Novomanželia John a Jenny Groganovci sa rozhodnú, že opustia drsné zimy Michiganu a začnú nový život na slnečnej Floride. A aby tých zmien nebolo málo, zabezpečia si rozkošného šesťkilového labradora Marleyho, ktorý sa počas niekoľkých týždňov zmení na päťdesiatkilový parný stroj, plný neskrotnej energie. Začína sa 13 rokov rodinného života so psom, života, ktorý väčšinou pripomína spolužitie s nevypočítateľným uragánom.  John a Jenny sledujú, ako Marley slintá po čerstvo namaľovaných stenách, trhá všetko na kúsky, žerie vankúše aj kvety, pije vodu zo záchoda a naháňa poštára. Marley na oplátku zase sleduje život svojich pánov, ich úspechy aj prehry, zmenu práce a pomáha im svojím živelným spôsobom prekonávať všetky nástrahy spojené s rozrastajúcou sa rodinou. Zo všetkého najviac im však pripomína, že život nie sú len starosti, ale predovšetkým veľká zábava. (TV JOJ)

jopal

Som dlhorocny psickar a hambim sa, ze mi tento film doteraz unikal. Vyborne natocene, kde nebolo vidiet pohlady psa na cvicitela bokom, ci nezmysly typu vsetko viem aj bez vycviku. Ano, nic neviem a ked nemusim, (akoze nikdy ten pes ani nic nemusel), tak ani neposlucham. Film si ma ziskal, pretoze s takymito "psovodmi" sa stretavam cely zivot. Kupia si psa, vserko mu dovolia a potom sa tesia, ked konecne "zkape"! Edit: Vzhliadnute 2. krat. Ten koniec neskutocna hra na city, kto to nezazil (zas a opat a zas) nikdy nepochopi. Ten tragicky koniec, ta bolest v srdci, je vyvazena nekonecnym obdobim radosti, priatelstva a nezistnej lasky. A preto to zazivam opat a opat! ()

vera.r

Na film jsem šla s tím, že je to komedie a taky byla, zezačátku. To co ale následovalo na konci filmu byl nával slz a emocí. Kdo má doma nějaké zvíře, toho tenhle film nenechá chladným. Krásný příběh o životě člověka a jeho věrného přítele psa Marleyho. Film jen na vlastní nebezpečí a s balíčkem kapesníku. ()

ToxicAli

Nejspíše to bude tím, že jsem sám majitel čtyřnohého kamaráda, ale tento snímek mě tak dojal, jak už dlouho nic. Nečekal bych, že ještě někdo v Hollywoodu dokáže natočit hořkosladkou komedii o životě takovém, jaký doopravdy je. I když by se dalo najít dosti nedostatků, ať už trochu nevýrazné herecké výkony, nebo třeba to, že se tu vyskytují pouze samí pěkní lidé a film působí tak malinko škrobeně. Ne to vše tentokrát přehlížím, protože ta upřímnost a pravda mě dostala. ()

kreion

bulím tu jak malé šteňa. Nedá sa tomu brániť. Možno preto, že tento film je bezprostredný. Skutočný. Možno preto, že to vidím sám na sebe. Všetko je také rýchle...život vás tlačí vpred...málokedy to vyjde tak ako chcete. A taký je aj tento film- film, ktorý nemá koniec. Ani smutný ani veselý koniec. Len koniec. Taký, aký je život. 5 hviezd. ()

Kizermen

Tento film je jako ze života, je zde krásně zachycen vztah mezi člověkem a psem, myslím, že každý, kdo má psa se dokáže plně vcítit do tohoto filmu, konec je velice smutný a dojemný, ale zároveň svým způsobem také krásný. Film se mi velmi líbil 80%. ()

klapqua

Je dosť vecí, ktoré by sa dali filmu vytknúť.. napríklad, že sa postavy takmer vôbec nezmenia behom tých zhruba 10 rokov... Ale napriek tomu zachovávam počet hviezd za 5, jedná sa o totiž o film s tematikou mojmu srdcu neskutočne blízkou a navyše veľmi milo podanou. Ako psíčkar som tu našla mnohé momenty akoby z vlastného života, nevynímajúc ani záverečnú smutnú scénu. Prešla som tým s mojou fenkou a zlomilo mi to srdce tak veľmi, že som odmietla mať znova psíka, čo sa ale rokmi zmenilo, pretože predsa len žiť bez tých štvornohých havkáčov skrátka nedokážem. Oboch hercov mám veľmi rada, príjemné prostredie, krásny psík... možno až moc klišé pokope, ale aj tak je to pre mňa ozaj milý film ktorý si rada pozriem znova, vždy zasásobená dávkou kapesníkov. ()

VLADEK

Včera přinucen vidět podruhé -při rodinné návštěvě- a musím ještě s hvězdou dolů. Ten film totiž nemá děj. Je to jen sled scén. Ano, nejsem majitelem psa ani kočky... ()

girasollle

Pryč s předsudky! Už obsazení hlavních rolí slibuje pro mě "typickou americkou komedii". Ovšem jsem narazila!! Z komedie se vyklube snímek, u jehož konce nezůstane ani jedno oko suché. Jednoduše lze říci: obyčejný příběh jedné neobyčejně obyčejné rodiny, který nelze ohodnotit jinak než 5 hvězdami. ()

vERuNk.A

Je to vlastně jen ztvárnění toho, jak to funguje ve skutečné jedné rodině, co si pořídí pejska, děti, řeší práci, kamaráda, práci, psa, děti, psa, práci, psa... mohla bych pokračovat do nekonečnosti. Každopádně milovníci psů zcela pochopí o čem tento film je a zamilují si ho už v prvních minutách. Líbí se mi proložení rychloscének "sloupků" a samozřejmě dojemnej závěr. Troufám si tvrdit, že v žádnym filmu nebyl takovej nátlak na moje emoce jako právě tady. S radostí jsem hltala každou scénku až do poslední titulky. Nejlepší film o psovi doposud. ()

anti.rybka

Film, který si znovu nepustím. Ne kvůli tomu, že by byl špatný, ba naopak. Velmi pěkné téma a moc hezky zpracované. Owen Wilson, u kterého jsem si myslela, že mě nic nepřekvapí, tak tady předvedl dobrou práci. O Jennifer ani nemluvím, tak mě nikdy v žádném filmu nezklamala. Bohužel sama tohle téma znám z vlastní zkušenosti, a tak právě proto se víckrát na film nepodívám, jelikož to pokaždé dost bolí. ()

shi_sha

Nejpohodovější film, jaký jsem, kdy viděla. U nás doma rozhodně nejvíce zhlédnutý. Marley je psem, kterého by doma nikdo z nás nechtěl, ale nakonec ho stejně všichni milují. Navíc výborní herci Anison a Wilson patří k oblíbeným hercům. Tohle hodnocení prostě nemohlo dopadnout jinak, než pěti hvězdami. ()

johnnie78

Taková limonáda na nudný nedělní večer, kde nechybí ani reklama na zvířecí eutanázii. Během filmu uplyne asi deset (nebo víc) let, ale hlavní postavy vypadají pořád stejně. ()

Merenre odpad!

Nemám rád psy, nesnáším Owena Wilsona a nenávidím trapně ubohé hollywoodské citové vydírání a prvoplánové patetické kýče. Co víc dodat než: sračka na entou. ()

Desmi

Život jednoho milujícího se páru, jejich každodeních starostí a jednoho neobyčejného psa. Shrnuto jednou větou a víc tomu věnovat nebudu, nezaslouží si to. Nudnější film těžko hledat... ()

Pes, nejlepší kámoš novináře

Pes, nejlepší kámoš novináře

08.03.2008

Owen Wilson se po loňském pokusu o sebevraždu vrací zpátky před kamery. V Miami se už za několik dní začne natáčet komedie Marley & Me, což je adaptace stejnojmenných memoárů známého amerického… (viac)