Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore a Jennifer Connelly v romantické komedii o moderních vztazích a především nesnázích plynoucích z nedorozumění s opačným pohlavím… Ženy a muži. Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a třebaže jsou jako oheň a voda, musejí a hlavně chtějí spolu žít. Jen to občas nejde tak lehce, jak by si obě zúčastněné strany představovaly. A ani hlavní hrdinky a hrdiny superhvězdně obsazené adaptace stejnojmenného bestselleru Grega Behrendta a Liz Tuccillové rozhodně nečeká lehký boj. Skupina mladých lidí z Baltimoru totiž momentálně prochází velkou krizí vztahového života a hledáním velké osudové lásky. Místo ní ale přicházejí stále komičtější a úsměvnější situace, které dokáže napsat jen sám život. Ono i takové rande se totiž během několika málo minut může stát absolutním peklem a stačí k tomu opravdu málo. Ostatně všichni to známe... (oficiálny text distribútora)

Deimos

TV/// Obsazení 10/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Prostředí 4/10/// +Ginnifer Goodwin a Justin Long, potěší i Drew Barrymore a samozřejmě celkové hvězdné obsazení, postavy mají dostatek prostoru a díky dlouhé stopáži je čas odvyprávět i jejich příběh -místy nemastné, neslané, často babsky ukecané, některé postavy mě nevzali, prostředí bytů, barů a kanceláří nijak neohromí, hudba je spíš upozadněná/// Čekal jsem o dost víc a tak trochu jsem to přetrpěl. Poslední třetina byla nejlepší, protože postavy už jste měli přečtené a byli jste zvědaví na to, jak to s nimi dopadne. Nejkouzelnější dvojicí je Ginnifer a Justin, pro někoho možná i dějová linka se Scarlett a Bradleyem. Jinak to ale moc pohromadě nedrží a některé postavy jsou spíš nezajímavé (Jennifer Connelly, Jennifer Aniston). Tak už to ale bývá. Pro holky to asi bude zajímavější film než pro většinu mužské populace. Pár moudrých rad se tu možná najde, jestli je ale budu aplikovat to si nemyslím./// Celkem 55%/// ()

ChewieDC

Je to lepší než Sex ve městě, ale jen o chlup. Téměř nesnesitelné vztahové tlachání, které zachraňují pouze dobré herecké výkony, z nichž je třeba vyzdvihnout zejména Jennifer Connelly (ostatně i její postava je v té směsi tupé plochosti ostatních nejzajímavější). ()

Vančura

Dementní sračka od béčkovýho režiséra, kterej nikdy nenatočil jedinej dobrej film. Ztráta času ho jak sledovat, tak i nějak víc zde komentovat. ()

IQ Tiqe

Tohle musela napsat ženská - tolik párů a tolik o vztazích (prakticky jen o vztazích). Uvidíte dost hvězd pohromadě, nikdo nevyčnívá, všichni mají zhruba stený prostor. Ale jinak je to odnikud nikam a že bych se nějak moc bavil, se říct taky nedá. Pozitivní vzpomínka pro mě patrně zlstane Drew - před tímto filmem jsem ji nijak zvlášť nemusel, ale ukázala, že umí. ()

Webb

Tak u této romantické komedie jsem se hrozně nudil. Rozebírání vztahů po celé dvouhodinové délce s nezajímavými momenty není nic pro mě. Herecké obsazení je ale zajímavé. 25% ()

Sobis87

Dostal jsem víc, než jsem čekal. Víc, než sliboval plakát jak z červené knihovny, víc, než sliboval průměrný trailer. Je to romantický propletenec několika lidských osudů, stejně jako dnes již klasická Láska nebeská, tentokrát se hraje ale na trošku vážnější notu a myslím si, že to není vůbec na škodu. Scénář je totiž v některých momentech až nečekaně chytrý a občas se v něm nechází nějaké to moudro nebo životní pravda. O to větší škoda, že jako celek je scénář kvalitativně velmi nevyvážený. Chytré scény a originální nápady se střídají s těmi pitomými a klišovitými jako na horské dráze, což tento jinak kvalitní film docela sráží. Díky bohu za neskutečně našlapané obsazení. Když se díváte na film, ve kterém spolu hrají Scarlett Johansson, Ben Affleck (už mu sakra odpusťte ty vylomeniny, které dělal pro J´Lo, ten chlap hrát umí), Jennifer Aniston, Jennifer Connelly, Drew Barrymore, Luis Guzmán, Justin Long (jehož hvězda pomalu ale jistě stoupá) a herecký veterán Kris Kristofferson, těžko vás od obrazovky vyžene kdejaký scenáristický laps, kterých tu sice není nejméně, ale věřte, že jsem čekal něco výrazně horšího. Takto se opravdu dá hovořit o příjemném překvapení. Sympatický malý film s velkými jmény, který by si přál být o něco chytřejší, než na kolik má. 70% ()

Sonnery

Tak trochu jsem měl dojem, že autor byl / a vlastně hodně nasraná scénáristka. Ovšem po 60 minutách se můj dojem pretransformoval na hodně nasraného scénaristu. A když začaly vykukovat ze spoda titulky a skoro všechno po hollywoodsku skončilo HAPPY dovedlo to naopak mě k pocitu nasrání ()

Jordan

hviezdne obsadenie, ktoré je najväčším lákadlom tejto romantickej komédie, je asi aj jej najväčším kladom - pretože sú to okrem pekných tvárí aj celkom zdatní herci s charizmou, takže pozerať sa na nich nie je prúser . . . ale nakoľko vody romantických komédií sú plné iných žralokov a veľkých rýb, toto dielko veľkú dieru neurobí, je totiž tak priemerné, ako len americká romantická komédia môže byť a ani desať hviezd v caste jej plytkosť a obyčajnosť nezamaskuje, keby tých pár postrehov o naivite žien a ignoranstve chlapov bolo viac, celé to malo väčší nadhľad či ostrejší tón a autor sa viac sústredil na réžiu a nápaditosť než na obsadzovanie zvučných mien, možno by to obstálo aspoň ako solídny priemer v tomto dravom a veľmi pestrom žánri, takto ale je to (prekvapivo nadhodnocovaný) podpriemer; (a na záver malé rozčarovanie - zo všetkých prítomných dám bola paradoxne scarlett najmenej "hot", vivat jennifer connelly!!!) ()

Tsuki

Film, na kterém oceňuju hlavně to, že téměř přesně vyjadřuje, jak to mezi muži a ženami ve skutečnosti je. Pomocí příběhů několika páru a lidí sledujeme různé případy lásky, sympatií a nesympatií. Chování postavy Gigi (Ginnifer Goodwin) mi přišlo trochu přehnané, ale to mělo samozřejmě přispět ke komediálnímu prvku filmu. Jinak to vidím na "hezký" a taky "poučný" film, navíc s několika dobrými herci (Jennifer Aniston se mi v této roli hodně líbila). ~(4,0)~ ()

HoneyBunny

"So trust me when I say if a guy is treating you like he doesn't give a shit, he genuinely doesn't give a shit. No exceptions." Aneb, dámy, přestaňme si namlouvat, že když se chlap chová jako kretén, je to proto, že nás má rád. Oceňuju, že tenhle film přichází s trochu jiným, ironičtějším a realističtějším pohledem na věc. A přece jako romantická komedie funguje, i když chvílemi dost nahořká. Líbilo se mi, že každý si tu najde svoje - máme tu manželskou krizi, přechozený vztah, loosery hledající partnera pomocí nejrůznějších technologií... A kdo má rád tu pravou romanťárnu, nechť se zaměří na příběh Gigi a Alexe (oba moc roztomilý). Právě u nich zazní moudra typu "když ti ten chlap nezavolal do jednoho týdne, tak ho přestaň omlouvat a smiř se s tím, že jsi mu prostě u (...)". Ale nebojte se, scénáristé nám dávají jistou naději - vždycky můžeme být ta výjimka z pravidla. ;-) ()

Anderton

Chcelo by sa povedať, že Až tak moc som ten film nežral, ale klamal by som. Nie je to síce typický americký nezávislák, ale skôr typický americký komerčák, alebo možno niečo medzi tým. Príjemná oddychovka na večer vo dvoch s niektorými pravdivými postrehmi o vzťahoch. Poteší hviezdne obsadenie, ktoré sa zdá byť nekonečné a nechápem, ako sa poducentom podarilo toľko stars zlákať do jedného filmu. ()

boshke

Sledovalo se to příjemně, nic v zásadě zážitek z projekce nerušilo (snad krom neurotické Goodwin), ale výše se snad ani jít nedá, protože na víc film prostě nemá. Ano, byly to příjemně strávené dvě hodinky, ale ve finále to bylo jen takové fádní "muži a ženy si ne vždy rozumějí", což mnoho není... 60% ()

teutates

Množstvo zvučných mien, Justin Long je borec no a veľký "našľap" ako sa nestať klasickým "romantickým" snímkom, avšak nestalo sa tak. Všetko je milé, miestami reálne... určite to nie je úplne tzv. "klasika" - zaujímavé. Rozhodne stojí aspoň za jeden "kuk". Ale ako K. Kwapis zohnal toľko hviezd vážne nechápem. 6-7/10 ()

Ant

Typická romantická komedie podaná v trochu jiném formátu. Nejzajímavější byl příběh Gigi a jejího přítele na telefonu, zbytek byl tak nějak ohraný. Každopádně je to příjemný film, který stojí za podívání. ()

predators

Ano...jo...i díky tomu sladkému závěru se mi to líbilo. Zajímavé téma milostných vztahů, lásky a přátelství. A myslím, že si každý vybere to své... :-) 78% ()

Eawy

Naozaj pekný romantický film. Knižku som ešte nečítala ale chytám sa na to. Niektoré scény boli príliš dlhé a osobne sa mi najviac páčila Gigi a Alex. Pekný soundtrack, zábavné vložky do deja v podobe krátkych videí a názvy kapitol vo filme, sú veľmi osviežujúce.80% Po tom ako som sa dostala ku knihe, musím svoje hodnotenie silno prehodnotiť. Myslela som si, že kniha obsahuje normálne postavy, ale neobsahuje, takže práca scenáristov je dokonalá. Nezostáva mi nič iné iba upraviť na 100% ()