní téma je zřejmě nevyčerpatelný. Taky jsem se jednu chvíli pěkně leknul... Poctivej zombie horror. ()

bulawaio

3/10. Tak bohužel ani třetí novodobá Romerovka mě vůbec nebavila. Uznávám, že určitou kvalitou snímek disponuje, ale když ho musíte koukat na třikrát, tak prostě lepší hodnocení dát nemůžu. Příběh se táhne a vlastně základní myšlenka mi přišla dost hloupá. Jako rodinné drámo slabé, jako precizní zombikárna taktéž. Bohužel. Romerovi poděkujme za založení žánru, ale už by měl k řemeslu pustit nové mladé režiséry a nestrhávat na sebe pozornost těmito spíše podprůměrnými kousky. Škoda promarněného nápadu spojení westernu a zombie. ()

Ondrew

Toto zo seba "vypotil" majster Romero? Ehh... kto to neuvidi, o nic nepride. Prapodivna zombie beckovina, ktorej davam priemerne hodnotenie najma z nostalgie, takze ak si tento fakt odmyslite, bolo by to za 2 hviezdy. Skratka -- 50%. ()