Králi ulice

• Česko Králové ulice (festivalový názov) (viac)

Nekompromisný policajt Tom Ludlow (Keanu Reeves) roky poctivo slúžil v Los Angeles a vždy neúprosne vymáhal spravodlivosť. Len čo sa vyrovnal so smrťou svojej manželky, prichádzajú ďalšie udalosti, ktoré otrasú jeho životom. Keď niekto zavraždí jeho kolegu, detektíva Washingtona (Terry Crews), Ludlow sa okamžite vrhne do pátrania, aby zločinca odhalil. Jeho nadriadení i kolegovia si myslia, že koná unáhlene. Ale keď sa zrazu vynoria dôkazy, ktoré zo zločinu usvedčujú práve Ludlowa, policajt pochopí, že on sám sa ocitol vo veľkom nebezpečenstve. Uviazol v smrteľnej sieti konšpirácie a zrady. Zrejme sa sta nepohodlným a niekto sa ho potrebuje zbaviť. Odteraz už nemôže dôverovať vôbec nikomu a začína bojovať proti všetkým. (TV JOJ)

teseth

Velmi povedená žánrovka, která sice mele 100x to samé klišé ale asi jsem měl slabou chvilku a tenhle film jsem si fakt vychutnal. Keanu je ve své pozici fakt skvělý a příběh nás nenechá ani chvilku vydechnout. Jediné co snad bych i vytknul je samotný závěr, který je jen těžko uvěřitelný ... ()

medveed

Drsný příběh ze světa více, či méně, zkažených poldů. Pestrému hereckému obsazení vévodí Forest Whitaker a Keanu Reeves. Charakter jím ztvárněné postavy predznamenává jeho budoucí životní roli Johna Wicka. 80% ()

motyka52

Tady někdo fakt neměl rád policajty ... a jeho sonda do jejich zkorumpovaného světa rozhodně nenudí, ačkoliv působí dost přitažená za vlasy a místy vlastně i trochu béčkově. Ale proč si jednou za čas nedat chlapskej biják, kde není potřeba striktně kladných hrdinů. ()

Jankyč

Na tenhle film jsem se obzvlášť těšil a spokojen jsem tak nějak na půl. Jako vždy nezklamal Keanu Reeves. Role drsného policisty, ve kterém se probouzí svědomí a nutkání pomstit vrahy ex-kolegy je už přinejmenším ohraná, ale díky výbornému hereckému výkonu se přece jenom katapultuje mnohem a mnohem víš a mile překvapí. Jinak sem tam nějaká krvavější akce, při které padají desítky výstřelů nakonec vede ke zkorumpovanému ''králi ulic'' Forest Whitakerem. Občas zasáhne i Dr.House - Hugh Laurie, ale role vyšetřovatele korupce v řadách policie mi na něj nějak moc nesedí. Dr.House se zkrátka drží moc při zemi, i když se nakonec stává klíčovou osobou a jediným východiskem z cela bezvýchodné situace. Lehce nadprůměrný výkon Chris Evanse, který v nelibost všech diváků umírá dělá ze Street Kings celkem solidní thrilerovou podávanou s přijatelným počtem mrtvých. ()

jvoza

"Cool film man, yeah". "F*ck all this shi*s cops, you are the special". Vydařený thriller se vším co k tomuto žánru patří. Korupce, střílečky, potoky krve a válka v LAPD. Reeves má pro mě cejch kladného hrdiny a drsnej polda mu sedí. Ostatní herci překvapivě dobře sekundují (Hugh Laurie, Forest Whitaker) a tak 110 minutová stopáž profrčí kolem vás jako Pendolíno. Pro mě 85%. Jo a žralok v akvárku mě pobavil :). ()

10/10

Naprosto strhujici dej,sice ne uplne od zacatku,ale vse se zacina rozjizdet postupne a dej tak graduje vys a vys.Hlavne famozni vykon Foresta Whitakera,ktery predci i samotneho Keanu Reevese.Kez by takovejhle krimithrilleru bylo vic !! ()

Marčus

Film bych rád ohodnotil ve dvou rovinách. První je zvuk, dialogy a atmosféra. Tady je těžko možné najít chybu. Od začátku do konce je všechno na nejvyšší úrovni. Není nouze o překvapení a gradaci, atmosféra nemá chybu. V oblasti logiky by se dalo pár nekonzistencí najít, ale především mi to připadá jako extrémní znásilnění původního tématu korupce v řadách policie. No nic, třeba to tam takhle mají. Potenciální divák by se měl připravit na několik ostřejších scén a vybranou slovní zásobu jednotlivých protagonistů. 90 % ()

one2

Konečne po dlhej dobe velmi dobrý film vo svojom žánri. Už ani neviem kedy ma film tak bavil ako tento. Dobre zladená kamera,hudba a herci. A konečne Keanu R. v nejakom poriadnom filme,úloha mu úplne sadla. Po prvých 3 minútach filmu som vedel ,že pozerám na kvalitu a tak to aj bolo počas celého filmu. ()

Gazko99

100 krát otrepaná téma, ale tento snímok mal niečo do seba. Určite tomu prispel vynikajúci Keanu Reeves. Film vôbec nenudí, od začiatku do konca je to krimi podla mojho gusta. ()

bobajs

po delší době zase kriminálka která zaujme, máte sice pocit že jste to už všechno někde viděli, ale uděláno je to tak dobře že vám to nevadí, snad jen ten konec ()

D_Cooper

Výborně natočený film, i když to mělo velmi rychlý spád. Toto jsou kousky na které se člověk opravdu vydrží dívat. Napínavé a zajímavé. Jen tak dál. ()

jitul

Mám ráda Keanu Reevese, tak jsem byla zvědavá, jak se tenhle film povedl. Musím říct, že vcelku jo. Zápletka je klasická, ale naštěstí zase ne tak moc. Chvílema jsem se sice ztrácela v rozeznávání jednoho černošskýho herce od druhýho, ale to bude nejspíš moje nepozornost... Závěr nebyl naštěstí skrznaskrz předpokládaný skladký happyend, ale taky to nebyla žádná hollywoodská revoluce, no ale lepší jak nic :) Takže jsem byla spokojená - nebyl to průměr, bylo to lepší. Akorát Keanu byl pořád nějakej unavenej :) ()

Comicsoví kriminálníci od Ayera

Comicsoví kriminálníci od Ayera

21.09.2014

Režisér David Ayer se doteď soustředil na policejní thrillery. Letos ale tenhle žánr výjimečně opouští, a po Drsných časech, Street Kings, Patrole a Sabotage uvidíme jeho tankový akčňák Železná srdce… (viac)

Singer, Abrams, Ayer rozjíždí nové TV seriály

Singer, Abrams, Ayer rozjíždí nové TV seriály

07.02.2012

Účast špičkových filmových tvůrců v televizních projektech už dnes není ničím výjimečným. Z těch posledních jmenujme třeba drama HBO Luck, na kterém Michael Mann spolupracuje s Dustinem Hoffmanem.… (viac)

Bennett opět vypustí trochu páry

Bennett opět vypustí trochu páry

18.06.2011

Než se na plátna vrátí sám velký Arnold (pokud k tomu vůbec někdy dojde), zřejmě se dočkáme několika remaků jeho slavných kousků. Předělaný Barbar Conan je za rohem, natáčení nového Total Recallu… (viac)

Sandra a Forest – posily pro Slye

Sandra a Forest – posily pro Slye

30.12.2008

Jméno Sandra Bullock nám chlapům většinou oživí bolestivé vzpomínky na ten večer, kdy jsme s našimi holkami museli zajít do kina na nějaký ten Sandřin slaďák (konec konců, zvěčnil to Kevin Williamson… (viac)