Málo známy fakt o Drakulovi: nie je len princom temnoty; je tiež vlastníkom Hotela Transylvania, luxusného päťhviezdičkového miesta, kde sa môžu svetové monštrá - Frankenstein a jeho nevesta, múmie, vlkodlaci, zombie, gremlini a veľa ďalších - dostať ďaleko od všetkých a byť len "sami sebou" v bezpečnom prostredí bez ľudí. Ale pre Drakulu existuje ešte ďaleko dôležitejší dôvod, prečo držať obyčajných smrteľníkov ďalej od Hotela Transylvania: aby ochránil Mavis, svojou milovanú násťročnú dcéru. Ako väčšina teenagerov aj Mavis chce opustiť hniezdo a preskúmavať veľký svet za hranicami hotela - a to je myšlienka, ktorá Drakulu skutočne desí! (TV Markíza)

Nathaniel8

Film je pro děti. Syn byl nadšen a tak to má být. Místy velmi vtipné a naštěstí jsem ani neviděl momenty přímo trapné. A tančící drákula je nezapomenutelný. Také za mě 3*. Syn by dal 5*. Takže za 4 a s klidným svědomím. ()

Priest

Rád se podívám na animák a na Hotel obzvlášť. Najdou si tam své děti i dospělé publikum, což se mi na tomto žánru líbí asi nejvíc. Co si budem, Mavis je taky docela hezké stvoření. ()

NeOn1702

Vtipný animák s hodně jednoduchým dějem. Byla zde skvělá sestava šílených postav s výbornou animací a spoustou zábavných scén. Bohužel zápletka tohoto filmu byla naprosto prvoplánová a vcelku nezajímavá. Velké plus je ale pořádná porce nenáročného humoru. ()

Pythonator

Nevyužitý potenciál. Mohla to být pořádná prdel, ale je z toho jen průměrný animák. Přitom s Draculou a jeho nohsledy by se daly vymyslet věci... Tvůrci se zaměřili zbytečně moc na dětičky, na rozdíl třeba od zlatého dobrého Shreka. ()

Sashmen13

Tarkovskyho ruka se hodně pozná, poměrně originální pojetí na svět monster atd. Přiznám, se Tarkovskyho styl mám hodně rád a jediné co bych mu mě trochu zklamalo je asi konec Samuraje, ale hold neměli asi čas. Dobře se na to kouká a o to nejspíš hlavně jde. ()

Jurcekk

Jurcekk surfuješ tv kanálmi prídeš k tretiemu dielu pozeráš, bavíš sa. Na druhý deň stiahneš jednotku kontroluješ kvalitu Janči ti sadne na kolená pozerá nemôže sa odtrhnúť. Asi 40 min. Čo vidí, čo si o tomto myslí ??? Večer to dopozeráš... Nuž taký lepší priemer... ()

Bogrant

Parádne temný a zábavný animák, s kopou neuveriteľne smiešnych postáv a scénok. Odsype to fakt rýchlo a človek sa nemá čas prestať smiať a nudiť sa. S radosťou. ()

Svadbos

Tartakovsky, režisér televíznych animákov, nedokázal pridať čokoľvek, čo by bolo dôležité v príbehu o veľmi ochranárskom otcovi, ktorý je často zobrazený v prehnanom štýle. ()

malyLibor

Hezký animák, docela mne pobavil, jen prostě... tento styl humoru není úplně přesně můj šálek čaje. Není to sice na pět hvězd, ale určitě se na něj podívám příště zase a těším se na další díly. ()

NikiVai

Hotel pro příšerky, který vede Dracula, no psina to byla. Možná by mi vyhovoval maličko jiný styl té animace, ale i tak to bylo příjemně odpočinkový, vtipný a s nadhledem. A láska vyhrála, samozřejmě. Fakt fajn pohádka :) ()

dodanek

Další z řady animáků poslední doby, ve kterých tvůrci hodinu solidně využívají potenciál prostředí, aby pak celý film zabili nepříjemnou závěrečnou půlhodinou s morálním přesahem. ()

Necrid

Byl jsem na 2D a super. Byl tam vtip i napětí. Příběh byl zdánlivě jasný, ale stejně jsem v poslední době lepší animáky neviděl. Doporučuji nejen dětem. ()

Dr.Zed

Uplně bombový film!!! Humorny, člověka mile rozesměje, někteří si i vychechtaj plíce, krásně barevný, uplně podmanivě, hudba co to dokaže ozproudit a nejlepší na tom je, že všechno toto bylo dobře spojeno do celku, kterým je tento úžasný film. Jako šel jsem na něj z dojmem že je to dobrý animovaný film, ale překvapil mě jak úžasný je. Nebylo to neco tuctového, člověk poznal strašidla z jiné stranky, nez požírace mozku, vysávače krve a des nahánějící přišery. Myslim že tento snímek potěši každeho milovníka anime filmu a dětské diváky. Proto odemne dostává bombových 100% a to zaslouženě. (Kino, 3D, dabing) ()

monny9987

Áno, bavila som sa, najviac asi do prvej polky filmu...potom som už len pomaly čakala, kedy bude koniec. Hlášky fajn, tak isto Bingo bolo super a tehotná vlčica (stále som rozmýšľaľa, či z jej brucha náhodou nevyskočí Červená Čiapočka) s vlčiakom aj neviditeľný "ryšavý" so zombíkmi ma bavili, ale netopierie oči mi až príliš pripomínali Shreka a stačilo jedno "Zing" a čaro tohto animáku bolo preč. Inak 1 hviezda za animáciu, 2 za väčšinu podarených hlášok a 3 za vlka. ()

Norri

Čekal jsem hororovou pohádku a dostal jsem nudu. Takhle zklamaný jsem z kina neodcházel už hodně dlouho. V pulce filmu jsem přemýšlel, jestli by nebylo hloupé to tam zalomit. Ale syn se bavil dobře. ()

Evziiik

Podle recenzí jsem čekala víc, ale pro malé děti to byl určitě zážitek. Když jsme odcházeli ze sálu, děti byly nadšené a napodobovaly všechny ty zombíky a pamatovaly si snad všechny hlášky, a to je asi dobře. Tento animák zkrátka není pro každého, není nijak zvlášť vtipný, ani příběh není extra zajímavý a originální. Ale snažil se, to nelze popřít. A u těch nejmenších se to určitě povedlo. ()

Johnny Depp bude neviditelný

Johnny Depp bude neviditelný

11.02.2016

Universal to s filmovým vesmírem s klasickými monstry myslí vážně. Mumii už se upsal Tom Cruise, do Frankensteinovy nevěsty je lákána Angelina Jolie a Aaron Guzikowski (Zmizení) píše nového Vlkodlaka… (viac)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

14.01.2013

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Navzdory sténání o upadajícím zájmu diváků a poloprázdných kinosálech mají producenti v zámoří za sebou vynikající rok. V USA zaznamenali nárůst tržeb z kin o 5,6 % ve srovnání s rokem 2011, a to… (viac)

70. Zlaté glóby - nominace

70. Zlaté glóby - nominace

13.12.2012

Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu dnes oznámila nominace na prestižní Zlaté glóby. Nejvíce nominací (celkem 7) získalo Spielbergovo životopisné drama Lincoln, které je nasledované s pěti… (viac)