Nejpopulárnější televizní seriál o čtyřech talentovaných, ale přitom sociálně nemožných géniích nabízí naprosto univerzální zábavu, ať už se odehrává na Zemi nebo nad ní. Vtipné objevy se jen množí: Leonard zjistí, že vztahu (s Penny) škodí žárlivost a že ke svádění (Penny) je ideální věda. Howard přijde na to, že pozemskému chaosu, který vládne mezi jeho manželkou Bernadette a příliš starostlivou matkou, neunikne ani pobytem na mezinárodní vesmírné stanici. Raj narazí na zvláštní dívku, se kterou by si mohl rozumět - ale nejdřív jí musí zabránit v útěku ze schůzky. A pár věcí objeví i Sheldon: a) co neříkat, když si vás zavolá univerzitní personální ředitelka, b) co se stane s dětskými televizními hrdiny a c) že lámat ledy ve vztahu s Amy pomůže třeba Dračí doupě. (Magic Box)

Mistr119

Všeho všudy si série asi opět zaslouží plný počet. :) Měla sice nudnější díly, které byly "jen" vtipné, ale spoustu zajímavých dílů. :) Poznáváme novou asistentku Sheldona, která rozvíří vody, Raj poznává ke konci Lucy, se kterou sdílí některé komplexy a celkově jdeme trošku hlouběji do psychologie postav. :) ()

peetrejr

Okej, šiesta séria bola a aj nebola prekvapením. Našli sa tu vtipné časti a nevtipné časti. Myslím že prevahu nemali ani vtipné ani nevtipné ale je to niekde v strede. Seriál si už drží líniu z piatej série takže sa jej veľmi podobá. Áno Ráž si našiel dievča ale nie je to podstatná dejová zápletka. Vlastne ani neviem čo podotknúť. Predsa páčila sa mi šiesta séria, tak dúfam že línia v siedmej ostane neporušená a seriál ma bude baviť tak, ako ma bavil doteraz. ()

Luicy

Předchozí série byly opravdu super, ale už ke konci páté série jsem začala pociťovat, že to trochu pokulhává. Partička nerdů je sice sympatická a jejich styl humoru mě moc baví, ale jak se do toho začínají motat vztahy, přestává mě to bavit. Penny a Leonard, kterým jsem od začátku fandila, mi teď přijdou naprosto otravní, snad se to do budoucna zlepší... ()

KM Phoenix

Tahle série se u mne dostala na čtyři hvězdy už jen o fous. Přestože stále obsahuje některé výborné momenty, tak stále přibývá situací, které jsou recyklované už poněkolikáté, které morfují postavy (např. Sheldona, ale nejen jeho) takovým způsobem až to působí násilně nepřirozeně či si to protiřečí s jejich předchozími postoji. Rozhodně přibylo situací, kdy vše působilo křečovitě a nevtipně. ()

Necrotongue

Šestá sezóna byla pro mě záležitostí čtyřhvězdičkovou hlavně proto, že tvůrci příliš často vytvářeli takové ty "Awww..." momenty na úkor humoru, a to mě příliš nebralo, protože od tohoto seriálu očekávám něco úplně jiného. Pak mě dost mátlo a štvalo, jak tvůrci od základu měnili chování některých postav, takže se Sheldon staral o nemocnou (a nakažlivou!) Amy a Raj mluvil s ženami i bez intoxikace alkoholem, aniž by k tomu proběhl nějaký vývoj v příběhu. No, ke spokojenosti jsem měl tentokrát daleko, takže se obávám, co mi přinese sedmá série. / Poučení: I když s něčím nejsi spokojen, vydrž a doufej. ()