Hanblivý geniálny študent prestížnej M.I.T. Ben Campbell (Jim Sturgess) prekvapivo nájde odpoveď na svoje problémy s financovaním štúdia v hazardných hrách – ponúknu mu totiž členstvo v skupine najnadanejších študentov, ktorí každý víkend odchádzajú pod falošnou identitou do Las Vegas, kde využívajú svoje výnimočné schopnosti na to, aby v kartách získali nemalé peniaze. Ich potenciál objavil svojrázny profesor matematiky a génius v odbore štatistiky Micky Rosa (Kevin Spacey), a spoločnými silami vymysleli spôsob, ako herný systém pokoriť. Zásluhou toho, že sa naučili počítať karty a osvojili si komplikovaný systém tajných signálov, sú schopní vyhrávať v kasínach rozprávkové čiastky. Ben, ktorý podľahne vidine peňazí, životnému štýlu v Las Vegas a bystrej a príťažlivej členke svojho tímu Jill Taylorovej (Kate Bosworth), stále viac a viac riskuje. Hoci počítanie kariet nie je nezákonné, v hre ide priveľa – a zakrátko už nejde len o to orientovať sa v kartách, ale tiež o nutnosť nenechať sa pristihnúť Coleom Williamsom (Laurence Fishburne), hrozivým šéfom ochranky jedného z kasín... (TV Markíza)

BathoryMan

Skvelý námet pretavený do svižnej drámy,ktorá sa ale netvári až tak vážne ale pri ktorej ani nehrozí nuda!Malý a nenápadný ale zato vydarený film s dobrými hercami,geniálnym soundtrackom/MGMT - Time to pretend,Kasabian - LSF.../ ale tiež s tak trochu deravým scenárom,ktorý hlavne ku koncu prichádza o nápady,velké a originálne finále a namiesto toho ponúka len odfláknutý a nedotiahnutý záver čo ma pri tak svižnom filme trochu mrzelo! ()

mala_kea

Drama ? ano drama, ale má to prvky i něčeho "akčnějšího". Nejsem fanoušek tohoto tématu, ale když jsem si přečetl komentáře, řekl jsem si, že by to nemuselo být tak špatné ;)a taky nebylo. Docela jsem se bavil, protože to mělo všechno koření, co by mělo mít,¨. Jen ta závěrečná zápletka mohla být trochu jiná, nic méně byla docela zajímavá ;). Jen jedna věc mi vrtá hlavou, jak to jako počítali, je možné, že to může někdo dělat i v reálu ? :D..celkem solidní Béčko ()

Majkak

Naprosto předvídatelný příběh, klasické schéma výchovného filmu pro náctileté. Proč ne, je to příjemná oddechovka. Trochu mě míjelo, proč Ben se svým matematickým géniem tak urputně touží studovat medicínu, ale to asi kvůli ušlechtilosti povolání. Velmi výchovný závěr, což ale nemusí být na škodu. Být kratší, mohly být 4*. ()

Iwiiik

Jak je ten hazard jednoduchý. Stačí znát jednoduchou kombinatoriku, základy malé násobilky a může se banda nevinných, cool usmrkanců pod vedením zlotřilého a zákeřného profesora matematiky Kevina Spaceyho, vydat odrbat polovinu kasín ve Vegas. Naštěstí je tu k nastolení rovnováhy drsný Morpheus - Laurence Fishburne, který rád mlátí lidi a parta scénáristů, kteří hlavnímu hrdinovi, miloučkému Jimovi Sturgessovi, nenechali ani jednu neprávem nabytou penci, protože to by se perspektivnímu studentovi Harvardské medicíny, rozhodně dovolit nemělo. I když je film 21 uvěřitelný asi tak, jako loupeže v Dannyho parťácích, je stejně tak dobře a zábavně udělaný. Hezky jsem se uvolnil a ty dvě hoďky utekly jako voda. Celkově je snímek typický "tříhvězďák", ale jednu přidávám za mé subjektivní a nepochopitelné pohodové pocity při jeho sledování. ()

Rockerman

Tak je to dívatelný film, který však nevyužil všechny své možnosti. Je to vlastně klasický příběh skromného a milého kluka, který lehce k bohatsví přijde. A jak už to tak bývá peníze kazí charakter, takže i geniální matematik Ben zpychne, padne na "hubu" a málem přijde o všechno, na čem mu záleželo. Závěr filmu je sice předvídatelný, ale přesto potěší a dělá tak z filmu lehce nadprůměrnou podívanou. Ale že bych to musel vidět dvakrát, to zase ne. 60% ()

Gaia.M

Obdivuji každého, kdo takhle ovládá čísla, logiku a podobné.. Já jsem v matice přestala chápat, když mi do ní vložili vykřičníky.. :) Mám tento žánr ráda, hazardní hry a především Jima Sturgesse, na něj se vážně hodně dobře dívá :) ()

Eluin

Škoda, že hlavní hrdina nepřišel na to, že si může zřídit účet v bance, který obvykle bývá bezpečnější než prostor nad stropem. :) ()

agassi68

Blýskavý svet kasín, krásne ženy, inteligentní muži, kopec peňazí získaný vlastnou šikovnosťou a navrch Kevin Spacey. Vyzerá to ako rozprávka pre dospelých, no ako vybabrať s hazardnými hrami je téma veľmi stará a stále sa o to niekto pokúša. Keďže my obyčajní smrteľníci na to nemáme, radi sa aspoň pozrieme.. ()

GOREGASM

Dostatečně nemastná/neslaná variace na progamblované Vegas, která divákovi sice mává před nosem jmény jako Kevin Špajsy nebo Laurence Fišburn, ale v praxi nedá zmíněným pánům nic zajímavého k hraní. Příběh se taky nesnaží zaujmout a raději vymyslí nesmyslný závěr, u kterého si klepete na hlavu, proč do toho superfikaný profesor Špajsy šel. Takže kladně hodnotím jen půvab a sexy impact Kate Bosworth, ale tím končím. 40% ()

darkreider

Well, dosť dlhé. Podľa mňa dosť priemerný a predvídateľný film obalený do matematiky. Na môj vkus príliš "teenagerovské". O dosť viac sa mi páčil Lucky You. Zniesol by som to kratšie a možno by ma to ku koncu neprestalo baviť. Každopádne Spacey je skvelý a Fishburne od pohľadu drsný. ()

salamandrr

Nejsou to dannyho parťáci, ale je to paráda...ovšem furt moc nechápu změnu proměnné....asi nejsem geniální, zůstanu u hraní black jacku na netu a s tabulkou co kdy dělat... ()

Márduk33

Musim říct, že na začátku filmu jsem skoro usínal, protože mě zdlouhavější intro moc nebavilo. Naštěstí se to zlomilo a nabralo trochu grády, když se začalo hrát. Scény z kasina, kdy jsme mohli vidět kooperaci a systém hráčů při hře, byly docela slušný. Celkem to docela nakonec i ušlo. ()

Johny M.

Vzhledem k tomu, že hraju tak akorát prší a na počty jsem byl vždycky bl*ej, tak jsem to tak úplně nechápal, ale koukalo se na to dobře. A za nádherný prostředí Las Vegas a místních kasín zaokrouhlím hodnocení na 4*. ()

Skleni

Ja osobne nepoznám človeka čo by povedal na tento film že bol nudný, nelogicky, alebo iným spôsobom by ho zvozil pod zem. Podla mňa velmo dobrá vec najmä v podaní Kevina Spacey-ho. No a časť kde týpek rata cenu obleku naspamäť ma dostala. Proste film nie nejak ťažký na rozmýšľanie, ani nie povrchný. U mňa ma kvalitných 80%. Bolo by aj viac niet toho happyendu nakoniec:D:D:D ()

Blaogranas

Film o tom, jak velice snadné je vyhrát pořádnej balík ve Vegas. Jde přece jen o jednoduchou matematiku. Musím uznat, že i závěr se docela povedl, ale upřímně, moc velkej dojem to na mě neudělalo, protože mi bylo jasný jak to skončí. Byla to jediná možnost jak to udělat, aby film skončil happy endem. Film je to ale určitě dobrej a 70, možná i 75% si určitě zaslouží. ()