V temné atmosféře losangeleského tajného hráčského doupěte se scházejí karbaníci. Uznávají jen jediné pravidlo: podvádět. Po dálnici k L.A. se velkou rychlostí blíží automobil. Řidič drží v ruce balíček karet, které s lehkostí snímá: kouzelník, který předvádí své triky. Falešný hráč Vernon. Jeho stará láska Tiffany je žena, která by vyřízla muži srdce, kdyby jí to mělo rychle vydělat prachy. Všichni mají společný cíl: chtějí vyhrát nad Deanem, nepřekonatelným falešným hráčem, kterému ostatní dají všechny své peníze, jen aby mohli říct, že seděli u jeho stolu. A tak přichází ke slovu ON. Velký učitel podvodů a triků Steven (Sylvester Stallone) - král všech hráčů. Karty jsou rozdány a hra začíná! (oficiálny text distribútora)

Likan7

Průměrný scénář, podprůměrní režie. Hráči mají na svou dobu skvělý obsazení, Thandie Newton vypadá nadpozemsky, Byrne to zase utáhne herecky, Sly se tu jen projde a stačí mu to. Jenže celý to je zabalený to zoufale nudný zápletky, která je k tomu ještě natočena tak šíleně, že mě to po půl hodiny uspávalo. Filmy z hráčského prostředí mám rád a cíleně je vyhledávám, takže bych měl být cílovka o to jasnější, ale takhle ne.. ()

gotham

V mém hodnocení asi hraje roli to, že pracuji v kasinu, takže je to film z prostředí, které mě zajímá. Myslím si, že je to velmi dobře natočené hráčské drama, jenom ten Jamie Foxx je tam jaksi navíc. Ale Stallone, Byrne i Townsend jsou vynikající, a i když těch podvodů je místy až moc, tak pořád film působí velmi rafinovaným a sympatickým dojmem. 70% ()

reich

Vůbec můj nejoblíbenější film z prostředí karbanu a mafie. Všeobecně vzato se jedná o solidní film, který má plynulý děj, navíc za mě geniálně obsazený, alespoň co se týče herců jako je Stuart Townsend, Sylvester Stallone, Melanie Griffith a Patrick Bauchau nebo Hal Holbrook. Obrovským mínusem tohoto filmu jsou herci Gabriel Byrne, Thandiwe Newton a hlavně věčně nafrněný a ukecaný Jamie Foxx. Opravdu protivnější herce do toho nemohli sehnat. Ovšem i přesto děj je plynulý a výkony i tak přesvědčivé, že dostáváme porci o podvodníčkách, kteří se mezi sebou snaží přelstít.  Spoiler: Začíná finální hra o spoustu peněz, postupně jsou vyřazeny přísedící a u stolu tak zůstanou pouze Dean (Sylvester Stallone) a Vernon (Stuart Townsend) za dohledu Maliniho (Patrick Bauchau) a přihlížející Eve (Melanie Griffith), Miller (Gabriel Byrne) a Tiffany (Thandiwe Newton). Začíná tak finální hra mezi Deanem a Vernonem, načež napětí houstne, jelikož příhozy se nesou v duchu statísíců a milionů, když jsou na stůl dávány cihličky s vysokými částky. Až dojde na finální odkrytí karet, co kdo má a kde je má oblíbená scéna: Dean (Sly) se otáčí na Eve a říká: Vždycky jsem věděl, že to jednou přijde... Políbí Eve a hned na to řekne: Jenomže ne, dneska, tři dámy... Jsi dobrej, opravdu, ale pokud tu budu já, tak budeš vždycky druhý. 80% ()

misterz

Mám rád poker, takže ja som si film celkom užil, aj keď scenáristicky to nie je žiadna sláva. Teda až na ten koniec, ten bol naozaj prekvapivý s parádnou a nečakanou fintičkou. Ale pokiaľ sa vo filme nemihnú karty tak nudí, dobrá atmosféra je snáď iba pri hráčskom stole, nikde inde. Takže priemerná jednohubka, ktorá neurazí ale ani výrazne neoslní. Viac si ju užijú ľudia, ktorým nie sú karty cudzie. 65/100 ()

Slavníkovec

Poker, ženy a peníze. Co víc si přát. L.A. je plno podvodníků, tak nezbývá než být nejlepší. Originální, celkem vtipně podaný filmový počin s pointou na konci v podobě přechytračení podvádějící party. Sylvester Stallone tam opravdu nemusel být, do role zkušeného karbaníka bych radši obsadil Roberta De Nira nebo Al Pacina. Sly postrádá šarm. A stárnutí je přirozené a neměl by ho zakrývat plastikou. Vypadá totiž potom jako figurína s umělým obličejem. A těch 96 minut filmu uteče stejně rychle, jako se písek přesype v přesýpacích hodinách. ()

• Většina hlavních mužských charakterů je pojmenována podle známých jmen v karetním oboru. (PußyMagnet)
  • Na začiatku filmu je vidieť veľa zariadení na podvádzanie kariet, ktoré sa používali v 19. a 20. storočí. Medzi nimi je zariadenie Kepplinger, ktoré bolo najpopulárnejším používaným zariadením na podvádzanie kariet. (Arsenal83)
  • Bo Hopkins se ve filmu jmenuje John Scarne. John Scarne byl slavný karetní mág 20. století. Ve filmu The Sting například dubloval ruce Paula Newmana. (PußyMagnet)