Teória veľkého tresku

• Česko Teorie velkého třesku (viac)
USA, (2007–2019), 95 h 19 min (Minutáž: 18–25 min)

Tvorcovia:

Chuck Lorre, Bill Prady

Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco, Simon Helberg, Kunal Nayyar, Melissa Rauch, Mayim Bialik, Kevin Sussman, Carol Ann Susi, John Ross Bowie, Aarti Mann (viac)

Dva fyzici Leonard a Sheldon rozumí úplně všemu, od nepřekonatelné gravitace černých děr po spletitou strukturu atomů. Jenže když vezmete ty atomy a zformujete z nich ženu, jsou oba vědátoři v koncích. Když se do sousedního bytu přistěhuje Penny, žena se všemi atomy na těch pravých místech, začne se soukromý vesmír pánů Leonarda a Sheldona rozpínat do netušených rozměrů. (oficiálny text distribútora)

Seti

Hodně slušná pecka. Moje náklonnost je asi způsobena i tím, že kromě fyziky mám s partičkou asociálů dost věcí společných :-) Někde v průběhu 3. série bylo sice takové hlušší místo, kde jsem si říkal, že tomu začíná docházet dech a přemýšlel o čtyřech hvězdách, ale 4. série to zase narovnala. S mírně klesající tendencí je však třeba počítat a 1. sérii se ty další už prostě nevyrovnají. Ta je naprosto skvělá především tím, že téměř všechny humorné situace vyplývají z přirozenosti hlavních postav, jejich práce a nerdovských zálib. Postupem času jim tvůrci musejí pomáhat a přidávat další postavy, prvoplánové situace a fórky, čímž jejich nerdovský vesmír prochází určitou proměnou a v častější konfrontaci s normálním světem se sám stává "normálnější" (procesem vývoje asi nejvíc "trpí" postava Sheldona, z kterého je v některých pozdějších dílech jen prvoplánový klaun). Kvalitativní pokles je však v rámci seriálů skutečně minimální, a The Big Bang Theory je pořád skvělá zábava. ()

velkyvezir

Sheldone. Ťuk ťuk ťuk. Sheldone. Ťuk ťuk ťuk. Sheldone. Ťuk ťuk ťuk. ---Edit: po čtvrté sezóně to začalo tak upadat, že jsem to přestal sledovat--- ()

Madluska

Sheldona prostě musíte milovat, i když v reálu byste ho po prvních dvou minutách (nebo i dřív?) toužili zabít. Vlastně celá tahle superinteligentní banda mě baví, i když vůbec netuším, o čem to při čmárání na tabuli melou. (Proč si to nepřiznat, že?) Může za to snad jejich specifický vkus (aspoň co se oblečení týče), naprostá izolovanost od světa běžných smrtelníků, záliba v indickém jídle nebo třeba Sheldonova pravidla? Těžko říct, ale ve výsledku na tom pravém důvodu stejně houby záleží... :-) ()

luksatka

Konečně nějaká pořádná intošská americká komedie. Nejlepší je Radjesh.......nemůže když má mluvit se ženou a pak ještě když je namol :D ()

Nassau

1. série 9/10, 2. série 9/10, 3. série 8/10, 4. série 8/10, 5. série 8/10, 6. série 8/10, 7. série 7/10, 8. série 7/10, 9. série 6/10, 10. série 6/10, 11. série 6/10, 12. série 6/10. ()

Mistickzz

1.Séria: 95%, 2.Séria: 95%, 3.Séria: 95%, 4.Séria: 90%, 5.Séria: 90%, 6.Séria: 89%,7.Séria:85%, 8. Séria: 85%, 9. Séria: 85%, 10. Séria: 80%, 11. Séria: 83%, 12. Séria: 90%, K Big Bang Theory som sa dostal len prednedávnom, keď som sa doma liečil a mal som chuť na nejaký dobrý komedialny seriál a príjemne ma prekvapil. Videl som tri série a niekedy som až plakal od smiechu. Jim Parsons je v roli Sheldona Coopera neskutočný. ()

Billie777

Některé díly mě baví víc, některé míň ale celkově to je výborný seriál, určitě jeden z úplně nejlepších současnosti. Sheldon (skvěle zahraný Jimem Parsonsem, který za něj právem dostal Zlatý Glób) je sice někdy na facku ale jinak patří mezi mé oblíbené postavy, hned vedle sympaťandy Penny. :) Leonard je v pohodě, Raj je roztomilý a Howard mě sice někdy pěkně štve ale zase zaručeně pobaví. :) První série byla skvělá, druhá a třetí už znatelně slabší. Jednou super díl, jindy hodně slabý. Čtvrtá série je pro mě nejlepší, celá mě neuvěřitelně bavila. Pátá série mě ale baví o poznání míň než předchozí, uvidíme, jak se vyvine. ()

Wicky

Taky je to můj jeden z nejoblíbenějších seriálů..Tahle chytrá parta s hloupou holkou mě prostě pokaždé rozesěje.. ()

Ragdoll

Dlouho jsem si od Big Bang Theory držel řádný odstup, nikdy se nenechal zlákat svými přáteli a jejich doporučeními ani náhodně viděnými částmi různých epizod a vůbec nevím proč. Jsem za to však velmi rád, protože to čekání na další série bych nevydržel ani náhodou. Ke konci první je seriál samozřejmě na stoprocentní úrovni a dobrá věc je, že i před shlédnutím těch ostatních mohu očekávat stále neobyčejně kvalitní zábavu. Je pozoruhodné, po kolika dílech mají tvůrci stále co nabídnout, herci se neopakují ani nepřehrávají, jako např. v Himym, kde byli vtipní, poté jemně otravní, ale to ani nevadilo a nyní jsou tak neuvěřitelně trapní, že pořad míním dokoukat jen z bývalé úcty. Tady jsou všichni představitelé perfektní, u mě však naprosto bezkonkurenčně vítězí Howard, jistě sami víte proč :-). Další realistický kandidát do mé vyvolené desítky je na světě a rozhodování, kdo půjde ven, bude sakra obtížné. Proč je tam tak zatraceně málo míst?! 100%. ()

adam9

"I´m not insane, my mother had me tested," tak kvůli této hlášce jsem si dokonce i koupil triko! Sheldon Cooper mě nepřestává udivovat ani po 4. sérii. Jeho chování a hlášky dostanou každého. Nechápu lidi, co tento seriál nemají rádi, vždyť to ani snad nejde! Krom dr. Coopera tu totiž vystupuje také nádherná Penny, zvrhlý Žid jménem Howard či Ind s neschopností mluvit se ženami bez špetky alkoholu v sobě. Prostě skvěle namíchaný koktejl postav - 4 nerdi + jedna "normální" krásná holka, což zaručuje velice zábavnou podívanou. První dvě série naprosto fenomenální, a když už to vypadalo, že to nemá co nového nabídnout, přijdou režiséři s 5. sérii, jež mě opět vrátila do doby, kdy jsem tento seriál zbožňoval. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Sheldon, Penny, Howard. ()

Chegi

Těžko co dodat, ano v páté sérii je vidět mírný propad, ale stále je to seriál, který mě pobaví a na který se vždy rád podívám. Jen proboha ne v dabingu, něco tak otřesného jsem už dlouho neslyšel. Naposledy co Jirka Krampol daboval Louis de Funese. ()

see_sawandrew

WHO'S ON THE PHONE?! - It´s Leonard! - WHY IS HE CALLING?! - Sheldon´s sick! - WERE YOU PLAYING WITH HIM?! - For God´s sake, ma! I´m 26 years old!! - EXCUSE ME, MR. GROWN-UP! WHAT DO YOU WANT FOR BREAKFAST?! - Chocolate milk and eggos, please... 80% ()

wooozie

U The Big Bang Theory se prostě nemůže moje hodnocení dostat na plný počet. Jasně, je to vtipné, Sheldon je jedna z nejlepších seriálových postav vůbec, jenže celý tenhle seriál má velmi mnoho ale. Především to, že u naprosté většiny dílů je mi celkem jasné, jak ten díl dopadne, pointy vtipů jsou zřejmé na kilometr daleko a nazvat tento seriál geniálním? V žádném případě. BBT pouze dává pocit divákovi, že je vlastně on ten chytrý, protože právě on chápe ty strašně chytré vtipy a tím pádem dělá ze sledujícího velmi inteligentní bytost, která sežrala všechnu moudrost světa a nechápe, proč jsou všichni ostatní tak hloupí. Tímhle mně seriál strašně štve, a i když je celkem vtipný, plné hodnocení nedávám ani náhodou. S01: 8/10. S02: 8/10. S03: 8/10. S04: 8/10. S05: 5/10. S06: 7/10. S07: 6/10. S08: 6/10. S09: 6/10. S10: 6/10. S11: 6/10. S12: 7/10. ()

Kuny27

fyzikální humor, kterému nerozumím, možná proto je to tak vtipné. Jako na výkony Sheldona opravdu jen tak nikdo nemá. Zde nacházíme jednu hlášku za druhou oproti jiným sitcomům. Simon Helberg, který dostává v páté a šesté sérii více prostoru se ukazuje jako opravdu velmi kvalitní herec. Paráda! ()

HBO Max se mění

02.01.2019

Teorie velkého třesku končí

Teorie velkého třesku končí

23.08.2018

Přestože stanice CBS nedávno naznačovala, že jedná o dalších sériích populárního sitcomu Teorie velkého třesku, nyní se situace změnila. Seriál totiž skončí po aktuální dvanácté sérii. Oznámil to… (viac)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů