Napětí při hře. Vzrušení z nového vztahu. Las Vegas je tím správným místem pro skvělou zábavu od režiséra Curtise Hansona, který se podílel na scénáři s dalším oscarovým scenáristou Ericem Rothem. Profesionální gambler Huck Cheever (Eric Bana) potkává neodolatelnou Billie Offer (Drew Barrymore), která ho naučí brát lásku stejně jako karty: člověk musí důvěřovat srdci a neposlouchat hlavu. Mezitím se Eric snaží shromáždit vstupní poplatek 10 000 dolarů, aby se mohl zúčastnit prestižní Světové série v pokeru, ačkoliv - nebo možná právě protože - v turnaji pravděpodobně usedne proti svému odcizenému otci (Robert Duvall), který už dvakrát vyhrál. (oficiálny text distribútora)

Rosaviva

Film o mnou nepochopené vášni - Pokeru, asi nejsem hazardér (určitě nejsem) takhle plýtvat s penězma by mě nikdy nenapadlo, a upřímně nedokážu pochopit lidi co to dělají, no, každý máme něco. To, že se mě osobně poker nikdy nepodařilo pochopit nechme stranou. Nebylo to špatný, ale jednou mi to stačilo. A Eric Bana vypadal sakra dobře. 3* ()

asfalt

Ak som podobnému snímku udelil trojhviezdičkové hodnotenie, tak v tomto prípade musím pridať. Je to doteraz najlepší film z pokerového prostredia, aký som videl. Prípajam sa aj k názorom ostatných užívateľov, že ide o snímok, ktorý si naplno vychutnajú len fajnšmekri tejto krásnej hry :-) ()

misterz

Určite lepšie ako Hráči (2003) a to po všetkých stránkach. Dej je prostučký a strašne jednoduchý, niekdy dokonca skĺzava až na hranicu romantickej klišoidnosti, ale keď sa nad ním človek trochu zamyslí, zistí, že pointa a výpovedná hodnota vôbec nie su zlé. Základ tvorí myšlienka, ktorá predstavovala kľúčový problém hlavnej postavy - poker hrala tak ako by mala žiť, a žila ako by mala hrať poker. Všetky dejové cestičky, ktoré sa začali od tejto myšlienky odvíjať dávali zmysel, dopĺňali sa, aby potom na konci vyvrcholili v pekný odkaz. Škoda len, že miestami film trocha strácal na tempe, ale našťastie išlo iba o chvíľkový pocit. Je to snáď jediný film, v ktorom sú vysvetlené pravidlá pokeru pre úplných začiatočníkov a to i s načrtnutím tých najzákladnejších stratégií, čo oceňujem. Tiež jednotlivých pokerových hier je neúrekom a všetkým sa nedá uprieť veľká porcia tej správnej napínavej "pokerovej atmosféry". Film preto odporúčam aj tým, ktorý poker nikdy nehrali a premýšľajú nad tým, že by chceli pochopiť aspoň pravidlá. 80/100 ()

fmash

Standardní drámo z Vegas, kde nikdo z herců neukazuje, co je v něm nejlepšího, ale dívat se na to dá. Nivelizační efekt českého dabingu, který z každého filmu zhlédnutého v televizi dělá jako by opakovanou záležitost, se rovněž nezapřel. Ale za to, že se hodinové sezení u pokerového hold'em dalo sledovat s ucházejícím (a hlavně nečekaným) napětím, zaokrouhluji nahoru na tři. ()

Zajija

Něco na způsob Gamblera, možná s hvězdnějším obsazením to už je na každém, ale Štěstí ve hře na mě působylo velmi svěžím dojmem, bavilo mě. Oproti Gamblerovi je tu zapojen vztah otce a sina, který se dlouze vleče. I přez vše se na konec tento vztah zpraví a Cheever ( Eric Bana ) udělá dokonce i gantlemanský zához, jenž není stejně nic platný. Pro milovníky této hry a prostředí Las Vegas určitě doporučuji. 70% ()

• Film měl mít původně premiéru už 8. září 2006, ta byla ale následně oddálena na 16. března 2007. Těsně předtím však byla premiéra ještě jednou posunuta, a to na 4. května 2007. K filmu existuje několik plakátů, na kterých je uvedeno původní datum vydání 8. září 2006. (HappySmile)
  • Na autenticitě filmu přidává skutečnost, že v některých scénách se u pokerových stolů objevují i známí pokeroví profesionálové. Mimo jiné jsou k vidění američanka Jennifer Harman, kanadský profesionál a v té době pravděpodobně nejoblíbenější hráč Daniel Negreanu či Doyle Bronson, přezdívaný „The Godfather of Poker“. (JardaBauer)
  • Portrét (ve skutečnosti zvětšená fotka) pověšený na stěně během závěrečné hry zobrazuje Bennyho Biniona, původního majitele Horseshoe, na jeho ranči v Montaně. (HappySmile)