Teória veľkého tresku - Série 11

(séria)
USA, (2017–2018), 8 h 11 min (Minutáž: 19–22 min)

Bude se Sheldon ženit a Amy vdávat? To se uvidí! A hned na začátku jedenácté řady Teorie velkého třesku. Fenomenální komediální seriál o geniálních fyzicích, kteří jsou v každodenním společenském dění totálně ztracení, servíruje další porci zábavy. Čeká nás pohled na to, jak se z Penny a Leonardovy matky stanou nejlepší kamarádky. Jak se Sheldon zúčastní konkurzu na Profesora Protona. Jak budou Leonard a Howard oklamáni. Jak si Amy užije zvláštní narozeninovou oslavu, a ještě mnohem víc! Jak to tentokrát dopadne? (TV Prima)

Cheeter

Jedenáctá série bohužel celkově přinesla zhoršení a podle mě docela výrazné. Našly bychom díly, kde dříve kvalitní seriál je téměř bez nápadu. Na druhé straně je několik světlých míst, které baví. Celkově bohužel jde kvalita dolů. Doufám, že další série, která nejspíš bude, přinese restart seriálu, který by neuškodil. ()

Alementina

Stravila jsem nad touto serii poslednich 14 dni a byl to prijemny flashback. Nekolik epizod je vyloženě slabych, ale vyvazi to silne momenty a kdyz jsem dnes rano koukala na svatbu Sheldona a Amy a na jejich svatebni slib i ja jsem mela v ococh slty... Ale asi to bude tim,  ze mam pred kramama a je ze me emoční sekaná. ()

Necrotongue

Průměrná známka po čtyřiadvaceti epizodách vynesla jedenácté sezóně stejné výsledné hodnocení jako předchozí řadě, přesto si myslím, že byla tato série přece jen o chlup lepší. Finále mi dokonce opět dalo naději, že by si tvůrci mohli uvědomit , kde dělali tak dlouho chybu. Na druhou stranu je faktem, že mám z dvanácté sezóny celkem velké obavy, když si představím, že se tvůrci rozhodnou pro šťastný konec i u zbytku osazenstva. / Poučení: Nikdy není tak zle, aby nemohlo být hůř. To je jedna z mála věcí, které mě děsí. 2*+ ()

NinadeL

11. série? Well, sice už jsme v té fázi, ve které jsou samé svatby, těhotenství, kojení... zkrátka tam, kam původní nápad dospět neměl. Ale zároveň toho Kroku za krokem začalo být příliš, takže se nějakým zázrakem podařilo vrátit Willa Wheatona, profesora Protona, přišel Bill Gates a Penny a Sheldon se začali zase potkávat v prádelně. Jaj. A pak už mi vytřel zrak Peter MacNicol a cameo Neila Gaimana bylo dokonce vtipné. Šok. A dokonce se mluvilo o omnibusu DC Rebirthu. Nemám slov. A co teprve finále? S Kathy Bates a Markem Hamillem? OMG. ()

peetrejr

Skončila nám jedenásta séria. S ňou skončili tie nudnejšie časti seriálu, pretože táto séria bola nimi preplnená. Rozumiem, že nápady dochádzajú ale nemyslel som si že v tak úžasnom seriáli dôjde k bodu mrazu humoru. Som zvedavý čo nám prinesie posledná séria, dúfam že niečo čo ma prinúti pridať si Teóriu veľkého tresku do obľúbených. ()

• Ve stejný den, kdy byla odvysílána tato epizoda, se začal vysílat také spin-off Teorie velkého třesku s názvem Malý Sheldon (od r. 2017). Seriál sleduje postavu mladého Sheldona (tentokrát v podání Iaina Armitage) od věku devíti let, když ještě žil se svojí rodinou ve Východním Texasu. (itsp4trik)
  • Epizoda byla premiérově vysílána v den narozenin Kaley Cuoco, která hraje Penny. (G....)