Ant-Man

• Česko Ant-Man (viac)

Najnovší prírastok medzi filmovými spracovaniami komixov spoločnosti Marvel, prináša na strieborné plátno príbeh Ant-Mana. Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosťou zmenšovania svojich fyzických rozmerov a súčasne znásobovaním svojej sily, sa musí ujať úlohy hrdinu a pomôcť svojmu mentorovi, doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochrániť tajomstvo skrývajúce sa v jeho úžasnom obleku Ant-Mana, pred úplne novými nástrahami, ktoré ho ohrozujú. Pym a Lang stojaci tvárou v tvár zdanlivo neprekonateľným prekážkam sú nútení naplánovať a uskutočniť rafinovanú lúpež, ktorá zachráni svet. (Saturn)

romajz15

Párádní letní pecka od Marvelu, o dost lepší než Avengers. Ant-man srší vtipem, akcí i originalitou. Hlavní silou tohohle filmu je jeho originalita, konečně superhrdina, který kombinuje dobré prvky z ostatních filmů. Zvolení toho správˇáka z davu, tak jako v Captainovi, použití vymakaného obleku, tak jako v Iron Manovi a použití rebelské osobnosti hlavní postavy, tak jako ve Strážcích Galaxie. Velkým plusem filmu je jeho odlehčenost, ale ne dětnskost, což z něj dělá skvělou vtipnou jízdu. Pár výborných odkazů na Avengers a Falconovo vtipné cameo zpestřují film. ()

MikeZ

V Ant-Manovi se skrývá úžasný film. Ten se ale odehrává v 80. letech, hlavního hrdinu hraje Michael fuckin' Douglas a my z něj vidíme asi dvě minuty. Místo něj je nám naservírována nejsterilnější marvelovka od druhého Thora. Reedově režii chybí švih, nezvládá emoce, akci, ani ten humor, na který tak sází. Je to ohrané, ale Wright fakt chybí. 5/10 ()

Mishqo

Ďalšia Marvelovka s celkom originálnym nápadom zmenšujúceho sa superhrdinu. Výborné obsadenie, kvalitná akcia a kopec srandy. Bol som nadmieru spokojný. ()

VasaX

Oč slyším spíše skepsi a nebo ne zase takové nadšení (až v podstatě zklamání), tak mě Ant-Man bavil. Rudda mám rád a tak nějak mě jako AM potěšil, a osobně si myslím že do té role, v daném kontextu a pojetí, sedl. Film to hraje na trochu lehčí notu, o čemž svědčí i Michael Peňa, který je ze začátku trochu jako pěst na oko, ale postupně se to poddá, když je jasné, že film se nechce brát tak vážně, jako například superpompézní poslední Avengers (Age of Ultron), kteří jsou místy vtipní jen pro to, aby byli víc "cool". Obecně té dvouhodiny v kině s Ant-Manem nelituji a nejsem si jist, zda by se to dalo udělat nějak o moc lépe (jinak ano, pořád můžeme jít víc do hlubin a temnot, ale nemyslím si, že zde by to zrovna slušelo...). Za mě tedy čtyři hvězdy, protože jako zábavná letní popcornovka to funguje skvěle, a dvě hodiny v klimatizovaném sále taky bodnou ;-). ()

Nyck

Ant-manova síla netkví v bombastické akci, jakou známe od Avengers či Iron Mana, ani v historickém zasazení, z kterého těžil Captain America, Ant-Man sází na relativně jednoduchý příběh, skvěle technicky provedený, okořeněný humorem a se spolehlivými herci. Proč ne? ()

Timak

Naprostý souhlas s kOCOURem. Lépe bych to neřekl. Já jsem tak spokokenej, jako jsem byl nespokojenej po Avangers 2. Naprostý OUT hrdina v mých očích se stává jedním z největších očekávání v Capovi 3 (společně se Spíďou) ()

Slider

Marvelovkám ich rapídne rastúci počet začína trochu škodiť, pretože sa v nich v podstate stále deje to isté. Ant-man je s drobnými zmenami v podstate prvý diel Iron mana. Zároveň je to ale momentálne jeden z najvtipnejších filmov univerza, audiovizuálne opäť bezchybný a dobre vyvážený, vďaka čomu vytŕča aj nad niektorými sólovkami (a možno aj druhou tímovkou) pôvodných Avengerov. A Michael Pena je presne postavou, ktorú som už dlhé roky potreboval v nejakom filme vidieť. Bez neho žiaden ďalši Ant-man nemôže existovať! ()

Danny F.

Hodně dětinský komiksový film o zmenšování. Příjde mi to vtipné. Na druhou stranu je to po vizuální stránce dobře natočené. Něco málo vtipné. Zajímavý film. 70% ()

JohnSmith

Upřímně jsem se Ant-mana obával. Nějak mě ani moc neoslovil trailer. Naštěstí Reed dokázal nastolit klasickou Avengerovskou atmošku, předvedl pěknou akci a scénáristi dodali vtip a dobrý příběh. Takže jsem byl ve finále velice spokojen. ()

Yoda sama

Prekvapivo zábavný heist, výplňovka medzi dôležitými udalosťami univerza a dobrý origin. Väčší problém mám snáď len v tom, že ma to nechytilo tak moc ako by mohlo, niektoré pasáže scenáru a snahy o vážne chvíle či dialógy sú strašné. Naviac to opäť ide podľa schémy, no svojskou a zábavnou formou bez ktorej by to bolo strašne obyčajné. Takto to finálna bitka v izbičke a iné vychytávky zachraňujú. Ale stále by som chcel vidieť Wrightovu víziu. ()

lumiros

Ani nevím proč, ale film jsem viděl 21.11.2015 a dnes (o dva dny později) se na něj podívám opět a již teď jsem na něj natěšený, to se jen tak nestává, takže .... ()

VanTom

Zábavná, vtipná, rodinná, příjemně uzemněná a vlastně nečekaně jiná, svá Marvelovka. Nemám co podstatného vyčíst, spotřební produkce se přesně trefila do mé chuti jako cílového publika. ()

zdenny

Na Marvelovky mě moc neužije. Toto byla ale pohodová akční zábava, která nepostrádala vtipné hlášky a slušné obsazení. U tohoto filmu člověk fakt vypne a jen se klidně baví. Celou dobu jsem si říkal, že film je podezřele dost zábavný a má některé hlášky fakt cool a světe div se - již se nedivím. Dočetl jsem se totiž, že spoluautorem scénáře je Edgar Wright. Vědět to dřív, tak i tento film zkouknu dřív. PS: "To je díra jak hovado v tý střeše". ()

jujec

Ze začátku moc rozvláčné, nudné. Ke konci akční, ale i tak mám z filmu pocit, že se tvůrci za každou cenu snažili vymyslet něco nového a moc se jim to nepodařilo. ()

ZeroCZ1233

Nečekaně vtipná a osvěžující Marvelovka, Skotík a Pymík je super dvojka, malá Pymíková mě docela srala, ale taky to šlo a té bandě, která se Skotíkem dělala "špinavou" práci, nikdy neuvěřím, že dokáží něco ukrást... ()

Sany33

Ant-manovi som sa dosť dlho vyhýbal ale zrejme som robil chybu. Popravde ma desila predstava super mravca ale na počudovanie sa ma film celkom bavil a to nehovorím iba o tom že sa mi ho dobre sledovalo, ale predovšetkým je veľmi dobre použitý humor a je aj dobre dávkovaný čo dodáva filmu na atraktivite. Paul Rudd, ktorého som do dnešného dňa poznal iba z Priateľov je celkom sympatický herec, ktorý sa mi zdal za zenitom ale na túto úlohu sa dokonalo hodí. Jediné čo mi trocha chýba je kvalitnejší záporák ale na druhej strane ide o film v ktorom sa má daný super hrdina predstaviť a tento bod je dokonalo splnený. Inak keď dopisujem tento komentár je už vydaný aj druhý diel, ktorý som ešte nevidel a tak sa mám na čo tešiť. 67% ()

Lukyn007

Pymovi parťáci v akci. Vtipná, rodinná, vizuální podívaná s nejlepší závěrečnou scénou ze všech filmů od Marvel Studios. 75% ()

Mr.KarlAdler

V režii autora nejšílenějších britských komedií poslední doby měl Ant-Man našlápnuto na status báječná letní komiksová zábava. Po Wrightovi zbyl aspoň typicky ukecaný scénář, který však Peyton Reed dostal do rukou jako horký brambor, a tak hrál v první polovině s diváky takového zanďoura, že jsem si až říkal - a tohle utáhne stomilionový rozpočet? Bez napětí, "pro celou rodinu" a (na poslední dobou přemlsané oko) s nudnými efekty. Naštěstí vůbec nezklamal Paul Rudd, který jako mravenčí houžvička do role skvěle zapadl. Na rozdíl od zadumaných sólistů je tady Ant-Man týmový hráč a skvělý parťák. S postupem času se navíc vzpamatoval i Reed, nečekaně získal půdu pod nohama, no a najednou se všechno zdálo vtipnější a i do té doby otravně působící Michael Peňa dokázal rozesmát jako Eddie Murphy v nejlepších letech. Škoda čachrů ve štábu, celkově je to hrubě nedotažené. ()

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě

02.05.2020

Společnost Hasbro a studio Paramount najali režiséra a scenáristu Joshe Cooleyho (V hlavě, Toy Story 4) aby natočil animovaný prequel robotí série Transformers. Film by měl mít gigantické měřítko,… (viac)

Captain Marvel si našla režisérské duo

Captain Marvel si našla režisérské duo

20.04.2017

Přestože existují sólové filmy Supergirl, Catwoman nebo Elektry, půlka internetu na ně dávno zapomněla a pravidelně se řeší, kdy už se dočkáme superhrdinského celovečeráku s ženskou hlavní hrdinkou.… (viac)

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP filmy 2015 dle TOP uživatelů ČSFD.cz