Čtyři oběti. Čtyři bolestivá tajemství. Aidan Breslin je zkušený detektiv, který se stále nevzpamatoval ze smrti své manželky. Zatímco vyšetřuje případ nezvykle brutálních masových vražd, zjišťuje, že existuje nějaké děsivé spojení mezi ním a vrahem. Klíčem se zdají být biblická proroctví spojená se čtyřmi jezdci Apokalypsy: Válkou, Hladem, Morem a Smrtí... (oficiálny text distribútora)

Beky

Dobrý nápad utopený v nenápadité réžii a šíleně podprůměrné pointě, která si říká o podpásovku roku, aspoň toho mého, záleží na tom kdy film uvidíte:)!! Na co nalákat?? Jo...tak to by mě taky zajímalo??...na co nalákali DQ, ZZ, PS je všem jasný, snadný prachy řeší všechno!! Jednou větou: Michael Bay se dal na produkování neuvěřitelně průměrných a neambiciózních filmů!! ()

neoBlast

Příběh je béčko jako sviňa, které každou minutou sklouzává od zajímavého do druhořadého a velmi neoriginálního děje. Ale na druhé straně je v hlavní roli Dennis Quaid. Neskutečně si film užívá a je radost ho sledovat jako znaveného a ošuntělého detektiva (opak proti - pro něj - úspěšnému Úhlu pohledu). A Jonas Akerlund na režijní stoličce se vrací se svými svižnými montážemi a makrozáběry - jak osvěžující je jejich použití u obyčejné žánrové detektivky. 60 % ()

lennyd

Po smrti své manželky se detektiv Aidan Breslin (Dennis Quaid) jen těžce vyrovnává s touto ztrátou, a navíc musí hledat cestu ke svým dvěma synům - s malým Seanem je vše v pohodě, ale se starším Alexem, který právě prožívá svá pubertální léta jen horko těžko hledá společnou řeč. Navíc když po městě začíná řádit zákeřný vrah, který si bere příklad ze čtyř jezdců apokalypsy - a zanechává za sebou jen krvavou spoušť. Navíc se zdá, že vrah Aidana zná a nějakým způsobem mu chce něco naznačit ... Jonas Åkerlund se snažil vytvořit netuctovou detektivku, která by si jistým nádechem tajemna chce vytvořit nádech legendárního Sedm. Ne že by se mu to až tak nepovedlo (samozřejmě, na výše zmíněný film nemá ani náhodou), ale pravdou je, že jsem chvilkama zadržoval dech a kousal si nehty napětím. Navíc se Jonas nebojí prolít nějakou tu kapku krve, čímž u mne taktéž získává kladné body. Herecké obsazení filmu není špatné, ale kromě Dennise Quaida a (na první pohled) sladké Ziyi Zhang nikdo další v oku neuvízne (překvapila mne role Petera Stormare - ve filmu pronese asi dvě věty a jednou dá Quaidovi přes držku a to je vše :) )... ()

honz

Vskutku "zajímavé". Skupina dospívajících mladých lidí se cítí odstrkována rodiči, nebo si alespoň myslí, že jim rodiče věnují menší pozornost, než by si zasluhovali. Tento svůj společný problém se rozhodnou řešit nevšedním způsobem usmrcování. Za "návod" si vyberou biblický text Zjevení Janovo... ()

JohnSmith

Před 14ti lety nasadil David Fincher hodně vysokou laťku všem filmům o vraždách podle bible. Doufám že Akerlund v produkci Michaela Baye neměl v úmysl Finchera dohnat, protože pokud ano, je blázen. Špatný scénář nedokáže ani často kouzlící Quaid zachránit a v některých chvílích ani on nemá co by předvedl a znatelně přehrává. Jeho parťák Collins jr. jen tak chodí okolo a mračí se pod knírem. A režie? Nezáživná, místy nudná, nulové napětí a tragická výprava. Dost dobře nechápu Stormarea, že kývnul na dvouminutový štěk perverzního fotra. Sám by byl dokonalým záporákem, jak už mnohokrát předvedl. No takže tu máme jen další průměrnou detektivku, u které vám vše dojde dřív než byste vůbec chtěli. ()

Andreas83

Na začátku to byl dobrý nápad, vše je v pořádku dokud vám nedojde že vše co má vyrážet dech a vyvolávat mrazení v zádech už tady někdy bylo. Nic co by nadchlo nebo překvapilo se zde nekoná a tak se vracíme do šedivého průměru. ()

lykan9

Styl vyprávění bych hodnotil na výbornou. Jezdci Apokalypsy po dlouhou dobu navozovali pocit stísněnosti a temnoty, jako tomu bylo např. u filmu Sedm. Bohužel tento thriller má dvě velké (opravdu velké) mínus. Prvním je předvídatelnost. Indicie byly tak okaté, že bylo už od poloviny filmu jasné, kde je čtvrtým jezdcem. Druhým je samotný závěr. Byl nezáživný a bez nápaditosti. Je to velká škoda, protože kdyby v prvním případě ubrali a v druhém přidali, tak by se jednalo o skvělý temný krimithriller. ()

ghatos

Vykrádačka. Dá se na to slušně dívat. Bohužel je to neoriginální a čitelné. Zavěrečná pointa nic moc a hlavně to púsobí divně. Všechny ty vraždy jsou jen takový pěkný obal, ale obsah je slabý. ()

Guzo

První část je hodně dobrá a parádně se to rozjíždí, ale postupem času si sami příběh domyslíte a jen čekáte na ten konec.. Který ale když přijde, tak není zrovna dvakrát dobře odvedenou prací - čekal bych něco víc emotivního, brutálnějšího, originálnějšího nebo cokoliv, ale tohle bylo docela nudný. ()

klima777

Jakmile uvidíte Alexe v kostele, je vymalováno... Koukat se na The Horsemen dá (atmosféra je místy vydařená), byť řečičky o apokalypse rozpoutané zanedbávanými dětmi a pubescenty (kteří svou deprivaci přetaví v rádoby geniální, sociopatickou masku příčetnosti), působí nechtěně směšně (2,20*). ()

Pit

Veľmi priemerné... čakal som osobne od toho viac ! A hlavné sklamanie prišlo pri ukončení tohto filmu. Bolo to také nejaké nemastné-neslané ! Dosť slabé ! ()

jefff

Tragédie, tenhle film je tragédie. Těšil jsem se na temný thriller alá SEDM a dostal jsem místo toho jeho přežvejkanou kopii. Pro mě obrovské zklamání. Jak už tu bylo přede mnou zmíněno, ve filmu není nic originálního či inovačního. Všechno co uvydíte, je už stokrát viděné nejen v žánru. Brutální vraždy, temná atmosféra, zapletení detektiva s vrahy, detektiv má doma problémy s teenagerem, nemá čas kvůli práci na rodinu, náboženské motivy atd atd je toho fůra. Všechno vycucané z lepších příbuzných snímků. Ke všemu Dennis Quaid nic moc výkon nepodal. Jezdce apkalypsy jsem schlédl asi na stokrát než jsem je dokoukal a to jsem se v průběhu asi desetkrát rozmýšlel jestli to úplně nezabalit. NEDOPORUČUJI ANI V PŘÍPADĚ NEJVĚTŠÍ NUDY!!!!!!! ()

zolo23

Nechápem to dosť nízke hodnotenie filmu, pretože ide o celkom slušne natočený krimi thriller. Od začiatku až po koniec to má veľmi slušný spád, čiže ani chvílu som sa nenudil. Čo môžem vytknúť réžii, tak to je určite atmosféra, ktorá mohla byť oveľa temnejšia. Súhlasím s Larelay ,že Ziyi Zhang to zahrala famózne a ešte aj teraz mám z nej husiu kožu... Škoda Petera Stormareho, pretože by si určite zaslúžil viac priestoru. Nevadí. 7/10 ()

DeLaMorte

Standartní krimi od nestandartního režiséra mě více nebavilo než bavilo.Nic originálního v tomto filmu nejde najít jde spíše méně o vykrádačku jiných krimi s tím ,že v téhle je spíše víc chyb a nelogických věcí než v jaké koliv jiné.Konec filmu s pointou je otřes.Tak skvěle vypadající námět fakt nazachránili ani ty prapodivné vraždy..pro mne velké mínus! ()

ArdathBay

Předvídatelný a spíše vhodný pro televizi je tento film. Stormare skoro neměl co hrát za těch pár minut co strávil před kamerou - škoda, těšil jsem se na něho. Ziyi hrající lascivní polohu je sice roztomilá, ale naprosto zbytečně ruší i tak plytký příběh. Naprosto debilní nápad "jezdců apokalypsy" je předem odsouzen ke zmaru. Film se sice zpočátku tváří mysteriózně, ale když odhalí(te) pravou podstatu, nevím jak kdo, ale já se musel zasmát. Ale jak říkám - v televizním vysílání v nočních hodinách snímek místo jistě najde. ()

Soweek

Nevím jestli to je tím, že už mám nějaké ty filmy za sebou nebo tím, že dneska prostě lidi neumějí točit....Odhadnout vraha už dnes není vůbec co bývalo :-( ()