Věda o zábavě se vrací! Fyzikové Leonard a Sheldon a jejich potrhlí kamarádi si v práci podrobují vesmír. Doma si ale skutečný život – od řízení auta po randění – podrobuje je. V téhle sezóně si Leonard najde dívku. Sheldon zrovna tak (Sheldon?!). Howard skončí s Mars Roverem v příkopu. Raj se dvoří terminátorovi. Půvabná sousedka Penny podlehne kouzlu Věku Conana. A super chytrá, přespříliš sebejistá Leslie Winkler redukuje muže na pouhé bezpáteřné medúzy. Dvaadvacet zábavných epizod tvůrců seriálu Chucka Lorreho (Dva a půl chlapa) a Billa Prady (Gilmorova děvčata) a talentovaných herců s astronomickým komediálním IQ dokazuje, proč je Teorie velkého třesku takový hit. (Magic Box)

Mistr119

Ale jo. I téhle sérii dám plný počet. :) Některé díly jsou sice jenom takové mdlé a o zoufalosti mladých vědců, ale spousta dílů je taky dobře zapamatovatelných a velmi vtipných. :) Penny a Leonard jsou v téhle epizodě "jen přátelé", ale ke konci série a vlastně v celém průběhu cítíme jakési pnutí.. :) ()

Necrotongue

Druhá sezóna seriálu mi nepřinesla jediné zklamání, jednotlivé postavy dostaly hloubku a nebylo epizody, u které bych se nebavil. Nepříjemně mě překvapilo pouze okamžité zmizení Dr. Stephanie, aniž by se o ní později někdo zmínil, ale rychle jsem tvůrcům odpustil a za odměnu mě seznámili s Leonardovou matkou. Jinak jsem byl po všech stránkách spokojen, po celou dobu jsem se skvěle bavil a nuda nepřichází v úvahu. ()

peetrejr

Je to za mnou. Musím teda povedať že nenudil som sa. Len nesmial som sa ako pri prvej sérii. Áno jasné boli tu časti ako Stretnutie s Terminátorom ale ako celok to vidím na 3*. To čo bolo vtipné v prvej tak v druhej moc nen. Znamená to že vtip dostal poloúsme. A Sheldon už začal používať legendárnu hlášku BaZiNgA. Neviem či som "nadržaný" na tretiu sériu. Ale pozriem si to.:) ()

HaDan

No tak tady klobouk dolů! Snad nejpovedenější série! Leonardova matka je prostě skvělá a tomuto seriálu dává hodně! Skvělý hlášky trošičku je tu i vidět vývoj postav hlavně u Penny, Leonarda a také Sheldona. U žadný epizody jsem se nenudil vůbec jsem nebyl zklamán.. I když tohle hodnocení jen tak nedávám ale tohle si prostě zaslouží krásných 99%!! ()

Likan7

Brilantní a geniální. Nevím sice jak dlouho si Teorie udrží tuhle úroveň, ale druhá série je parádní sitcom. Najednou mě nebaví jen Sheldon, ale všech 5 hlavních postav je skvělých a dávají vzpomenout na geniální HIMYM. Ubylo teorií a seriál se více zaměřil na postavy a klasický sitcomový humor, který Teorii sluší. Skvělá série, doufám v další podobné! ()

• Z tašky, kterou drží Penny (Kaley Cuoco) během otevírání dveří, mizí nákup. (Duoscop)
  • Leonard (Johnny Galecki) řekne Sheldonovi (Jim Parsons): „Jdeme navštívit Kootrapaliho, ne zabít Batmana.“ Reaguje tím na Sheldonův křečovitý úsměv připomínající komiksového záporáka Jokera, Batmanova úhlavního nepřítele. (G....)
  • Okrem iných schopností má Sheldon (Jim Parsons) aj tzv. absolútny sluch. V tejto časti vraví, že počuje dvojčiarkové C a skutočne ho aj úplne presne zaintonuje. (lemonova)