Málo známy fakt o Drakulovi: nie je len princom temnoty; je tiež vlastníkom Hotela Transylvania, luxusného päťhviezdičkového miesta, kde sa môžu svetové monštrá - Frankenstein a jeho nevesta, múmie, vlkodlaci, zombie, gremlini a veľa ďalších - dostať ďaleko od všetkých a byť len "sami sebou" v bezpečnom prostredí bez ľudí. Ale pre Drakulu existuje ešte ďaleko dôležitejší dôvod, prečo držať obyčajných smrteľníkov ďalej od Hotela Transylvania: aby ochránil Mavis, svojou milovanú násťročnú dcéru. Ako väčšina teenagerov aj Mavis chce opustiť hniezdo a preskúmavať veľký svet za hranicami hotela - a to je myšlienka, ktorá Drakulu skutočne desí! (TV Markíza)

Vindemiatrix

Dracula jako taliánský hoteliér? Proč ne, když se v jeho sídle sjíždějí hosté z nejtemnějších zákoutí záhrobního folkloru, brakových povídaček a fantaskních bestiářů, aby položili své sešívané údy, chřastící kosti, scvrknuté hlavy a řinčící okovy na oltář popkulturní zábavy. K smrti mě sice neuřechtali, ale řachtá jim to pěkně a vzdor celkem rutinnímu příběhu se postarali o nápaditou podívanou.70 %. ()

Kathleena

Pobavila jsem se, ale nějak to nestačí. Od Draculy jsem čekala víc, byl z něj nejdojemnější tatík na světě už od začátku moc žádná změna. Ale skvělý byli vlci a ta malá požíračka. Dobrý odreagování, ale že bych si to pustila znovu to asi ne. ()

ajne

Na tomhle animáku je na první pohled vidět, že si nejde hrát na nějaký Oscarový počin. Ale to vůbec není chyba. Animace je velice příjemná, označil bych ji až jako Scooby-Dooovskou :-) Dobře se na to kouká, dostaneme nálož úsměvných gagů, příběh nepřekvapí, ale ani nebude nudit. Prostě velice slušná podívaná. ()

KacuDLe

Zrovna tento animák mě po dlouhé době opravdu pobavil. Asi nejvíc jsem se stotožnila s upírkou Mavis, která aniž by chtěla, tak vyznává stejný životní styl jako já (včetně oblékání). Úplně jsem se s ní stotožnila nehledě na to, že jde o pohádku. Příběh jako takový je velice jednoduchý a hned na začátku vlastně pochopíte, oč jde. Milovaný upíří tatínek je sám se svou dceruškou Mavis na hradě Transylvánie, který využívají ostatní strašidla, která žijí v iluzích, že by jim lidé mohli ublížit. Proto jezdí do hotelu Transylvánie, který vede již zmíněný upíří tatínek Drákula. Vše jde hladce až do doby, než Mavis nabude svých 118-tých narozenin. Na hrad totiž zabloudí člověk! Celý film má jeden obrovský bonus a to vtipné momenty, které jsou zcela vybočující od ostatních animáků, a které jsem si i já osobně musela přetáčet zpátky. Vím, že tento animák už byl v kinech někdy od začátku října, ale můj čas mi to dovolil až teď a nelituji toho :) DOPORUČUJI ! ()

rtruth

Nevím co se vám na tom nelíbí je to hezká odreagovačka s plno super částma hlavne ten telefon a moucha cvičitel :D jo je to sice jen tradiční přiběh se sladkým koncem ale je to pěkný mě se to líbilo a jěště představa dnešních upíru jak vypadaj viz. scena z letadla je smutně pravdiva ()

Baracudas

S animáky je roztrhnutý pytel a těžko se už překonává laťka těch nejlepších. Hotel Transylvánie v každém případě nepatří k těm nejhorším. Byla bych ochotna si ho v budoucnu pustit znovu. Zlé bylo to, že ani jeden z hlavnch hrdinů mi nebyl vyloženě sympatický. Hlavní hrdina mi chvílema lezl až na nervy a Drákulova dcerka nebyla moc výrazná, jak by se na Drákulovu dcerku slušelo. Hlavní zábavu dělaly především vedlejší postavy. ()

Polda99

Zajímavý námět, ale jak už tady bylo zmíněno jinými, tak trochu nevyužitý. Děti se nepochybně budou bavit, bohužel pro dospělé je tam těch vtipů pomálu a příběh samotný je tak hloupý a naivní, že dospělého prostě zabavit nemůže. Přesto je Hotel Transylvánie alespoň zkouknutelný animák, u kterého vydržíte sedět dokonce (a to je v poslední době u animáků celkem úspěch...). ()

adam99

Konečně po roce nevydařených animáků (Lorax,Norman a duchové) přichází film který mě ohromil. Dobrý příběh o upírech v animované podobě jsem ještě neviděl. Skvěle jsem se bavil a filmu dávám 75%. ()

yuuko

Po pozretí sme pol dňa robili: bla bla bla. Dávno som sa na rozprávke tak nepobavila. Jednoduchá, čo je hlavne vhodné pre deti, vtipná a podľa mňa i originálna. Ďakujem. ()

eddy666

Veľmi vtipný animovaný film na ktorom sa večer s rodinou zasmejete. Ja som sa na zaujímavých fóroch veľmi pobavil :D To nie upíri, ale ľudia sú monštrá. ()

marcelita

Překrásný animák!!! Občas jsem si říkala jestli to nebude pro děti až moc strašidelné,ale to je jedno mě to nadchlo.Je to tak strašně miléé,že to stojí za podívání a néé jedno :-) ()

katerina99

Bohužel, film pro mě byl zklamáním. Ano, některé scény opravdu stály za to, ale stejně. Animáky tohoto typu "fakt žeru" a na Hotel Transilvania jsem se moc těšila, ale bohužel jsem ho přecenila. Mladšímu bratrovi se opravdu líbil, takže na to už nejspíš prostě jen nemám věk:) ()

pajjaH

Ale jo líbilo se.. Ty zombíci jsou úplně nejhustší, velká škoda, že dostali jen tak málo prostoru. Ty jejich nepřítomný výrazy jsou boží..:oD ()

PinkieCat

Pokud máte hraběte Draculu zafixovaného jako krvežíznivého upíra či všemi nenáviděného a obávaného "nemrtvého", tak tady je všechno úplně jinak... Dracula je především starostlivý otec, který s láskou pečuje o svoji dceru Mavis. Také se snaží poskytnout bezpečné útočiště všem strašidelným bytůstkám, aby mohli vždycky jednou za čas pohodově zarelaxovat v jeho hotelu Transylvania, kde jim nehrozí žádné nebezpečí v podbě lidí, které Dracula nesnáší, protože kdysi zavinili smrt jeho velké lásky - matky Mavis. Mavis právě prochází složitým teenagerským obdobím, takže to s ní nemá lehké. Horší věc však taťku Draculu nemůže potkat - Mavis se zamiluje do člověka, který se náhodou objeví v jeho oáze klidu a pohody pro strašidla! A potom se to všechno pořádně rozjede... Hotel Transylvania mě příjemně překvapil. Velice nápadité, povedené scénky, vtipné hlášky, originálně pojatý příběh, pěkné, veselé písničky...moc jsem se bavila. Skvělá byla malá vlkodlačata a jejich rodiče, ti byli prostě úžasní. A gremlins mamča, která sežrala, na co přišla mě se svým "Já to nebyla!" úplně rozchechtala :D Není to jeden z těch bezduchých animáků bez vtipu a smyslu. Bavit se budou jak děti, tak dospělí, s úsměvem doporučuji! :-)) ()

Johnny Depp bude neviditelný

Johnny Depp bude neviditelný

11.02.2016

Universal to s filmovým vesmírem s klasickými monstry myslí vážně. Mumii už se upsal Tom Cruise, do Frankensteinovy nevěsty je lákána Angelina Jolie a Aaron Guzikowski (Zmizení) píše nového Vlkodlaka… (viac)

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

Zlatý glóbus 2013 - výsledky

14.01.2013

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

Hollywood z nás loni vytřískal víc peněz

03.01.2013

Navzdory sténání o upadajícím zájmu diváků a poloprázdných kinosálech mají producenti v zámoří za sebou vynikající rok. V USA zaznamenali nárůst tržeb z kin o 5,6 % ve srovnání s rokem 2011, a to… (viac)

70. Zlaté glóby - nominace

70. Zlaté glóby - nominace

13.12.2012

Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu dnes oznámila nominace na prestižní Zlaté glóby. Nejvíce nominací (celkem 7) získalo Spielbergovo životopisné drama Lincoln, které je nasledované s pěti… (viac)