I Spit on Your Grave: Deja Vu

• USA Day of the Woman: Deja Vu

Příběh navazuje na původní film z roku 1978, kdy byla mladá Jennifer znásilněna čtyřmi násilníky, kteří byli následně její rukou brutálně vyvražděni. Nyní již Jennifer, jako půvabná dáma ve starších letech, sepíše svůj příběh do knihy, která se stane literární senzací. V maloměstě, kde se děj odehrává,však žijí příbuzní oněch násilníků, kteří se po osvobozujícím rozsudku místního soudu rozhodnou vzít spravedlnost do svých rukou. (PierrevanH)

oveckaoa odpad!

Varování ministerstva zdravotnictví sledování tohohle filmu způsobuje fyzické i psychické problémy. Absolutně všichni herci jsou buď postižení nebo retardovaní (bohužel i ta přeživší z prvního dílu a její dcera) scénář pravděpodobně neexistoval (to tam jako v celé vesnici nebo kde to bylo byl pouze jeden telefon na benzince ani ta modelka nebo její matka neměly na telefon ) stopáž je uvalená (minimálně 2 hodiny odstranit) a ty zhruba 2 krvavé scény v roce 2019 nikoho z hororové letargie nevytrhnou. Tohle v roce 2019 poslat do distribuce mohl jen blázen jelikož tohle nemá co nabídnout. Jinak pro ty co nadávaly na remake a jeho dvě pokračování proti tomuhle to byly oskarové záležitosti. Optimálně je to na 2 hvězdy, ale za tu stopáž a to chování postav odpad. ()

Bobik9 odpad!

Tak jsem se zase po letech dostal k hodnocení totální ODPAD! Opravdu to nešlo jinak. Popravdě během prvních 40 minut jsem si říkal, že to je vlastně chvilkama docela vtipné, a že to bude klasická blbost, kterou ale od tohoto žánru očekáváte. Pak už to šlo do kopru a nedalo se film skutečně sledovat. Vymýšlíte, co dělat jen abyste nemuseli koukat. Hlavní herečka je fakt tragická (zlatá Sarah Butler). Každá scéna trvá snad 10 minut, nic se neděje, hodně se kecá a pak nějaká debilita. Stopáž 148 minut u podobného filmu? To se někdo vyloženě po*ral v kině! Už prosím nepokračovat. ()

Wade

Další ISOYG a dokonce rovnou od režiséra prvního kultovního dílu. Sakra co to ale bylo celý film na mě působil jako kdybych se koukal na parodii a to že trvala dvě a půl hodiny to je další velký vtip. Deja Vu obsahuje vlastně všechno co ostatní ISOYG,ale je to podané formu která mě fakt nebavila. Jedna slabá hvězda a to jen proto že mám rád 78,010,013 verze. 16% --- 2/10 IMDb ()

Jaro.Krafcik

Kontroverzný film s prehnanou dlžkou, asi takto by som to nazval. Odpad to nebude, aj keď natočene to je príšerne, pozastavil som film, ale dopozeral. Niektoré scénky boli fakt masaker. Sú určite aj horšie filmy, ktoré som videl. Jednoznačne ale najslabšia časť tejto série. 1* ()

fiLLthe3DD odpad!

Odpudivý, amatérsky natočený brak s ošklivými ochotníky v hlavních rolích. Toto "cosi" je zdlouhavé, plné zbytečných a mizerných dialogů (hubou tam melou neustále) a navíc postrádající jakoukoliv dynamiku. Čím jako tohle chtělo šokovat?! Comebackem obstarožní megery? Pár vteřin trvající scénou znásilnění, přičemž ukázání penisu je tabu?! Nebo kastrací, bez záběru na příslušné partie?!? Jak mohla taková sra**a vůbec vyjít na dvd?! I tv Barrandov by na něco takového byla příliš exkluzivní... Tak a další díl jedině z prostředí Německa a multi-kulti obsazením :) NEDOPORUČUJI!!! ()

borec999

Netuším prečo si 82 ročný režisér Zarchi natočil po 43 rokoch len tak sequel vlastného (v okrajových kruhoch zvrátencov- kultového) hororu a tiež netuším prečo usúdil, že by bolo výborné keby mal 2 a pol hodiny. Viem len, že nič z toho nebol dobrý nápad. Úvod s Camille Keaton (ktorá si zahrala znásilnenú v origináli a tu je už regulérna babka) ešte ujde, ale akonáhle začnú vidláci naháňať jej dcéru, tak je to buď nekonečne dlhá nuda za dosledovanie ktorej by sa mala udeľovať medaila alebo podobne nechutná samoúčelná zvrátenosť ako originál. Záporáci sú hraní amatérskymi nehercami a síce ich zjav je zaujímavý (čítaj: na záporákov veľmi vhodný) no herecký prejav žiaľbohu otrasný a to neustále nadávanie a škriekanie po sebe navzájom mi liezlo celý čas pekne na nervy. Zarchi mal zostať v domove dôchodcov a tento film nemal nikdy spatriť svetlo sveta... Fail. 15% ()

Gogo333 odpad!

Tak to hodně bolelo. Celé to vypadá jako nějaká amatérská parodie. Chování postav opravdu stupidní. Stopáž zbytečně natažena o hodinu. První dva díly mě bavily, ale tohle bylo utrpení. ()

mira007

Režisér Meir navázal na svůj první sex and revenge film z roku 1978 o Jennifer ( Camille Keaton ), která byla znásilněná, aby se pak sadisticky pomstila svým prznitelům. V tomto filmu o čtyřicet let později o tom napíše knihu, čímž si ji najdou příbuzní těch prznitelů a unesou ji dodávkou nazvanou Enola gay ( jedinej vtipnej moment ) A protože by se asi špatně koukalo na to, jak se mučí a znásilňuje nahá sedmdesátiletá paní, tak ji unesou i s dcerou, která je jako nejlepší modelka na světe ( Jamie Bernadette celkem nepřesvědčivá ). schéma filmu je stejné, po utrpení následuje pomsta, přitlačilo se na nahotu i brutalitu, ale výsledek je film čistě pro fandy tohoto bizarního žánru. ()

Aurus odpad!

No tohle bylo opravdu něco.... Takhle moc špatný film jsem už hodně dlouho neviděl. Příběh je katastrofální, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je příšerná, atmosféra a napětí tu apsotutně neexistuje, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je otřesná! Tenhle 4 díl je totální katastrofa! Tenhle díl apsotutně neměl nikdy vzniknout! No za mě 0/10. ()

Rathalos odpad!

Takto neskutocne sku*vit tuto seriu,to si snad ani nezasluzila,posobilo to na mna amatersky,ako by som sledoval nejaku telenovelu,hercom som absolutne neveril to,co hrali a ta stopaz,no nemam slov,totalne sklamanie a znechutenie z tejto odpornej sra*ky...:-) ()

Cinematrix odpad!

První díl, či lépe remake z roku 1978 se mi líbil. K tomuto odpadu jsem se rozhodl vyjádřit ve slovenštině. Nebudem zachádzať do spoilerov, no povedzme si, že toto všetko bolo na jednu veľkú piču. Toto nieje film ale hnoj! Vypisovať zoznam chýb a hrôz, ktoré sú páchané na divákoch nemá zmysel, lebo by to boli niečo ako Leninové spisy. Ideálne je nakresliť na zem pentagram a vyzývať sily zla, aby si zobrali späť k sebe toto hovno. Rozumieme si, áno? ()

geek.ondra odpad!

Nechápu proč se k tomu Zarchi vrátil. Ve všech směrech naprosto debilní béčko postrádající sympatické béčkové násilí ale i slasherový drive ()

elimS

5% - komentář 20ti slovy: 148!!! MINUT natáhnutá srágora! Nesympatičtí herci, amaterské scény (vlastně všechno), kretenské dialogy a tupé, kdy "hrdinka" 30x uteče a debilové ji 30x honí... 148!!! MINUT. ()

karlosss18

Po 40-ti minutách jsem koukl na čas a řekl jsem si WTF?! Co se tam jako všechno ještě bude dít? No, bába přišla o hlavu, její dcera byla znásilněná a dál jede pomsta na novo. Špatná herečka se směšně malýma kozama a houštím v mezinoží si vyřizuje účty s bandou primitivních buranů. Ti burani mi připomínají frajery z Pachu krve, jenom místo děsivých skřeků tady nadávají a řvou, jako kdyby byli ve stádiu nemoci ADHD před kómatem. Bavil jsem se jen minimálně u vyvražďovačkách a prosení o milost v poslední třetině filmu. Dávám velice slabý 2*. ()

GameboyNES odpad!

Tohle fakt jako někdy myslel vážně?! První díl taky nebyl bůhví co. Ale tohle? Kurva to nemá scénář, herci, teda statisti, celou dobu improvizují a předvádějí jednu idiocii za druhou.I mentálně postižený děcka na školní besídce podávají lepší výkony. Pokud to měla být parodie, tak je málo vtipná. Kdyby tam nebyla tak přepálená stopáž, možná by se s toho stala další kultovka jako od Eda Wooda. Odpad, nic jinýho ()

G04T

Nepůjdu se stádem a proto se na tento film kouknu z jiného úhlu. Když jsem viděl, že Zarchi chystá natočit další ISOYG, nemohl jsem tomu uvěřit a kdyby to vážně natočil, myslel jsem si, že by to byl odpad nahned. Nebyl... 82 years old režisér má hodně kuráž a tenhle film je toho důkazem. Skvělé prostředí, úžasná pomsta, která trvá hodně dlouho a divák si ji může vychutnat, dobré zakončení a skvělý gore. Vadily mi herecký výkony zúčastněných, ale to se dalo čekat. Ty čtyři hovada jsou pěkná banda pitomců, ze začátku mi to vadilo hodně, potom už to byla taková samozřejmost, která do tohodle žánru patří. Kvůli hereckým výkonům a těm hovadům nedávám plný počet, jinak je to úžasná téměř 150 minutová podívaná, která - ačkoli se to nezdá, když se člověk koukne na stopáž - má hrozně rychlý tempo a já jen čuměl. Fakt úžasně mě film překvapil a snad Zarchi ještě něco natočí, ale pochybuji. Jo, a ještě něco.. horor to fakt není. ()