Teorie velkého třesku: Rozloučení

(TV film)
  • USA Unraveling the Mystery: A Big Bang Farewell
všetky plagáty

Johnny GaleckiKaley Cuoco uvádějí retrospektivní ohlédnutí za seriálem, v němž se dělí o nejstřeženější zákulisní tajemství, osobní vzpomínky na uplynulých dvanáct let, nejoblíbenější okamžiky a okružní jízdu po kultovních lokacích. V hlavních rolích seriálu, který navazuje na velké finále nejúspěšnější televizní komedie Teorie velkého třesku, se představují Johnny Galecki a Kaley Cuoco. Dokument zavede diváky do zákulisí nejdelšího sitkomu v televizní historii. V retrospektivním speciálu zvou fanoušky na vzpomínkovou cestu do minulosti, prozradí některé z nejstřeženějších zákulisních tajemství a osobních vzpomínek na uplynulých dvanáct let. Podělí se o ty nejlepší okamžiky, jaké při ztvárňování milovaných postav Leonarda a Penny zažili, a připomenou pár nejpamátnějších příběhů z natáčení. Kromě toho bude nedílnou součástí speciálu také okružní jízda po kultovních lokacích včetně Leonardova a Sheldonova bytu. Toto rozloučení obsahuje nezapomenutelné ukázky a rozhovory vzdávající hold jednomu z nejoblíbenějších seriálů. (HBO Europe)

swamp

Něco končí s povzdechem, něco se slzou v oku. Tenhle seriál mi přirostl k srdci v průběhu mého studia fyziky... a tam se udržel až do závěru, který byl příjemně nostalgickým zakončením. Tento krátký dokument, kterým provázejí Kaley Cuoco a Johnny Galecki, nám ukázal, jak se s posledními epizodami museli emočně vypořádat i samotní herci a štáb. Farewell... ()

PichyjePan

Toto ohlédnutí a rozloučení se s TBBT je dle mého názoru velmi pěkné a příjemně dlouhé, stejně jako jedna epizoda tohoto sitcomu. Neřekne a neukáže se tu toho mnoho, ale alespoň víme, kde a za jakých podmínek se těch 12 let natáčelo. Poslední scéna „dokumentu“ kde kamera jede přes studio a všechna ta známá místa jako obchod s komiksy, byt Sheldona a Amy, nespočetněkrát vyjité schodiště a především byt, ve kterém to celé začalo, zhasíná… Byla skvělá, co víc dodat? ()

Script

Dvaceti minutový dokument je dostupný ke shlédnutí na HBO GO. Po té co jsem shlédl závěr samotného seriálu, tak jsem si řekl, že se podívám i na ten dokument. Nic méně ze začátku se mi do toho nechtělo, protože jsem měl absolutní výhrady k dokumentu Hry o trůny. Teď jsem rád, že jsem se na to podíval. Během krátkých dvaceti minut se seznámíte s natáčecím prostředím seriálu. Prostředím vás provádí Kaley Cuoco (Penny) a Johnny Galecki (Leonard Hofstadter). Co se týče ostatních herců, tak na ně je pohled ze zákulisí a z archivních záběrů. V dokumentu bylo snad všechno. Jakmile dokument skončil, tak mě popadali smíšené emoce, protože jsem nemohl tomu uvěřit, že je to konec. Seriál běžel dvanáct let a vzhledem k tomu, že to je už druhý známý seriál ukončený v tomto roce, tak skončil velmi dobře. Aspoň konec tohoto seriálu vám zlepší náladu po Hře o trůny. Za mě plný počet. ()

Radiq odpad!

Ukňourané nostalgické vzpomínání. Samotní průvodci působí strašně... vlezle. Jak kdyby se na tento dokument měli dívat jen samí uctívači tohoto seriálu. Samozřejmě nesmí chybět zmínka o největší sračky, co seriál vyplodil a všichni jsou z toho unešení: bazinga nebo píseň o koťátku. Proudy slz, dojetí nebo mokvající očíčka samozřejmě nesmí chybět. Seriál se mi ke konci už moc nelíbil, ale takovouhle rozlučku by si zasloužil snad jenom teplej pohřeb. Úplně zbytečné pro mě. Pro skalní fandy to možná nějakou hodnotu má. ()

Olík

Až příliš krátká ohlédnutí za dnes už kultovním seriálem, které proteklo mezi prsty aniž by se dotklo některých zásadních momentů nebo postav. Leonard, Penny a váš rohlík ve tváři po celých více než 20 minut. Ale od podobných „sbohem a šáteček“ čekáte mnohem víc, chcete si potřást rukou se všemi, chcete si lacině pobrečet, chcete klečet na kolenou a křičet „próóóč?“. O tohle všechno jsem byl bohužel ochuzen…….ale stejně jsem Vás měl (mám a mít budu) rád. ()

• V dokumentu zazní píseň „The Old Apartment“ od Barenaked Ladies. (Duoscop)